sobota, 12 listopada 2016

Dzieci Boga i dzieci Pana.

 Impulsem ostatecznym do powstania niniejszego artykułu jest rozmowa pod tematem: 10 przykazań idealnego męża.

Anonimowa czytelniczka poruszyła tam tematy jakie publikuje S.N. Lazariew (żyd z pochodzenia). Potem ciekawą wypowiedź wpisała Karolina - rozwinę tu potem swoje myśli jakie zawarłem w odpowiedzi na jej wpis oraz na wpis w/w wspomnianej anonimowej czytelniczki. Zazębiają nam się tu także tematy jakie przedstawia Luczis, są wciąż publikowane jego nowe materiały wideo - i bardzo dobrze. Jeden z jego filmów podobał mi się w 100% a inny według mnie zawiera pomieszanie z poplątaniem. Postaram się niniejszym wyjaśnić moje spojrzenie na te kwestie. Być może zwolennicy Luczisa nie będą zadowoleni ale powtarzam, że ja go nie przekreślam i nie walczę z tym co on czyni. Wykonuje on swoje dzieło i jak sam stwierdza uczy się przy tym - w wielu punktach będę go wspierał ale tu gdzie widzę diametralne różnice ośmielam się również prezentować inne widzenie A TO DLATEGO że Luczis wziął sobie na sztandary również tematykę Słowiańską i uzurpuje sobie prawa do tłumaczenia bajek Słowiańskich. Pycha go nieco ponosi - w jednym z opublikowanych ostatnio wywiadów w NTV mówi coś takiego (do pewnego momentu słusznie!- widzowie mojego kanału znają tę sprawę tych cykli galaktycznych): "na Ziemi są stałe cykle. Mamy falowanie i ciągłe przemiany powiązane z obrotem galaktyki wokół swojej osi. Ziemia regularnie przechodzi przez sferę kosmosu zamieszkałą przez istoty mroku i ludzkie umysły na kilka tysięcy lat zasypiają. Duchowni znają te cykle i kilka tysięcy lat przez nastaniem "galaktycznej zimy" (Kali Juga) zaszyfrowują wiedzę w bajki. Potem przychodzi Luczis i ją rozszyfrowuje". 
Tak to mniej więcej brzmiało. Z tym rozszyfrowaniem bajek Słowiańskich Luczis ma większy kłopot niż sie mu wydaje bo jego tłumaczenie jest niestety bardzo przyziemne. No ale jak już pisałem jest to dobry nauczyciel "szkoły podstawowej duchowości". Usuwa stare skostniny (na przykład mit męskiego orgazmu z wytryskiem). Boję sie jednak, że na to miejsce zaszczepi inne pozostawiając ludzi tam gdzie byli dotąd czyli "w królestwie miedzi". W innym miejscu Luczis (to wszystko cytaty z najnowszych publikacji wideo) opowiada ciekawy dowcip o psychologu, który miał syna, ten go po latach zastąpił w gabinecie. Ojciec gdzieś wyjechał a po powrtocie syn się chwali: "tato- w ciagu jednej sesji wyleczyłem tą pacjentkę, którą ty leczyłeś 10 lat" . Ojciec odpowiada: "ty głupi - przecież dzięki niej skończyłeś studia". Dowcip fajny i prawdziwy. Luczis potem powiada, że wszyscy oni robią biznesy a nie leczą. Tylko że ...... Luczis sam ustala stałe i dość wygórowane stawki a przy tym - śmiem twierdzić- wiedza jaką prezentuje zawiera co najmniej kilka luk i przekłamań.

  No to zaczynamy.

  Nie będę za wiele linkował - kto zna ten zna a kto nie zna niech poszuka: chodzi mi o wideo Trehlebova "nieludzie". Pojęcie tej fundamentalnej prawdy zupełnie zmienia optykę naszego postrzegania rzeczywistości. Jeśli zdasz sobie sprawę i wiesz, że pośród nas "jasnych" (dzieci Boga) żyją i odbywają swoje lekcje również (z pozoru- zewnętrznie podobne do nas ) istoty "mroku" (dzieci Pana) to nagle wiele spraw ustawia się pięknie na swoje miejsca. Lewa i Prawa ręka tego samego Boga Najwyższego. Znawcy Biblii doskonale znają fragment Kusiciel nie mógłby przystąpić do Jezusa, gdyby Mu na to Bóg nie pozwolił. (Łukasz 4,1-13 ) 
Mamy zatem nawet i w biblii informację, że zło (Istoty mroku) działa z przyzwolenia Boga Najwyższego. Gdzieś indziej Jezus powiada: "Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry." Albo też: "zło na świecie być musi ale biada temu przez kogo zło przychodzi". Nie chce mi się już linkować do tych strof- wujek google podpowie. W każdym razie potwierdza się nawet tam, że siły mroku działają z przyzwoleniem - z dopustu Boga Najwyższego.

Ale tak naprawdę zmierzam do tego fragmentu-
STARY TESTAMENT  Księga Rodzaju  DZIEJE POCZĄTKÓW ŚWIATA I LUDZKOŚCI Świat stworzony przez Boga27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę. 28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię
Potem znów mamy przecież coś o Adamie i Ewie (przed Ewą była jeszcze Lilith o czym jest jasno w pismach Żydowskich jakich to część stanowi przecież Stary Testament a co w S.Testamencie dla gojów publikowane już nie jest).
  Bierzmy za źródło oficjalna Biblię KK i czytajmy uważnie: http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=2
 Opowieść kończy się następująco(druga strona):
2
W ten sposób zostały ukończone niebo i ziemia oraz wszystkie jej zastępy [stworzeń].
A gdy Bóg ukończył w dniu szóstym swe dzieło, nad którym pracował, odpoczął1 dnia siódmego po całym swym trudzie, jaki podjął.

 Po czym czytamy dalej: 

Drugi opis stworzenia człowieka

Gdy Pan2 Bóg uczynił ziemię i niebo, nie było jeszcze żadnego krzewu polnego na ziemi, ani żadna trawa polna jeszcze nie wzeszła - bo Pan Bóg nie zsyłał deszczu na ziemię i nie było człowieka, który by uprawiał ziemię i rów kopał w ziemi3, aby w ten sposób nawadniać całą powierzchnię gleby - wtedy to Pan Bóg ulepił człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia4, wskutek czego stał się człowiek istotą żywą. 

Zauważcie proszę istotną zmianę: nagle na tej stronie pisze się nie Bóg ale Pan Bóg. W tłumaczeniach na inne języki (np. w rosyjskim) pojawia się już wyłacznie słowo "Pan". Tu mamy wyraźne (myślę, że celowe) niby drobne pomieszanie bo w pierwszych słowach "Gdy Pan Bóg uczynił ziemię i niebo..."  tłumacz sprytnie zlewa te istotne sprawy sugerując nam ( a tak to tłumaczy na przykład Wikipedia, że są to jakoby 2 warianty stworzenia- prawdopodobnie taka jest oficjalna wykładnia KK) ....sugerując nam, że ów Bóg przewijający się konsekwentnie w opisach na pierwszej stronie to jest niby ta sama osoba- ten sam stworzyciel-  co późniejszy "Pan Bóg" (ten co panuje- mściwy i surowy, żądający dzieci w ofierze i w ogóle ofiar krwawych). Na tej stronie dziwnym trafem mamy już w polskim przekładzie wszedzie słowo "Pan Bóg".

  Trochę światła na te dylematy rzucają późniejsze słowa jezusa do Żydów:
"
44Waszym ojcem jest diabeł i to jego żądze chcecie zaspokajać. On od początku był mordercą i nie wytrwał w prawdzie, ponieważ w nim nie ma prawdy. Kiedy kłamie, przemawia własnym językiem, gdyż jest kłamcą, a nawet ojcem kłamstwa. Jana 8:44


   Dobra - na razie tyle tego "słowa na sobotę".  Opublikuję a na tej bazie będzie można prostować wszelkie pomieszania Lazariewa czy Luczisa opowiadającego o tym, że człowiek obupłciowy to jakoby "wyższa forma istnienia". 

