czwartek, 18 kwietnia 2024

W oczekiwaniu na globalne zmiany. Co się wydarzy 20 kwietnia - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=ZVqLIKOCDiY

 Kochani, 20 kwietnia Jowisz i Uran ustawiają się w jednej linii, to się dzieje mniej więcej co 13 lat.

 Biorąc pod uwagę paradę planet zachodzącą w tym samym czasie możemy spodziewać się globalnych zmian i błyskawicznych wydarzeń na które ludzie często nie są gotowi. Czeka nas bolesne przestrojenie i powolna akceptacja nowej rzeczywistości.

   Jedyną możliwością na przetrwanie tego czasu jest zaakceptowanie wszystkiego, co pojawia się całkowicie niespodziewanie i zrezygnowanie ze wszystkiego, co istniało wcześniej i wydawało się ważne - przejście na nowe tory, szybko i radykalnie się zmieniając.

  Podobnie jak podczas ostatnich zaćmień Jowisz w koniunkcji z Uranem może powodować turbulencje, odrywając od utartych sposobów postrzegania i działania, otwierając nowe spojrzenie na świat i możliwości,przewyższające nasze poprzednie oczekiwania. 

  Połączenie tych planet będzie sprzyjać globalnym zmianom kiedy zwyczajowy materialny świat rozbije się o surową rzeczywistość.

   Innowacje będą miały wpływ na ludzi u władzy i dotkną sfery materialnej, terytoriów, finansów i relacji pomiędzy państwami.

 Jowisz zwiększa potencjał Urana niszcząc zakazy, ograniczenia i granice. Uran może wydawać się wybuchowy, ekscytujący, kontrowersyjny i brawurowy (lekkomyślny). 

  Jowisz może rozszerzyć naturę Urana, ale także dzięki swojej przyjaznej naturze zachęcić do podjęcia ryzyka i próbowania nowych rzeczy, które pozwolą wam wydostać się ze starej rutyny i ruszyć w nową podróż.

  Aby efektywnie wykorzystać tę koniunkcję powinniśmy być otwarci i elastyczni, bo nie wiadomo co może wyjść z tego dzikiego połączenia. 

  W tych krytycznych dniach nawet małe zmiany mogą mieć zauważalny wpływ na nasze życie. 

 Wykonywanie czegoś inaczej, uczenie się nowych umiejętności, ćwiczenie działań, które zmieniają życie i perspektywy za pomocą małych ale znaczących ulepszeń może mieć daleko idące konsekwencje w wyniku tego, co co się nauczycie, doświadczycie lub uświadomicie sobie.

 Wasze postrzeganie zwykłych rzeczy może ulec znaczącej zmianie - przy czym przeszkody, które kiedyś stały wam na drodze mogą nagle zniknąć. 

  Ograniczające koncepcje, konwencje, lęki i zakazy, które was powstrzymywały rozpuszczą się. 

 Pojawi się nadzieja tam gdzie dawniej widzieliście wyłącznie problemy - wysyłając was w całkowicie nową i ekscytującą przygodę - do nowego rozdziału Waszego życia.  

 Błogosławieństw Wam wszystkim. 

https://www.youtube.com/watch?v=EkXw2_KtptI


 


Przygotujcie się na to, co nadejdzie 20 kwietnia - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=8MgWL4Cfezc

 Kochani, 20 kwietnia czeka nas parada planet - uważa się, że jest to bardzo szczególne zjawisko.

  Jest to czas niespodziewanych wydarzeń - zarówno pozytywnych jak i negatywnych, które zmienią wasze życie. 

 Bądźcie przygotowani na niespodzianki. Takie wydarzenia owiane są mistyką - zwykle z nimi kojarzone są ogromne zmiany na świecie: kryzys na Karaibach,  upadek Związku Radzieckiego.

  Dla wielu ludzi nadszedł czas, aby opuścić tę Ziemię. Dzieje się to z powodu decyzji duszy i błędnych osobistych decyzji.

   Nowej Ziemi potrzebni są ludzie uduchowieni, prawdziwie otwarci i gotowi na to co nadchodzi.

Nowa Ziemia nie może być domem dla tych, którzy nie chcą i nie mogą odpuścić tego co stare, więc ziarna są wyraźnie oddzielane od  plew.

  Nadszedł czas pożegnań - nikt nie będzie mógł uciec lub ukryć się przed Boskim światłem. 

 Na Ziemi nie ma już miejsca, z którego siły ciemności mogłyby działać i nadal wywierać swój destrukcyjny wpływ na ludzkość.

 One tracą prawo dla istnienia na Nowej Ziemi - wszystko co następuje dalej, teraz służy do wyjaśniania spraw.

  Rozpoczął się etap w którym prawda jaśnieje wszędzie i nie da się jej już ukrywać. Dlatego kłamstwa i zniekształcenia są coraz bardziej absurdalne - jest to niewątpliwy znak tego, że ciemne siły straciły kontrolę nad tym co się dzieje i już nie wiedzą co czynić.

  Do tej pory wiele rzeczy było niewidocznych, lecz teraz sytuacja się zmienia, ponieważ gdy niekompetencja i złośliwość przekraczają pewien poziom to ludzie zaczynają reagować i ten punkt został już osiągnięty.

   Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że świat wyszedł spod kontroli i że ci, którzy twierdzą, że występują za dobro ludzi mają na myśli coś zupełnie odwrotnego.

   Nigdy wcześniej w historii ludzkości nieludzki program nie był realizowany w tak krótkim okresie czasu i przy tak dużej presji, ponieważ dawniej ludzie mieli zamkniętą świadomość dla pewnych faktów.

   Potrzeba przebudzenia wzrasta w miarę wywierania nacisku aby nakierować ludzi na określoną ścieżkę. Coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i czuje, że coś wymyka się spod kontroli.

   Aktualnie jesteśmy na etapie odkrywania najmroczniejszych sekretów ludzkiego i nieludzkiego gatunku.

  Ten proces poprzedza uzdrowienie, ponieważ jedność i pokój można osiągnąć jedynie przy pomocy prawdy. Zwracajcie uwagę w jaki sposób wszystko się zamanifestuje, pozostawajcie w głębi zaufania do Stwórcy i nie bójcie się.

 Będziecie we właściwym miejscu i we właściwym czasie, ponieważ kiedy się budzicie to jesteście prowadzeni.

  Zwróćcie uwagę jak coraz więcej ludzi się podnosi i odwraca się od sił zimnego światła, bo nadszedł czas.

  Wdzięczność wam wszystkim

 https://www.youtube.com/watch?v=qfu65ygT54c