poniedziałek, 5 czerwca 2023

Stare poglądy na długość życia

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=aYFBZpLlCZI

 kochani, macie wrodzoną część Was, która jest odpowiedzialna za chemię ciała.

  Ta część wie, kim jesteście pod względem zdrowia - także ona tworzy spontanicznie remisje. Jednak reaguje ona również na inne rodzaje myślenia.

 Hipochondryk, który przywykł bać się wszelkich zarazków może wyprowadzić z równowagi swoje mądre ciało aby ono  współpracowało z tą jego ideą.

   Pamiętajcie, że tak jak myślicie - tak i reaguje wasze ciało. Budowa komórkowa zaprojektowana jest do słuchania waszych instrukcji.

  Ludzie nie rozumieją mocy tego , że to czego oczekujesz to i tworzysz.

   Człowiek trenował swoją chemię, że istnieją choroby, którymi może się zarazić i jego życie będzie krótkotrwałe, oparte na informacjach z przeszłości.

  Potem interweniuje Akasza i mówi: "masz rację - zobacz, ile razy już wcześniej umierałeś".

  Twoje złe zdrowie jest wbudowane w twoją chemię a więc tym razem jest tak samo jak poprzednio.

  Konstrukcja szablonu kontynuowania życia waszego ciała pozwala żyć ponad 900 lat, ale tak się nie dzieje dlatego, że ciało przyjmuje sygnały z przeszłości.

  Czy nie nadszedł czas, aby to zmienićTak naprawdę możecie żyć znacznie dłużej mówiąc swoim komórkom, że wszystko jest w porządku i nie wierząc w to co mówią wam inni.

  Wasza świadomość zarządza wszystkim - to o czym mówicie i to, co myślicie określa chemię ciała a dowodem jest homeopatia, która została uznana za nienaukową, ponieważ w roztworze jest zbyt mało cząstek aby je mogły zauważyć komórki ciała a w związku z tym nie może to mieć żadnego znaczenia w procesach chemicznych lub systemach waszego ciała.

  To po prostu nie może działać ale działa i trzeba podjąć decyzję czy będziecie brali pod uwagę to co mówią wam  naukowcy, czy też będą dla was istotne rzeczywiste rezultaty - choć nie dające się wyjaśnić.

   Nauka wie tylko to co odkryła w danej chwili i nie jest w stanie wyjaśnić dlaczego ten pradawny system leczenia działa gdy to co się wkłada pod język wskazuje waszej wrodzonej części, co czynić.

 Ten sposób dosłownie instruuje ciało w taki sam sposób jak hipochondryk czyni to za pomocą swojej świadomości strachu.

  Nauka powie wam również, że to co czynią hipochondrycy jest też niemożliwe ale widzicie to codziennie.

  Chemia w waszym ciele jest w stanie odbierać instrukcje - zarówno negatywne, jak i pozytywne.

  Możecie wydawać jej polecenia, a ona będzie się do nich stosowała. Problemem jest to, że mówicie swojemu ciału aby oczekiwało czegoś nieznanego co nigdy wcześniej się nie zdarzało a ludzie mają tendencję do myślenia, że to nieznane może być złe, bo ludzie chcą wiedzieć, dokąd zmierzają.

 To co nieznane może być bardzo dobre - możecie powiedzieć: "jestem tak szczęśliwy, że nic Wiem, bo wtedy o nic nie muszę się martwić, dadzą mi to, czego się nie spodziewałem i to co się stanie nie będzie oparte na przeszłości. To nie będą negatywne rzeczy, których się spodziewałem wcześniej - zamiast tego będą nowe rzeczy których nigdy nie widziałem".

Możesz wykonać krok w pustkę -  w te z góry przyjęte warstwy i powiedzieć: "jestem w nieznanym miejscu, teraz to ja jestem za sterem - dozwolone są tylko nowe, pozytywne rzeczy. Nie wiem, czym one są ale bardzo się cieszę, że nie wiem. Moja biologio - usiądź teraz na tylnym siedzeniu i przestań dawać mi stare, przerażające informacje lub stare wyobrażenie o długości życia."

  Nadszedł czas, aby pozbyć się tego wszystkiego - to jest moja instrukcja dla ciebie.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=iDgJOooFoeY