   Tu może  jeszcze skrótowe wyjaśnienie - uważni słuchacz e Trehlebova, Hiniewicza (mówią o tym wydawane przez niego Wedy Słowiano -Aryjskie , link macie tu po prawej do publikacji Norberta na FB) czy Lewszunowa już to znają:

  twary czyli Adam i Ewa to istoty będące owocem inżynierii genetycznej. Ich ojcem jest "Pan". Wiele współczesnych filmów rzuca światło na tę kwestię - na przykład "Awatar". "Pan" konstruując swoje dzieło jako materiał wyjściowy użył co miał pod ręką. Do genów białych ludzi (dzieci Boga) dostępu nie miał. (A skoro o tym: Jezus miał ciało białego człowieka - przekazy Słowiańskie powiadają, że jego matka była Danaretianką a ojciec pochodził z rodu Rimini. Kobieta z Samarii [Sam- Arii = miasto gdzie zamieszkiwali sami Ariowie, czasem pada nazwa Samarytanie] rozpoznała go od razu mówiąc: "tyś jest synem Bożym". Dziś to jakoś tam pokrętnie tłumaczą bibliści ale ona po prostu  widziała, że on jest Słowianinem. Wszelkie ikony oraz nawet odbicie na słynnym całunie Turyńskim przedstawiają twarz Słowiańską. Duch w nim był Zydowski ale dla powodzenia swojej misji (bo przyszedł do żydów "zabawiających się" w Sodomie i Gomorze) otrzymał na mocy porozumienia mocy światła i ciemnosci ciało Słowiańskie czyli zdrową genetykę aby mu było łatwiej. Przyszedł: "do błądzących dzieci Izraela". Żydzi jak wiemy go jednak zabili (nieliczni skorzystali z nauk) a z elementów jego nauczania stworzyli broń informacyjną przeciw nam. Szaweł nazwał się Pawłem i jakoby kontynuatorem .... i tak dalej , stosy ogniowe, Bazyliki, ociekanie złotem ... wszystko to "na chwałę Pana". Kanibalistyczny (jakoby "święty") obrzęd zjadania ludzkiego mięsa i zapijania tego krwią itp.   c.d.n.

Oj- znów odleciałem w dygresję- pisałem powyżej, że: 
"Pan" konstruując swoje dzieło jako materiał wyjściowy użył co miał pod ręką. Do genów białych ludzi (dzieci Boga) dostępu nie miał.
Aby to wszystko się powiodło użył do konstrukcji "awatara" również i swoich genów. ISTOTY TE - KONSTRUKTORZY TEGO WYTWORU GENETYKI SĄ OBUPŁCIOWE. Jest taki film wyjaśniający ich naturę  Mój własny wróg (1985) (w oryginale "Enemymine 
Na końcu rodzi się nowy "mały smok". Oni mogą właśnie tak jak opowiada Luczis - "sami ze sobą" ale nie jest to żadna wyższa forma istnienia (oni tak twierdzą - owszem). Oni są po prostu inni (Luczis jak widzę lubi smoki i wiele razy o nich wspomina dośc pieszczotliwie czasami). No w każdym razie gen istoty obupłciowej został użyty do konstrukcji Adama. potem były kombinacje "ze żebrem" (kolejne klonowanie) i tak dalej. Efekt na dziś jest taki, że Żydzi i wszelkie ludy semickie (przypominam słowa Jezusa "waszym ojcem jest diabeł") mają pod względem podziału na płci bardzo niestabilną genetykę. Nie przypadkiem właśnie u nich zdarzyła się słynna Sodoma i Gomora. Jeśli spojrzeć dziś to widać wyraźnie- Biedroń jest żydem, Jerzy Waldorff (jego homoseksualizm też jest znany powszechnie) był żydem. Dalej szukajcie sami - masa współczesnych feministek to żydówki. Izrael do dziś jest mekką homoseksualistów o czym żydzi mówią całkiem jawnie - tu link na pewne żydowskie forum http://www.iwrit.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=478
a tam czytamy publikację użytkownika mającego w awatarze gwiazdę Dawida w tęczowych barwach: 

Dyskryminacja czy brak wiedzy?

Postprzez noah » 26 lip 2009, o 05:17
Użyłem bardzo mocnego słowa "dyskryminacja" ale popełnilem to z premedytacją. Nie od dziś wiadomo, że Izrael to raj homoseksualistów, przy czym bardzo wielu gejów i wiele lesbijek emigruje właśnie z tego powodu do Izraela ucząc się jednocześnie hebrajskiego. Na tym forum również, przypuszczam, że są osoby o odmiennej orientacji seksualnej, mniej bądź bardziej otwarte. Dlatego alepuję o zmianę nazwy tego forum z : Forum towarzyskie On i Ona na po prostu Forum towarzyskie.

Karol Wojtyła był pochodzenia żydowskiego. c.d.n.

post scriptum 17 marca 2018: 

Oto treść wpisu:
 Dlaczego szkaluje się pamięć Marcina Lutra? Z dwóch powodów... Powód pierwszy. Tutaj musimy cofnąć się aż do Ks. Rodzaju. Jeśli czytamy Ks. Rodzaju, pierwszy rozdział (najlepiej w wydaniu lubelskim) zauważamy, że miały miejsce dwa stworzenia świata. Na początku widzimy imię Boga Ojca, który jest w Niebie. Potem zauważamy, że na scenę wchodzi inna osoba o znanym imieniu. I ta osoba widnieje w ST aż do przyjścia Syna Bożego. Jan pisze "Boga NIKT, NIGDY nie widział, dopiero jednorodzony Syn Go objawił". Natomiast Jezus mówi "WSZYSCY, którzy byli przede mną, to ZŁODZIEJE i ZBÓJCY". Bóg Ojciec, który jest w Niebie, nie ma NIC wspólnego z owym osobnikiem ze Starego Testamentu o imieniu YAHWEH. Tą Prawdę głosił Jezus i za tą Prawdę umarł na podstawie prawa z V Mojżeszowej, które nakazuje zabić każdego, kto mówiłby o innym Bogu. Tak ten YAHWEH się zabezpieczył. Status ludzkości po "drugim stworzeniu" świata, doskonale opisuje ta przypowieść podana przez Pana Jezusa, o winnicy i dzierżawcach, gdzie owi dzierżawcy, to "bogowie" tego świata. Powyższa Prawda jest drugim Kluczem do Królestwa Niebieskiego. Pierwszym jest Łaska. "Prawo zostało nadane przez Mojżesza, ZAŚ ŁASKA I PRAWDA od Jezusa Chrystusa". Marcin Luter głosił pierwszy Klucz, czyli czystą Łaskę. Głoszenie obu kluczy, powszechne ich poznanie, będzie oznaczało jednoznaczny wyrok na "bogach" tego świata. Dlatego "bogowie" tak prześladują pamięć Marcina Lutra rękoma nieświadomych ludzi. Powód drugi. Aby nie dopuścić do powszechnego objawienia obu Kluczy, wznieca się nienawiść do nie katolików, do chrześcijan którzy oba klucze mogliby głosić. Chrześcijan kojarzy się z rzekomymi "wyczynami" Marcina Lutra. Ma to wzbudzić powszechną nienawiść. W najbliższym już czasie nastąpi masowa eksterminacja chrześcijan... Prześladowania pod zarzutem ekstremizmu religijnego. Odpowiednie ustawy są już gotowe... Teraz wystarczy parę bomb tu czy tam.. Do tego to zmierza. Pozdrawiam.


