poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Jak pozbyć się duszy reptiloida ze swojego ciała

 Dziś doszliśmy do najważniejszego punktu: porozmawiamy o tym, jak można uwolnić ludzkie ciało od gadziej obecności, w którym gadzia dusza reptiloida sąsiaduje z czystą Boską Duszą. 

  W jakich warunkach może to nastąpić? 

 Oczywiście można to uczynić tylko wtedy, gdy dana osoba jest tego w pełni świadoma. 

  Ponieważ obecnie wibracje Ziemi i ludzi gwałtownie rosną, to już wkrótce niektórzy ludzie będą mogli zobaczyć gady ukrywające się w ludzkich ciałach. 

  Będzie to podobnie jak na papierze fotograficznym umieszczonym w specjalnym roztworze wywoływacza - gdy dusza reptiloida znajdzie się w strefie wysokich wibracji emitowanych przez człowieka to zamanifestuje się na planie fizycznym. To właśnie dlatego mówię wam teraz tak szczegółowo o tych istotach, aby ich obecność w waszym życiu nie budziła w was strachu. 

 Traktujcie ich jak nieuniknione sąsiedztwo i zachowujcie się wobec nich w taki sposób, aby nie skrzywdzić ani ich ani siebie. 

  Jak już zrozumieliście, „szeregowe” gady niższych warstw są zakładnikami swoich wyższych hierarchów, którzy posługują się nimi „na ślepo”, a cierpienie, jakie one wyrządzają człowiekowi nie jest ich złą wolą, lecz programem zaszczepionym we wszystkich reptiloidach, którego one nie są w stanie się pozbyć. 

 Ale ciało człowieka, w którym z woli losu znalazły się dwie dusze, ma wszelkie możliwości, aby zmienić sytuację na korzyść ludzkiej Boskiej Duszy. 

 Rozwijając się duchowo, a tym samym podnosząc swoje wibracje, człowiek jest w stanie wyrzucić gada ze swojego ciała, ponieważ ten po prostu nie może istnieć w obcych mu wysokich energiach. 

 A w takim przypadku z duszą wygnanego gada dzieją się następujące rzeczy: przez jakiś czas pozostaje ona blisko swojego zwykłego fizycznego nosiciela, próbując w każdy możliwy sposób obniżyć wibracje tego człowieka, aby powrócić do jego ciała. 

 Różne istoty astralne przychodzą reptilowi z pomocą, tworząc takie sytuacje życiowe, które prowokują człowieka do niskowibracyjnych myśli, emocji i działań. 

  I jeśli uda im się wciągnąć daną osobę z powrotem do trójwymiarowego świata, dusza gadzia ma szansę powrócić do swojego zwykłego ciała. 

  Jeśli tak się nie stanie, dusza gada zaczyna szukać nowego fizycznego nosiciela. 

  Zdarza się, że przejmuje ona w posiadanie ciało umierającego rasowego gada czystej krwi, którego dusza już odeszła, tym samym cudownie je „ożywiając”. 

  Najczęściej jednak udaje się tam, dokąd trafiają dusze gadów po swojej śmierci: albo do świata astralnego, gdzie czekają na nowe wcielenie na Ziemi, co jest typowe dla zwykłych, "szeregowych" gadów, albo do okołoziemskich przestrzeni Smoczych planet, co dzieje się z duszami gadów, które wzniosły się już na wysoki poziom hierarchii. Te dusze będą mogły dalej inkarnować na swojej rodzimej planecie. 

  Jak widzicie moi drodzy, człowiek reptiloid ma możliwość zdobycia jedynej czystej Boskiej duszy, a wszystko zależy tylko od jego pragnienia - od jego wolnej woli. 

 A obecnie wielu ludziom udało się „wyrzucić Smoka z siebie”, a z roku na rok będzie ich coraz więcej. 

  Proces ten zachodzi szczególnie szybko u dzieci urodzonych z gada i człowieka, które zaraz po urodzeniu wpadają w wysokie wibracje nowej Ziemi, pozwalając swoim czystym duszom w jak najkrótszym czasie pozbyć się niechcianego sąsiedztwa.

  Proszę was, moi drodzy, nie bójcie się, nawet jeśli znaleźliście taką duszę w sobie. Kontynuujcie pewnie i spokojnie swoje dążenie do celu, utrzymując harmonijny stan, a co za tym idzie wysokie wibracje, które stopniowo będą wyciskać z Twojego ciała niechcianego „gościa”.

Tekst z 2018 roku źródło:  https://vozrojdeniesveta.com/sliyanie-dvukh-mirov-izbavlenie-ot-reptiloidnoy-dushi/