sobota, 28 października 2017

Obrączki ślubne

Kolejny artykuł z księgi: "wiedza chroniona przez Dolmeny". https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_134553

Osoba zakładająca obrączkę ślubną na palec wiąże się metalową obręczą systemu stworzonego przez świat zniszczenia. To nie są zwykłe pierścionki czy obrączki - mają one tajemne znaczenie. Istnieje taka nauka ciemnych kapłanów - nazywa się kabała.
Człowiek zakłada metalową obręcz, która nie jest "otwieralna" - ona jest z jednego kawałka,  w tym przypadku jest to pierścień na palcu. Palce w rzeczywistości mają unikalną energię i cel kosmicznego znaczenia i skali. Dłonie człowieka to jest sam człowiek, istnieją na nich biologiczne punkty dotyczące całego organizmu. Wedrusi wiedzieli o tym i wykorzystywali je we właściwym rozwoju dzieci. Każdy palec działa jak ludzkie połączenie z siecią energetyczną wszechświata - to tak samo jak przy podłączaniu urządzeń elektrycznych w naszym domu - żelazka, telewizora itp., Włączenie wtyczki do gniazdka - tak samo jest z palcami człowieka.
Jeśli od najmłodszych lat dziecko jest na wolności - pośród natury, to jego palce dotykają roślin, drzew, traw, kwiatów, samej ziemi, owadów, zwierząt. Pośród żywej natury dziecko wdycha wszystkie smaki i nektary natury i kosmosu - świeże czyste powietrze jest zawsze nasycane mądrością kosmiczną, gdyż nawet w
żywych zapachach znajduje się informacja. Subtelne energetyczne pola człowieka śledzą te informacje i przekazują je dalej do celu, a mianowicie do ośrodkowego układu nerwowego, czyli do psycho - emocionalnej części danej osoby. To nic innego jak kawałek ludzkiego kodu, nazywany jest kodem genetycznym. Następuje włączenie programu, który rozszyfrowuje prawdę kosmiczną, która przyszła poprzez czyste powietrze, przez zapachy, nektary, czyli zapachy żywej boskiej natury. Im czystszy jest człowiek, im jego kod bliższy jest do boskiego oryginału, tym informacje będą odczytywane szybciej, jaśniej i dokładniej. Znając ten wpływ czystego powietrza na człowieka, ciemne siły zrobiły wszystko aby pozbawiać ludzi czystej przestrzeni powietrznej, wszak Wedrusi zawsze mieszkali w sadach - zrozumieli głębokie znaczenie tego faktu.

Wróćmy do obrączek. Kiedy pierścionek zaręczynowy lub jakikolwiek inny jest zakładany na palec, a w szczególności na tak zwany palec serdeczny (w rosyjskim nosi on nazwę "palec bezimienny"- przyp. michalxl600) to następuje blokada prawej półkuli mózgu. Nie jest to całkowita blokada, jest częściowa ale i to wystarczy aby człowiek poczuł, jakby coś mu zabrano, jakby czegoś został pozbawiony. Do mózgu nie jest dostarczana w wystarczających ilościach, nie tylko witalna energia, ale nawet dostateczna ilość krwi. Niekoniecznie musi się zamanifestować poczucie niepokoju, zwykle nie jest ono zauważane. Człowiek chce usunąć ten pierścień choćby co najmniej na noc. Człowiekowi się wydaje, że pierścień ściska palec, ale w rzeczywistości ta metalowa obręcz ściska głowę. Nawiasem mówiąc, ma to również wpływ na rozwody i upadek rodzin.
Lepiej jest, jeśli młodzi ludzie mogą zrezygnować z obrączek i używać wieńca ślubnego, który jest noszony na głowie podczas ceremonii ślubu. W ten sposób ci, którzy biorą ślub pobudzają w sobie energie, które tworzą, a tym samym  te,  które zachowają (ochronią) rodzinę i nie pozwolą jej się rozpaść. Te energie są wzmacniane przez ciała kosmiczne.
Chrońcie swoje palce i nigdy na nie niczego nie wkładajcie!!!