76 komentarzy:

 1. Kontynuując:
  Wiele razy pisałem, że są Żydzi (chyba głównie sa to chrześcijanie - takich znam), z którymi da sie rozmawiać. Pisałem nieraz o ciekawej książce Romana Nachta "Podwójna spirala" jaka trafiła gdzieś tam ponad 10 lat temu w moje ręce i była ważna w tamtej chwili. Dziś można tego gościa zobaczyć na żywo - są nagrania na You Tube.
  Wiadomo mi o ciekawym człowieku - profesorze Filkenstein. Dziecko dwojga więźniów obozu Auschwitz więc Syjonistyczni żydzi mają z nim spory problem - o antysemityzm posądzić go trudno. Też są filmy z jego udziałem- w ostatnich kardach "ZNIESŁAWIENIE, CZYLI PRAWDA O TZW. ANTYSEMITYZMIE." jest z nim kilka minut rozmowy.
  Na Ukrainie żyje i działa Eduard Hodos - były rabin - próbowano go kilka razy otruć, też mają z nim problem- człowiek niezależny, zamożny antykwariusz.

  To taka wzmianka dla równowagi, że ci Żydzi, którzy "przyjęli ducha świętego" godni są szacunku i można z nimi próbować wchodzić w jakieś układy. Trehlebov w jedym z wywiadów opowiadał o swoim sąsiedzie - Żyd , bardzo kionserwatywny ale dobry i pracowity gospodarz żyjący z pracy własnych rąk. Jest też człowiek - były oligarcha rosyjski, sądzę, że to też żyd. Bardzo gorliwy chrześcijanin - rzucił robienie pieniędzy i wyprowadził się z rodziną na wieś. Wywalił z domu TV, żona prowadzi jakieś warsztaty dla kobiet podobne do tego co tu prezewntuję na blogu - suknie, stare tradycje - German Sterlingow .
  Sami pieką chleb, żona ma swój dodatkowy dom "babski" (poza domem głównym) na podwórku - tam wstęp mają tylko kobiety, pokój pełen sukien, warsztat do szycia itp.
  Tu filmik z podkładem niemieckim- chciałem nawet coś przetłumaczyć tego gościa ale na razie brak czasu.
  Synowi na 13-ste urodziny kupił automat Kałasznikowa bo mężczyzna powinien posługiwać się bronią:

  https://www.youtube.com/watch?v=8sIlZeDi6PM

  OdpowiedzUsuń
 2. Ludzie, kto zna rosyjski? Michale, czy warto było by przetłumaczyc i puścić w świat? Wybaczcie ze się wtrącam nie na temat. https://www.youtube.com/watch?v=vAC_9vbnbAs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd to wziąłeś/wzięłaś? Ja własnie zalinkowałem tego faceta tutaj powyżej - minutę temu.
   Tak! od dawna sie kręcę (ze 2 lata) żeby cos przetłumaczyć Sterlingova. Omijałem go nieco bo to chrzescijanin ale to twardy gość z doświadczeniem - mieszka z rodzina od lat na wsi. On czyta pismo świete tak jak Szymon - ma być tak i tak i żadnego odstępstwa, tam się jada mięso itp. ale człowiek bezsprzecznie wart uwagi. Tak jak już pisałem to były oligarcha- dawniej mieszkał w najbogatszej części Moskwy, podróżowali po całym świecie i jednego dnia rzucili to wszystko w cholerę. Ma wspaniałą żonę, która "idzie za nim w dym".

   Usuń
  2. Ten wywiad dawno temu widziałem- warto i pasuje do naszych tematów bo omawiane są zasady relacji między kobietą a mężczyzną.

   https://www.youtube.com/watch?v=gK85B6kVt8Q

   Usuń
  3. MAM FILM PO POLSKU! Program "Szerokie Tory"

   https://www.youtube.com/watch?v=j_2FmWfb43I

   Usuń
  4. cóż za zbieg okoliczności, ty zalinkowałeś a ja właśnie skończyłam przed chwilą to oglądać :). Czyli znak - warto. Poszukam możliwości zatem przetłumaczenia.

   Usuń
  5. już oglądam. Tematy dotyczące relacji damsko-męskich z punktu widzenia naszej rodzimej tradycji są mi znane :) Nieustannie się uczę tego we własnym zakresie. Natomiast w linku, który podałam chodzi o prawdę, dotyczącą niszczenia naszej Ziemi jako planety. I przekonanie z jakim opowiada Sterlingow... a jednocześnie tak proste wnioski wyciąga. Ech, no właśnie, być może znane już są te fakty ludzkości, natomiast jego sposób mówienia - on po prostu PRZEMAWIA, trafia prosto do rozumu. Dlatego zapytałam Ciebie o zdanie.

   Usuń
  6. o jej, już się bierzesz za opracowanie... :) Nie chciałam narzucać ... może ja mogę pomóc w tłumaczeniu :)

   Usuń
  7. Tak jak sama piszesz - znak z Niebios. Napisałem własnie list do koleżanki proponując 2 filmy - tę Twoja propozycję o katastrofie ekologicznej i ten drugi o sprawach kobieta- mężczyzna. Zobaczymy, który jej sie spodoba i czy w ogóle znajdzie czas.
   To weź się za ten, który czujesz- może ten o ekologii. Ile dasz radę - przeslij. Jeśli będzie trzeba dokończyć tłumaczenie to dokończę a potem oprawię "czasówki". Na to schodzi trochę czasu i sił bo jest z tym zabawa.

   Usuń
  8. Mam odpowiedź - ta znajoma nie ma czasu. Pozostają nam własne siły. Ja zacznę. Jeśli chcesz się dołaczyć to tłumacz tekst - powiedzmy od 20 minuty. Zapisz i przeslij mi w jakiejkolwiek formie. Może być otwarty tekst w liście - mail masz tu na stronie wyżej i niżej.

   Usuń
 3. Jędrek jak zawsze ciekawy artykuł. Jedna sprawa jest dla mnie bardzo zastanawiająca. Otóż jak pewnie większość osób już wie, współcześni Żydzi nie są potomkami starożytnych Izraelitów. Dzisiejsi Żydzi dzielę się na Żydów sefardyjskich i aszkanezyjskich. O Sefardejczykach nie wiem zbyt wiele, tyle tylko co podaje wikipedia. Aszkanezyjczycy są o wiele ciekawsi. Z tego co da się wywnioskować z różnych informacji podawanych w internecie Żydzi aszkanezyjscy są potomkami Chazarów. Na wikipedii jest artykuł na temat Chazarów: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie Wynika z niego, że przyjęli oni judaizm jako religię narodową w 9 wieku. Z wiki dowiemy się jeszcze, że Chazaria zajmowała między innymi tereny dzisiejszego Krymu.

  I teraz najciekawsza rzecz. Chaz-Aria. Drugi człon nazwy sugeruje pochodzenie słowiańskie... Na stronie Treboroka jest artykuł na ten temat: https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/?preview=true

  Jędrzeju możesz się odnieść do tej kwestii i napisać co Ty o tym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no - Chazarowie potomkami Słowian? Przecież to rabusie, którzy zajmowali sie handlem niewolnikami! Mówi o tym m/innymi Hiniewicz w filmie "Gry Bogów" (akt 7 bodajże- któraś z 4 cześci) Z moich informacji wynika, że na tereny późniejszej Chazarii przywedrowali podobno z Chin skąd wywaleni zostali za .......NADMIERNE OKRUCIEŃSTWO. Z Chin gdzie dla "urody" łamało sie stopy małym dziewczynkom wywalono ich za zbytnie okrucieństwo.
   Moja teoria (chyba gdzieś zaczytana - musze w końcu dokładnie przeczytac książkę Trehlebova - on tam dość dużo na ten temat pisze)... moja teoria jest taka, że genetycznie mogą być w jakims stopniu podobni -tzn. sa też twarami ale z odgałęzienia. "Smoki wylądowały dawno temu na Sri Lance i tam zaczęły swoje genetyczne kombinacje z miejscową ludnoscią. Potem swoje "produkty" zaczeli krzyżować z czarnoskórymi (wrogami słowian) ale też jakieś krzyżówki były czynione gdzieś właśnie w rejonach na granicach Indii, Chin.
   Być może to tak poszło i tam ci zwyrodnialcy sie namnozyli.

