poniedziałek, 15 maja 2023

Kosmiczne wydarzenie obudzi ludzkość

 oryginał jest tu https://www.youtube.com/watch?v=NrD15TryrTM\

Moi Drodzy, Podobnie jak włączenie światła w pokoju pokazuje co trzeba wyczyścić - tak samo w naszych czasach, niskie wibracyjnie poziomy świadomości, które pojawiają się jako zamieszanie polityczne i socjologiczne pokazują co i kto już nie służy dobru ludzkości - a plany, które kiedyś były tajne, staną się znane. 

  Zauważcie jak dużo ludzi przepełnionych jest gniewem, wypluwając go na innych i ile osób wierzy we wszystko, co widzą i słyszą w mediach.

  W miarę tego jak Światło przenika do komórek i do DNA, wpływając na świadomość - wszystko, w człowieku staje się bardziej oczywiste.  

 Ci, którzy kochają, staną się jeszcze bardziej kochający i ci, którzy są źli i próbują konkurować z Boskością będą jeszcze bardziej podstępni i źli. 

  Oczywiście znajdą się tacy, którzy nie są do końca źli, ale są słabej woli, i którzy będą nadal postępować zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami procesu trójwymiarowego programowania. 

  Zbliżamy się do zamknięcia przestarzałych paradygmatów. Prawdopodobnie naprawdę nastąpi wielkie zdarzenie kosmiczne, które obudzi całą ludzkość i popchnie nas do nowego złotego wieku, który przewidywano w wielu starożytnych pismach.

 Jednak nikt nie jest w stanie powiedzieć na pewno którego dnia to się wydarzy.

  Nadejście nowej ery to zbiorowy wybór ludzkości. Możemy przyspieszyć jej przybycie lub stworzyć sytuacje w których będzie się wydawało, że dyskusje o takich epokach są tylko mitami i że one nigdy nie nastąpią. 

  Poród wymaga wysiłku. Ziemia się trudzi, ponieważ otrzymuje duże dawki światła, aby na nowo odrodzić tworzenie - i my też się rodzimy ponownie a w efekcie tego ludzie doświadczają niewytłumaczalnych bólów, zawrotów głowy, zmęczenia, bardzo jasnych i dziwnych snów.

   Pojawiają się nowe nawyki żywieniowe, zmiany trybu snu,zmiany w relacjach. Dostajemy wysokie dawki światła i z niektórymi trudno sobie poradzić. 

  To może się wydawać nazbyt fantastyczne i nazbyt bajkowe, albo też czymś ze sfery sztuki teatralnej. Czas pokaże. Jak nauczał Mesjasz: "wielu widząc, nie uwierzy i słysząc nie zrozumieją".

   Tak się dzisiaj mają sprawy. Wielu widzi, ale nie wierzy - słyszą, ale nie rozumieją. Pośród ludzkości zorganizowano ukierunkowane zastraszanie. Więc uczcie się widzieć, słuchać i wierzyć. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę 💐

https://www.youtube.com/watch?v=hUKQdltH_QM


 

Bogactwo będzie efektem ubocznym tego zamiaru

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=_jEfeyf38JM

Moi drodzy ludzie, którzy promieniują pozytywnymi myślami promieniują bardzo silną energią w swoim codziennym życiu na pole energetyczne ludzkości.

  Pozytywne myśli są zdolne pozostawić dużo mocniejsze ślady w globalnej świadomości  niż myśli negatywne.

 To jest dokładnie tak samo jak ze zmarszczeniem brwi -  wykrzywienie twarzy zabiera więcej energii niż uśmiech.

   Kiedy spędzamy czas wśród ludzi którzy promieniują pozytywnością zaczynamy czuć wpływ tych myśli w swoim wnętrzu. Aura dobrego nastroju może pojawić się bez przyczyny - są to wzajemne powiązania w działaniu, każdy tego doświadczał w swoim życiu.

 Gdy obok Was są szczęśliwi i pozytywni ludzie to czujemy się tak samo a gdy tylko wchodzimy w interakcję z człowiekiem melancholijnym i negatywnym to powstaje uczucie dysharmonii.

  Dzieje się tak, gdy jesteśmy w pobliżu negatywnych ludzi - jest to wynikiem nie odpowiadających nam wibracji. Podobnej przyciąga podobne i będziemy przyciągać tych, którzy są tacy jak my.

 Jeśli rozwiniemy (wypracujemy) nieświadomy nawyk aby zawsze tworzyć pozytywne myśli i działania, to wtedy będą płynąc do nas podobne fale.

  W naszych rękach są klucze do własnego losu - bez względu na to czy uznajemy tę rzeczywistość świadomie czy też dzieje się to poza naszą świadomością.

  Moc jest w naszych rękach - każdy z nas ma moc zareagować pozytywnie lub w negatywny sposób. Każdy posiada wolną wolę - tego nie można odebrać.

  Wszystko co powstaje, jest odbiciem mentalnych wzorców, które się manifestowały jako stworzenie - zbieramy to, co siejemy.

  Jeśli wykorzystujecie swoje intencje dla zaspokojenia egoistycznych pragnień to  proces kreowania rzeczywistości przekształca się w wampiryzm. Można to nazwać czarną magią - manipulowaniem rzeczywistością z krzywdą dla innych.

  To jest nadużycie - zamiast używania swojej mocy aby stać się bogatymi i sławnymi - możecie przynieść dobrobyt i obfitość czyniąc coś wielkiego dla poprawy losu ludzkości.

  Sława i bogactwo będą skutkiem ubocznym tego zamiaru pomagania ludziom.

  Błogostanu wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę 💐

https://www.youtube.com/watch?v=J6Ux2Ai2S_s