niedziela, 10 marca 2024

Nie wszystko jest takie beznadziejne. Zbliża się restart systemu - Era Wodnika.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=m2RlZcVtFzc

Kochani, Dzisiaj wszyscy razem i każdy z osobna swoimi myślami, uczuciami, wysiłkami i czynami utrzymujemy system przy życiu - poza nami siły ciemności nie mają źródeł energii niezbędnej do przetrwania i dlatego na wszelkie możliwe sposoby zmuszają nas do emitowania negatywnej energii, która jest im niezbędna do życia. (gawach - energia cierpienia)

  System nieustannie ładuje nam nowe i restartuje stare programy za pośrednictwem mass -mediów, internetu i innych narzędzi oraz mechanizmów.

  Jeśli wszyscy przestaniemy karmić swoją uwagą system i jego gry, to on po prostu rozpuści się w głębi czarnej dziury, którą tworzy w każdej minucie. Jesteśmy tutaj, aby się dzielić swoim doświadczeniem, umiejętnościami i zgromadzoną w innych światach i wymiarach wiedzą, i aby wspólnym wysiłkiem opracować nową platformę ewolucji zgodnie z planem danego wcielenia na realizację którego zgodziliśmy się przed przybyciem na tę planetę. 

  Ale główny problem polega na tym, że ludzie nieustannie niszczą możliwość wspinania się na nowe poziomy z powodu nienasyconego pragnienia posiadania władzy, zasobów, gruntów, samochodów, partnerów łóżkowych i po prostu nie mogą oprzeć się pokusie aby przy najbliższej okazji maksymalizować swoje korzyści kosztem kogoś innego.

 KAŻDA myśl i emocja jest materialna i nasze nastawienie do innych jest otwarte (widoczne) na płaszczyźnie niewidzialnej (subtelnej/energetycznej) - nieustannie stwarzamy te myślokształty, gniewu i ciągłych roszczeń dotyczących otoczenia.

   Wyobraźcie sobie, że wszystkie nasze myśli i marzenia wszystkich ludzi, jacy kiedykolwiek żyli na Ziemi nagle się zmaterializowały, że pojawią się wszelkie potwory deprawacji, religijnej nienawiści i rasizmu, upiory próżności i inne demony, pojawią się intrygi i konflikty domowe, emanując złością i gniewem.  

 Oczywiście nie wszystko jest tak beznadziejne. Restart „Matrixa” może być jeszcze bliżej kiedy zostanie osiągnięta niezbędna masa krytyczna - ale też musimy do niej dożyć.  

 W obecnym czasie na naszej planecie przeprowadzane jest czyszczenie nie tylko w postaci destrukcyjnych trzęsień Ziemi, erupcji, tornad, pożarów lasów i powodzi, ale i wojen oraz kryzysów finansowych i ekonomicznych. Współtwórcy wszechświata ze wszystkich sił próbują zapobiec globalnemu upadkowi w nadziei na nasze przebudzenie i szczery żal.

   Ludzie przeszkadzają w demontażu systemu poprzez swoje myśli i pragnienia aby wszystko pozostawić tak jak jest - a zaczynają coś rozumieć i czynić tylko wtedy, gdy zaczynają chorować lub umierają.

   To nie jest zwykła planeta. Żyjemy w ekstremalnych warunkach, a dziś na Ziemię nadchodzi wysoka świadomość z determinacją przeciwstawienia się poważnej konfrontacji. 

  Tego właśnie chciały doświadczyć nasze dusze. Mając podobne doświadczenia z innych planet rozumiemy całą głębię i złożoność tego procesu, próbujemy przetrwać, opierając się na swojej duchowości i wyższych przewodnikach - tylko, że dla każdego są oni inni: albo współtwórcy, albo niezliczona ilość Ciemnych i szarych istot. 

  I dopóki nie zdamy sobie sprawy, kto jest kto,  będą nami rządzić wszyscy oprócz nas samych. W tej chwili najważniejsze jest, aby usłyszeć głos swojego Serca. Bez niego nie poznamy prawdy i nie zdołamy się podnieść. 

  Dlatego bardzo ważne jest, aby być wrażliwymi na tajemny głos naszej Duszy, aby ufać tylko jemu, a wtedy drogi po których idziemy nas nie zwiodą. 

Błogosławieństw Wam wszystkim!

https://www.youtube.com/watch?v=RNxArXHws_U