   W sumie niewiele mnie to obchodzi - sa to są - my mamy czynić swoje ale ważnym jest wiedzieć o ich istnieniu a skąd przykeźli? Czy to dziś cos zmienia w naszej sytuacji?

   Usuń
  2. "Chaz-Aria. Drugi człon nazwy sugeruje pochodzenie słowiańskie..."

   Oni przecież mogli zająć (zawłaszczyć) nasze stare tereny (i tak najprawdopodobniej było) a nazwa została bez zmian. A że ich główną cechą jest mimikra to sie jak wirus upodobnili i udają kogoś kim nie są.
   Dzis te wszystkie "Dżolandy" kwaśniewskie czy inne Hanny Gronkiewicz-Waltz z wąskimi noskami też przecież udaja Polaków.

   Usuń
  3. Być może faktycznie tylko nazwa została bez zmian. Twoja odpowiedź jest satysfakcjonująca więc dzięki :)

   Usuń
  4. Jeszcze o Chazarach (a raczej tych, którzy dziś się podszywają pod ten pradawny lud):

   Ania i Piotr podesłali już któryś raz stronę - coś tam kiedyś nie do końca pasowało mi- mie mam czasu czytać wszystkiego wnikliwie ale tu jak dotąd (przeczytałem ze 30% tekstu wszystko jest zgodne z tym co dotąd wyłuskałem gdzieś tam w necie. Taki oto fragment:

   "szar_html_mf6e0e91Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć bialej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida szar_html_23018f05. Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny. "

   Wcześniej na przykład: "Złoto i kryształy są dobrymi kumulatorniami energii PSI. Bez złota, ich fizyczne ciało szybko ulega tutaj „rozregulowaniu“. Stają się grubi- jak np. Publicystka z Rosji, Valeria Novodvorskaja (która jest szaracką hybrydą/ Szarakiem o ludzkim wyglądzie, ale nie nosi złota)."

   Tu jest ta Valeria:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Walerija_Nowodworska
   Wpiszcie te personalia do netu a wyskoczy więcej zdjęć.
   Zadziwiające jaka ona podobna do "polskiego" Wojciecha Manna.

   Link na wspomnianą stronę:

   https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

   Usuń
  5. Damian12 listopada 2016 19:28

   ".......... Dzisiejsi Żydzi dzielę się na Żydów sefardyjskich i aszkanezyjskich. "

   cytat zaczerpniety z artykułu (link powyżej):

   Wyprowadzenie z Egiptu

   Gdy “wskazówki”/ przepisy od węża z góry zostały podane (jak dokładnie odbywało się to można wyczytać w Biblii w księdze wyjścia 19), (główny niewolnik Seta- w poprzednich kartkach jest o tym mowa – o Secie oczywiście) kapłan Mojżesz wraz z innymi pomocnikami wyprowadził zmanipulowany lud z Ta-Kemi (dzisiejszego Egiptu). Nie wszyscy zostali jednak wyprowadzeni ci, którzy nie przychodzili do świątyni i nie brali udziału w praniu mózgu, pozostali w Egipcie i czcili nadal Sepirota. Sepiroci zwani dzisiaj Sefardyjczykami byli najbardziej represjonowani.

   Usuń
 4. Jeśli jest już temat żydów,to moje pytanie jest: jak rozpoznać żydówkę z wyglądu. Muszę to wiedzieć, żebym na przyszłość nie wpakował się w jakiś związek.

  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wyglądu ci się nie uda- jest taki znany film o wycieczkach młodych żydów do obozu w Oświecimiu i o tym jak oni się zachowują. Chyba tam masz przykład współczesnej urody tych dziewcząt - są już nawet blondynki. A może to był inny film - przemyslę (a może ktoś podpowie) - było tam o służbie dziewczyn w Izraelskiej armii- że jest obowiązkowa i ...
   Szukam teraz ale znalazłem tylko to:
   https://youtu.be/T1yrn51Vel4?t=3m10s
   Poza tym możesz trafic na żydówke duchową nie mającą na pozór genów Semickich - pisałem cos o tym w odpowiedzi na list Karoliny na stronie już linkowanej powyżej - tam gdzie jest 10 przykazań dobrego męża". Katolicyzm to degradacja duchowa (genowa- wyjaśnienia u dr-a Gariajewa). Poprzez zewnętrzne oddziaływanie kłamstwem na człowieka geny się rozpadają i słowianie zmieniają się w niewolników- w "sługi pana". Sporo dziś takich kobiet.

   Jedyną receptą jest się uczyć i doskonalic a dostaniesz od losu to co w danej chwili dla Ciebie najlepsze. Wszystko co możemy zmieniać w tym świecie to my sami a reszta "na zewnątrz" wyświetli się w rezonansie do zawatrości Twojego wnętrza.

   Usuń
  2. p.s. podgladam jeszcze ten film (zestaw zdjęć) jaki Tobie zalinkowałem. To są fragmenty filmu o jakim myślę - był na pewno na You Tube z polskim lektorem (albo polskim tekstem).

   Usuń
  3. Po przemyśleniach dodam, że żydówki- Chazarki są dość charakterystyczne. Kliknij w necie "jak rozpoznac żyda"- nawet na You Tube są jakieś filmy - na pewno po rosyjsku, jeśli trzeba podpowiem.
   Jest na pewno w necie polskojęzyczna lista żydów -celebrytów wszelakich. To dobre studium. Przyjrzyj się kwaśniewskiej, Gronkiewicz waltz, Senyszyn, znajdź podobieństwa- mały, szpiczasty nos. Jest kilka aktorek (bo to jest ich domena), rozmaitych "piosenkarek, dziennikarek (wynajduj te agresywne, Minika Olejnik na przykład).

   Usuń
  4. Jak już żydówki są blondynkami to to już jest koniec świata. Pozostaje mi jedynie czekać.

   Michał

   Usuń
  5. Ucz się, doskonal w każdej dziedzinie jaką lubisz i (słusznie!) naucz się czekać. Spełniaj wszystkie lekcje jakie niosa dni - utrzymuj czyste marzenie a reszta sama przyjdzie. Teraz świat wokół będzie siębardzo szyblo zmieniał.

   Usuń
 5. Mysle ze niema sie co zachwycac tak tym Sterlingowem, bo on niby sie przeprowadzil na wies a nadal prowadzi te swoje "interesy" w Moskwie, doskonale jest to pokazane w filmie szerokie tory i ta jego siedziba w pałacu. Przeciez on nie zyje tylko z ziemi. Niby jest przeciwny pijanstwu a trzyma beczki z winem. I ta cala prawoslawna religa to przeciez to samo co katolicyzm. A i jeszcze Michal pisales ze ma wspaniala zone ze pojdzie za nim w ogien, no nie ma sie co dziwic bo zydowskie kobiety sa tak uczone ze maja sluzyc mezowi. To bardzo fajnie ze propaguje zycie na wsi, wywiozl rodzine ze zdegenerowanego miasta ale nalezy pamietac ze ortodoksyjni zydzi zawsze sie izolowali od reszty spoleczenstwa. Zydzi dbaja tylko o swoje interesy i niemozna im ufac. Nie popelniajmy bledow naszych przodkow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie jestem pewien czy jest żydem - duchowo na pewno (pisałem już o tym w innym dziale - degradacja poprzez katolicyzm). Ponadto nikt z naszych "tak ot"- na jeden telefon nie staje sie bogaty - jak to usiłuje nam wmówić german Sterlingow. Te popieranie i koneksje są ściśle filtrowane - coś wiem o tym bo gdy "wymówiłem" żydówce to sądy zgnoiły mnie próbując wypić jeszcze krew. To schemat, który potem dostrzegałem wszedzie wokół a który opisany jest przecież w instrukcjach w rodzaju "Protokoły Mędrców Syjonu".
   Jednak jeśli ktoś gada z sensem to trzeba to uznać- Luczis ma pewne filmy w 100% poprawne, to samo Lazariew- miejscami całkiem sensowne konstrukcje (bo to sa zasady wszechświata -nie może być inaczej). Mamy tu na blogu bardzo fajny i w 100% godny przeczytania wykład samego Osho (na którego znów bardzo chętnie powołuje się Luczis).
   Tak więc niech każdy czyni swoje dzieło - oddzielajmy ziarna od plew.
   My mrocznych uczymy miłości przecież.
   A skoro tyle było o Biblii to gdzieś tam jest napisane:
   OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI A PIERWSI BĘDĄ OSTATNIMI.
   To jest własnie ten czas, przeskakujemy wyżej - z poziomu zwierzecego (ciało) na poziom serca. Oni będa musieli (te wszystkie Lazariewy, Korwiny -Mikke) usiąść spokojnie do ławek i zmienić się w uczniów. To z czym oni wypłynęli ostatnimi czasy to jest nasza wiedza do której rzecz jasna mają dostęp - tłumaczą to jak potrafią, tak jakby małemu Kaziowi dać samolot czy samochód, pokazac jak się prowadzi a on już dalej wyciaga swoje wnioski "ogólne" - pocieszne czasem.
   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Mirmił napisał:

   "Niby jest przeciwny pijanstwu a trzyma beczki z winem."

   Prawda! ważna uwaga. Własnie to jest ta trucizna powiązana z religią "krzyżową" (piszę tak bo do tyczy zarówno katolicyzmu jak i tego cerkiewnego - tak zwanego "Prawosławia"). Ja kiedyś też wierzyłem na słowo w to, że Jezus pił wino. Szymon też temu wierzy. Bez odrzucenia alkoholu w 100% nie uda im się wyjść z poziomu fanatyzmu.

   Usuń
  3. Mirmił:
   "A i jeszcze Michal pisales ze ma wspaniala zone ze pojdzie za nim w ogien, no nie ma sie co dziwic bo zydowskie kobiety sa tak uczone ze maja sluzyc mezowi."

   Chyba jednak nie jest to regułą (służenie mężowi). Widziałem kiedyś inny film -dokumentalny, dotyczący odwiedzin rodzin żydowskich w Auschwitz. Tam przed kamerą kilka wojowniczych żydówek, mężowie jakby w cieniu. Jedna w pewnej chwili oficjalnie wygłasza kilka zdań:"bo wiadomo - dziecko jest najważniejsze - mąż to już tam na dalszym planie". Z zachowania wynikało, że tak to u nich jest.Poza tym można prześledzić czasy międzywojennej "kultury Polskiej". Daję cudzysłów bo przesiąknieta jest żydowską rozpustą. Ponoć Polska w tych czasach kręciła najwięcej filmów na świecie - zaraz p;o Hollywood. To ich "przemysł" (nie przypadkiem kolebką filmową w Polsce jest Łódź). Ktoś pisał, że akademię filmową w Łodzi skończył do dziś tylko jeden Polak- reszta to żydzi. Ten bastion walki informacyjnej jest pilnie strzeżony. Popatrz na aktorów- głównie żydzi. Nawet piosenki "Kabaretu starszych Panów" w bardzo subtelny sposób szerzą patologię i wszelakie zboczenia. Słynne dowcipy (kabaret Dudek itp.) - cały ten tak zwany "szmonces" to szerzenie rozwiązłości. Psucie obyczajów w bardzo subtelny sposób. Koronnym dla mnie był taki "dowcip" (bardzo typowy- opowiadany chyba przez Kobuszewskiego) -nie umiem go dziś całego poskładać ale było coś o tym, że ktoś spotyykał gdzieś cudzą żonę, ten drugi był bardzo naiwny, że pewnie porozmawiali a on ją ucałował w rękę - a pierwszy rozmówca z taką wyższością starał się uświadomić naiwniakowi, że jest zdradzany. Padała tam taka fraza:"tak- śmiali sie tak mocno, że aż wypadli z łóżka". Temu tematowi poświęconych jest wiele szmoncesów- nie jako drwiących z gojów i z ich zasad.
   Mój gość tego lata (Piotr z Anią- naszą czytelniczką) podpowiedział mi nawet, że oni p;odobno w swoich pisanych czy niepisanych zasadach mieli, że jeśli zdrada jest ponad 40 km od domu to już nie zdrada. Czyli wiemy skąd wzięła się Dulszczyzna. /Kto oglądał słynną ekranizację "lalki" (co najmniej dwie były na pewno- moje pokolenie zachwycało się tą drugą -w rolach głównych Jerzy Kamas). Jest tam rola kaliny Jędrusik- spiewała też w "Kabarecie Starszych Panów"- pokolenie moich rodziców się nią zachwycało a panom stawiana była za wzór urody. Osoba ta w życiu prywatnym bywała bardzo wulgarna tak jak w scenach filmu Lalka. To bardzo typowe zachowania dla tych właśnie demonicznyc pań. Takie "kobiety czołg" jak to określił bodaj jeremi Przybora w pewnym wywiadzie prowadzonym przez Magdę Umer (ta też całe życie wyśpiewywała gojom o "pieknej i nieszczęśliwej miłosci"- był czas, że i ja słuchałem tych jej piosenek).

   Usuń
 6. Opublikuję a na tej bazie będzie można prostować wszelkie pomieszania Lazariewa czy Luczisa opowiadającego o tym, że człowiek obupłciowy to jakoby "wyższa forma istnienia" - no przeciez odrazu widac ze to ideologia reptili

  OdpowiedzUsuń
 7. Tu może jeszcze skrótowe wyjaśnienie - uważni słuchacz e Trehlebova, Hiniewicza (mówią o tym wydawane przez niego Wedy Słowiano -Aryjskie , link macie tu po prawej do publikacji Norberta na FB) czy Lewszunowa już to znają. czy moglbys napisac ktory to link, bo niema takiej nazwy publikacja Norberta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, kanał "Norbert Perun" ukazuje się po kliknięciu na: "Słowiano-Aryjskie Wedy. O budowie Wszechświata i historii Człowieczeństwa. Część 1."

   Masz poniżej analogicznie część 2.

   Usuń
 8. Kiedyś oglądałam rosyjskojęzyczny film, w którym powiedziano, że to starożytni Egipcjanie zaczeli obrzezać Żydów. A rytuał ten był symbolem odcięcia Duszy od ciała!!!! (Tylko tyle pamiętam z tego filmiku, teraz nie potrafię go odnaleźć.) W jednym z tomików Anastazji było o kodowaniu Zydów na pustyni. W sposób orkutny tworzono okrutny naród, aby czynił to co czyni do dziś. Myślę, że Jezus przyszedł uzdrawiać (nie zdrowych) a chorych- Żydów bo wiedział jak postąpiono z tym narodem. I

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda- wyselekcjonowano bioroboty. Kiedyś ten film oprawiłem napisami:

   https://www.youtube.com/watch?v=GjEm_KKMz4A

   Ale to oni sami muszą się uleczyć - taki ich los. Lekarstwo mają - chrześcijaństwo.

   Usuń
 9. Jak poznać Żydówkę... To chyba lepiej zapytać: jak poznać Słowiankę. Ja rozpoznaję po oczach, wszak to zwierciadło duszy. Spojrzenie Słowianki jest pełne ciepła, po takim spojrzeniu chce ci się dokonywać wielkich czynów, w głowie rodzą się wzniosłe myśli.

  A spojrzenie niesłowianki, to jakbyś dostał obuchem w głowę - niby mocne wrażenie, tylko nie wiadomo, o co chodzi.

  Co do Luczisa - w sumie czuję do gościa sympatię, a jednak coś powstrzymuje mnie od oglądania jego wypowiedzi. Uznajcie mnie za fanatyka, ale ja już chyba nie potrafię słuchać mężczyzn bez brody (zwłaszcza gdy mówią o sprawach męsko-żeńskich). Doświadczenie pokazuje, że mężczyźni bez brody zawsze będą gdzieś tam błądzić, przynajmniej z punktu widzenia słowiańskiej kultury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o , to, to - bez brody! To jest nas już dwóch fanatyków. To też jeden z mitów (czy raczej fałszywych obrazów) jakie naszym Kobietom wdrukowały twary. Dziś kobiety mężczyzn z brodą uważają za niechlujnych czy jakichś tam zaniedbanych,...

   Oczy! prawda! - do tego ciepły uśmiech rozpromieniający wszystko wokół.

   Usuń
  2. Patrząc na Monikę z "Rolnik szuka żony" to chyba ona Słowianką raczej nie jest. Jak i większość kobiet tam ;)

   Usuń
  3. też miałem takie wrażenie co do Moniki.

   Usuń
  4. Wcale niekoniecznie. Ja w niej dostrzegam ciepło, ale ona jest po 30. Jedna z prelegentek na blogu, taka blondynka, opowiadała, że kobieta żyjąca bez mężczyzny kształtuje mocniejszy charakter i to po Monice widać. Ania Rz.

   Usuń
  5. Tak!!!! zgadzam się z Anią Rz., że jest w Monice ciepło i z tym,że kobieta żyjąca bez mężczyzny kształtuję mocny charakter, podobnie jak i mężczyzna żyjący dłużej bez kobiety wspierającej go miłością staje się "ostrzejszy".Pozdrawiam serdecznie I.

   Usuń
  6. "kobieta żyjąca bez mężczyzny kształtuje mocniejszy charakter"

   Piszmy sciślej: rozwija swój aspekt męski. Z tym, że u Moniki jak sądzę najpierw sie rozwinął ten aspekt a potem nie mogła znaleźć mężczyzny. Kobieta może żyć bez męża mając wokół braci, ojca, wujka i pozostając kobietą - o tym też tu wiele było napisane.

   Usuń
  7. Mam na myśli ten materiał:
   https://www.youtube.com/watch?v=Z0Hgu1lQoQ8
   Ania Rz.

   Usuń
  8. "Patrząc na Monikę z "Rolnik szuka żony" to chyba ona Słowianką raczej nie jest. Jak i większość kobiet tam ;)"

   Dodam tytułem uzupełnienia: wiele razy już to pisałem zarówno tu na blogu jak i w komentarzach pod filmami. MY WSZYSCY DZIŚ MAMY SPORO DOMIESZEK. Tak to było przez setki lat - taki był plan Boga najwyższego. Możemy się wzajemnie krzyżować i mieć potomstwo. Nauka jest dla obu stron - patrząc przez pryzmat genetyki to oni swoją ulepszają a nasza się rozstraja. Ale też w ten sposób - taki rodzaj szczepionki zamyślonej dla Słowian nieudpornionych na podstęp i kłamstwo - w ostatecznym rozrachunku zyskujemy nowe doswiadczenie.
   Z tej mieszanki- spotkania niejako "Nieba I Ziemi" następuje obecnie odsiew. Część popada "w otchłań" goniąc za swoim rozbuchanym pożądaniem a część z nas (wraz z tymi "dziećmi pana" , którym pomogliśmy wzmocnić swoje ciała) rozpoczynamy znów wędrówkę wzwyż po schodach ewolucji duchowej. Tak ja to na dziś widzę- taki widzę sens w tych wydarzeniach. Takie podpowiedzi daje wiele przesłań. Lewszunow powiadał, że Mroczni (Dzieci Pana) posiadają wiedzę, której nie posiadają świetliści (Dzieci Światła). uzupełniamy się wzajemnie. Ny jesteśmy dla nich nauczycielami miłości- tej z wyzszego pułapu. Znów przywołuję film Awatar (podobno kręcona jest druga część).
   Trzeba oczywiście rozważnie i ostrożnie - jak z małymi dziećmi. Na to pozwalamy a na tamto nie: "Bądźcie czyści jak gołębice i przebiegli jak węże". Oni nam dali nauke przebiegłości - kto ją przyjął i potrafi grać tym narzędziem tego oni zaczynają szanować. Z tym, że my stosujemy już to z usmiechem znając te wszystkie zasady. Stanowczość i nieugiętość ale jednocześnie dobroć w sercu.

   Usuń
  9. To ciekawe jak rozpoznajecie slowianke od nieslowianki? Monika ma tak slowianska uroda, ze bardziej to już chyba nie można.Czyli jak fajna to slowianke, a jak mniej fajna to nieslowianka?Dajcie spokój, już naprawdę:) To całkowicie niepoważne.

   Usuń
 10. dwa dni temu spotkałam znajomą, z którą dawno temu rozmawiałam bardzo często rozmawiałam o Bogu i wierze. Wtedy czesto chodziłyśmy do kościoła na spotkania ewangelizacyjne, na których z innymi "omawiałyśmy" pismo św. Ja od tego wszystkiego odeszłam, Ona do dziś w tym jest. Podczas całego naszego spotkania opowiadała ja ją "Pan" Bóg doświadcza!!! chorobą (wymieniła 3 poważne choroby), złymi związkami jej synów. i tak ze smutkiem i cierpieniem w oczach przez cała rozmowę mówiła jak ją "Pan" Bóg doświadcza. Smutne doiadczenia. Pozdrawiam I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Przepraszam za niedbale napisany komentarz. Nie umiem go usunąć Chetnie go póżniej (jeśli mozna) poprawie. I "

   Nie ma potrzeby a komentarz bardzo czytelny.
   Oj! Dokładnie to samo zauważam! Chcesz masochizmu to dostajesz- i ta charakterystyczna "Bogobojność" -takie słowo przecież ukuto, "Bój się Boga!" powtarzali starzy ludzie. Ojca mam się bać? No bzdura przecież. Oni sami dobrowolnie żyją w strachu i w kłamstwie przed jakimś pschichicznie niezrównoważonym "starcem" czy co tam sobie wyobrażają (a raczej co tam im wtłoczono). Starsze babcie płacą na Radio Maryja - dyskusję wczoraj czytałem na portalu młodziezowym, oficjalnie "wolne radio" bla, bla - a ludzie dopisują jak na przykład babcia zmarła a do skrzynki pocztowej wpadło pismo: "dlaczxego zanichała opłat?" - normalnie jak urzad skarbowy. Ale wiekszość tych babć (widzę po najblizszej rodzinie ;) ) płaci w ten sposób za swoje własne kłamstwa, wymuszenia i przewinienia młodości. Żyją dziś w strachu ...oj - długa opowieść.
   Dla wielu z nich nie ma ratunku ale jedyną receptą jest kochać ich i dac im odczuć (mądrze! -bo przez nich jak małe dzieci od razu wyłażą pasozyty żądając wiecej i więcej). Ogólnie receptą jest mądra, ojcowska - PEŁNA MIŁOŚCI I KONSEKWENCJI postawa wobec tych ludzi. Kobiety nie dadzą rady- mam na bieżąco relację co się dzieje w domu mojego przyjaciela, córka jego obecnej żony wchodzi na głowę -rozpieszczona w przeszłosci przez samotną matkę.

   Usuń
 11. Skąd wiadomo, że Karol Wojtyła był pochodzenia żydowskiego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo wieści jest na ten temat - na pewno jego postępowanie świadczy, że sprzyjał Syjonistom

   https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/28/karol-wojtyla-vel-katz/

   Nawet onet cos publikuje:

   http://wiadomosci.onet.pl/tablica/karol-wojtyla-vel-jan-pawel-ii-byl-zydem-zydowski-,1666,270154,41019001,watek.html

   Usuń
  2. Dzięki. Kiedyś szukałam czegokolwiek na ten temat. Grzebałam w księgach rodowych i wychodziło z nich, że Wojtyła jest starożytnym i szanowanym rodem. Nie pomyślałam nawet o możliwości, by był żydem po matce. Choć oczywiście to kim są jego przodkowie nie ma kluczowego znaczenia. Jego czyny jako głowa kościoła mówią same za siebie. Zaś olbrzymi, magiczny rytuał koronowania Chrystusa na króla Polski jest dla mnie absolutnie niewybaczalny, jak i wiele innych rzeczy, jakich dokonał. Czuję gniew, kiedy tylko myślę o kościele katolickim, sekcie, która wyrosła na krwi i cierpieniu pokoleń oraz posługiwała się potężną magią, by przez wieki zniewalać umysły ludzi i praktycznie czynić z nich narzędzia magiczne. Mam nadzieję, że jej czas się skończy jak najszybciej i nie pozostanie po niej nic, poza wspomnieniem i nauką na przyszłość, zaś wszyscy odpowiedzialni poniosą konsekwencje swych czynów albo znikną na zawsze.

   Pozostawię tu jako wisienkę jeden z fragmentów ślubowania wysoko postawionych nauczycieli kościoła - jezuitów. Ślubowania przechowywanego w bibliotece kongresu Stanów Zjednoczonych, którego autentyczność została potwierdzona przez samych wtajemniczonych:
   „Przyrzekam i oświadczam, że gdy pojawi się sposobność, będę prowadził bezlitosną wojnę, sekretnie lub jawnie, przeciwko wszystkim heretykom, protestantom i masonom, tak jak mnie ukierunkowano, by wytępić ich z powierzchni ziemi. Bez oglądania się na wiek, płeć czy stan i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych ohydnych heretyków, rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić obrzydliwą rasę.”

   Usuń
  3. "Nie pomyślałam nawet o możliwości, by był żydem po matce."

   U nich (u mrocznych) geny płyną po linii żeńskiej.

   A co do twoch słów:
   "Zaś olbrzymi, magiczny rytuał koronowania Chrystusa na króla Polski jest dla mnie absolutnie niewybaczalny, jak i wiele innych rzeczy, jakich dokonał. Czuję gniew, kiedy tylko myślę o kościele katolickim,..."

   ZACHOWAJ SPOKÓJ DUSZY I ZMIEŃ SIĘ W OBSERWATORA. Jezus nauczał dobrych rzeczy i to nie jest takie proste- Mefistofeles mówił do Fausta:
   "Jam częścią tej siły, która starając sie przynieść zło- nieustanne dobro stwarza". Mroczni czynią swoje i są lewą ręką tego samego Boga najwyższego. Nienawidząc ich działasz przeciw przyrodzie.

   Wszystko to już nieraz opisywałem na blogu. Unicestwiasz sama siebie poprzez nienawiść. To wszystko nie jest takie jak nam sie wydaje. Zachowaj spokój - oni czynią wszystko aby wywołać nasze niekontrolowane emocje - szczególnie emocje Kobiety mają ogromną moc. Dla nich jest wazna każda forma energii- nienawidząc zasialsz ich. "Pokochaj nieprzyjaciół swoich" a wtedy w duszy nastaje spokój.

   Usuń
  4. ZACHOWAJ SPOKÓJ DUSZY I ZMIEŃ SIĘ W OBSERWATORA...itd. "pokochaj nieprzyjaciol swoich..."

   ----- Dzieki Michal za te slowa :) i zapomniales dodac ze okazac milosc wrogowi to jak wylac mu wiadro wrzatku na glowe, czy jakos tak :). Jak sie zaczyna poznawac jaka jest prawda to wszystko okropnie wkurza i chcialo by sie normalnie ich wszystkich ... :), ale zaczynam stosowac sie do Twoich slow i to naprawde daje ogromny wewnetrzny spokoj. Trudne to jest ale powoli sie udaje :). Ta porada to chyba powinna byc na pierwszym miejscu obok w odnosnikach. :)

   Usuń
  5. podobno aby zostac biskupem to wlasnie trzeba miec zydowskie pochodzenie

   Usuń
  6. " i zapomniales dodac ze okazac milosc wrogowi to jak wylac mu wiadro wrzatku na glowe"

   :)) prawda.
   Uzupełniam:

   https://www.youtube.com/watch?v=TxDEHMPapjI

   Usuń
  7. Ta porada to chyba powinna byc na pierwszym miejscu obok w odnosnikach. :)

   Mówisz i masz- dodane w szybkich linkach pod hasłem:
   abecadło 10 - sugestia Mirmiła- co prawda miejsce jest 1-sze z zerem ;) ... ale to prawie jak pierwsze:

   Usuń
  8. cos nietak z odnosnikiem to mialo byc do Twojego komentarza tego powyzej mojego, bo ja tylko skrocilem i chyba za bardzo skrocilem?

   Usuń
  9. spokojna Twoja rozczochrana - tu są ludzie myślący- cofną sobie. :) . Byłoby nielogiczne gdyby nie zacząc czytania od Twojej propozycji. :)

   Usuń
  10. aha no to dobrze :) ; haha no tak 10 to prawie 1, 1+0=1, ale sie zlozylo :)) te zbedne komentarze to chyba do usuniecia? mam usuwac? a jak to z tymi biskupami trafiles na informacje ze tzreba miec zydowskie pochodzenie? -- ten komentarz tez do usuniecia

   Usuń
  11. Tam w KK sa tajne reguły- ich sprawa. My czynimy swoje. Zoostaw rozmowę- niewiele tego jest. czasem i takie głupstwa być mogą dla oddechu.

   Usuń
  12. święte słowa : "ich sprawa, my czynimy swoje"

   Usuń
  13. a ten "gest rogów" to cos zlego czy to tez jakas mudra? a moze poprostu papiez lubi muzyke rock :))

   Usuń
  14. Nie ma we mnie nienawiści, jedynie gniew, ale masz rację, ten gniew nikomu nie pomoże, nie zmieni nic, nie cofnie czasu. Nie zgadzam się jednak z tym, co się dzieje, ani tego nie akceptuję. Nie akceptuję też bierności i pasywnego "czekania na lepsze czasy", czekania aż "samo się zrobi".


   Nie jestem katolikiem, nie zgadzam się z naukami kościoła, nie akceptuję też nauk Jezusa i uważam je za bardzo szkodliwe. Człowiek ten propaguje u ludzi mentalność bezmyślnej, potulnej ofiary, owcy prowadzonej przez pasterza, nawołuje też do poświęcania i oddania swego życia bogu. W ten sposób ponad samodzielne myślenie stawia ideę bycia prowadzonym przez kogoś oraz bezwarunkowego wielbienia boga, oddawania mu wszystkiego co mamy, po ofiarowywanie mu własnych dusz.

   Jak wspomniałeś, nawołuje też, by kochać nieprzyjaciół i wybaczać im wszelkie krzywdy. Czemu uważasz taką postawę za godną naśladownictwa? Komu to służy? Tylko tym, którzy tych krzywd dokonują, taka postawa u ofiary bowiem pozwala im złagodzić, bądź przerzucić odpowiedzialność za swoje czyny na innych, dając im jednocześnie ciche przyzwolenie na kontynuowanie swych zbrodni. Jeśli antylopa nie używa danych jej przez naturę rogów i ranic do obrony, a potulnie idzie na śmierć ku pazurom i ustom lwów, ciągnąc jeszcze za sobą swoje koziołki, może winić za to co się stanie tylko siebie. Protestuję przeciwko idei, by wyrażać zgodę na krzywdę i odpowiadać na nią miłością. Nie jest to zgodne z naturą, ani nie ma kompletnego sensu.
   Sam zobacz. Jezus nakazuje naśladować siebie. Umiera potem na krzyżu, biorąc na siebie odpowiedzialność, karmę innych, za ich negatywne działania, działania które przyniosły innym cierpienie, ból i niedostatek. Odbiera on w ten sposób cenną lekcję oprawcom i zdradza ich ofiary, dodatkowo obciążając siebie czyjąś odpowiedzialnością i zachęcając innych do naśladownictwa. Jezus kojarzy mi się z matką, do której biegnie płaczące dziecko, mówiące że jest molestowane, gwałcone i szantażowane przez ojca, a która staje po stronie oprawcy, nakazując dziecku wybaczyć ojcu, opowiadając idiotycznie, że jego miłość zmieni ojca.

   Należy pamiętać też, że Jezus wprowadził sakramenty, a przynajmniej sakrament komunii, spożywania swej krwii i ciała przez wtajemniczonych, silnego rytuału magicznego, łączącego adeptów z samym Jezusem, obrazującego "stawanie się nim", poddawanie się jego całkowitemu wpływowi. Czy tylko mi takie rzeczy wydają się podejrzane?

   Mogłabym wymieniać dużo więcej, ale zmęczenie i senność sprawia, że odpuszczę. Przemyślę temat jeszcze jutro.

   Ludzie opowiadają, że Jezus był "dobrym nauczycielem", a jedynie "zły system" zrobił z jego nauk fałszywą religię. Nie jest to prawdą, wystarczy przeczytać czego nauczał, co robił, co reprezentował sobą, by to zobaczyć.

   Dobrej nocy wszystkim życzę.

   Usuń
  15. "W ten sposób ponad samodzielne myślenie stawia ideę bycia prowadzonym przez kogoś oraz bezwarunkowego wielbienia boga, oddawania mu wszystkiego co mamy, po ofiarowywanie mu własnych dusz. "
   Zabieraj się Dziecino za czytanie bo masz spore zaległosci. Całkiem niedawno opublikowałem wpisy "Dzieci pana i Dzieci Boga". To nie są długie teksty - czytaj, nie musisz od razu studiowac podanych tam linków. Jezus nie nawołuje do bezmyślnego wielbienia Boga - jezus owszem mówił o Bogu ale potem katolicyzm włozył mu w usta opowieści o bezmyślnym wielbieniu i nie Boga ale PANA! To całkiem inna Istota - zabieraj się za czytanie bo trochę zaczynasz trollować ;) i zmęczysz mnie wykorzystując limit cierpliwości dla nowo przybyłych.

   Usuń
  16. "
   Ludzie opowiadają, że Jezus był "dobrym nauczycielem", a jedynie "zły system" zrobił z jego nauk fałszywą religię. Nie jest to prawdą, wystarczy przeczytać czego nauczał, co robił, co reprezentował sobą, by to zobaczyć."

   No to przeczytaj - Jezus nie nauczał żadnej biernosci. To o czym piszesz to już katolicyzm. Ogólnie nauki Jezusa to czysty Wiedyzm.
   Nie! Jezus nie wprowadził żadnego spożywania ciała i krwi - to też są kłamstwa. To juz jest czysty satanizm dodany po jego zabiciu. Ci co go zamordowali wzieli jego nauki (Nowy Testament - okroili wszystko to co im nie pasowało bo wywalili zapiski wielu uczniów a pozostawili ocenzurowane tylko 4-rech [ewangelia św. Andrzeja do dziś jest dostępna W ORYGINALE w przeciwieństwie do wszelakich inych])...wzięli jego nauki czyli naszą (okrojona rzecz jasna na użytek Żydów) Słowiańska Praw(e)dę i zmieszali ze swoimi wydumkami (Tora= Stary Testament). Cały ten trujący koktail puścili w świat jako broń informacyjna przeciw nam.
   Oglądnij sobie tę bajeczkę:

   https://www.youtube.com/watch?v=Z16KkWP2-us

   Potem piszesz wiele madrych rzeczy, że protestujesz przeciw biernosci, antylopa itp. - słusznie Wojowniczko. Nasze Słowiańskie Wedy, których nauczali Jezusa "Mędrcy świata ze wschodu" -którzy byli przy nim od samego urodzenia - powiadają przecież: "NIE ODPOWIADAJCIE DOBREM NA WYRZADZONE WAM ZŁO ALBOWIEM CZYM WTEDY ODPOWIECIE NA DOBRO?".

   dOUCZ SIE PROSZĘ I NIECH SPOKÓJ ZAGOSCI W tWOIM SERCU - JEDYNE CO MOŻESZ TAK NAPRAWÐE uczynić to robienie porzadków w swoim "wewnętrznym królestwie". "Królestwo Boże jest w was" - powtarzał naszą wiedzę. Mówił też stare prawo natury: "Jako na górze tak i na dole" - wszystko co widzisz wokół jest projekcją Twojego własnego wnętrza. Aby zmienić to co widzisz zaprowadź porządek w swoim wnętrzu. Ogladnij sobie jeszcze raz choć fragment filmu "matrix" - ten kiedy Neo przychodzi do wyroczni i czyta napis na ścianie, bardzo ważne przesłanie - jedno zdanie". Powtarzane jest ono do znudzenia w rozmaitych legendach.

   Usuń
  17. Napisałem:
   "Całkiem niedawno opublikowałem wpisy "Dzieci pana i Dzieci Boga". To nie są długie teksty - czytaj, nie musisz od razu studiowac podanych tam linków. "

   A teraz się zorientowałem sprawdzając, że my przecież jesteśmy pod tym tekstem!

   Leniu jeden! :) Marsz do czytania!

   Usuń
  18. Przepraszam, rzeczywiście byłam niedelikatna, zaś religia bywa delikatynym tematem. Byłam senna i zmęczona. Niezbyt dobrze to ujęłam.

   Czytałam ten tekst. Było w nim pokazane, że Jezus pochodzi od Ariów, że jego matka nie była Żydówką. Mój komentarz był raczej wołaniem o to, że pochodzenie to nie wszystko, że jego nauki wydają się być mocno podejrzane, zaś stworzenie sakramentu komunii jest opisane w ewangeliach, gdzie podczas ostatniej wieczerzy Jezus przeprowadza rytuał. Jeśli nie jest prawdą, że on go stworzył, to którym pismom na temat jego nauk można wierzyć?

   Poza tym jeśli jego nauki są skierowane dla Żydów (którzy z resztą w całości odrzucili go jako Mesjasza), to co nam dobrego po nich?

   Nie chciałam sprawiać wrażenia trolla, po prostu nie rozumiem wielu z tych rzeczy, zaś wiele wywołuje we mnie emocje.

   Jezus był czymś więcej, niż męczennikiem. Po jego śmierci wielu umarło z jego imieniem na ustach. Wielu zabijało z jego imieniem na ustach. Czyniono w jego imieniu rzeczy straszne i niewyobrażalne. Ten człowiek musiał zdawać sobie sprawę, że karma jaką będzie nosił, jest niewyobrażalna. Nie dziwię się, że się nie wcielił powtórnie i kiedy to się stanie, zwiastowana jest apokalipsa.

   Usuń
  19. Myślę, że uderzyłeś w sedno. Wszystko, co wywołuje takie emocje jest warte przyjrzenia się. Myślę, że problem jest gdzieś we mnie. Mam niewątpliwie bardzo silną awersję do katolicyzmu, który przecież powinien być mi obojętny. Do tego praktycznie cały świat stara się drażnić tę awersję. Znajomi chrześcijanie są bez wyjątkiem ludźmi, jakich nie chciało by się mieć w sąsiedztwie. Jest więc matka, która "po bożemu" rodzi co roku dzieci, ale w ogóle się nimi nie zajmuje. Dzieci są zaniedbane, bojaźliwe, zestresowane, programowane wstydem i grzechem, posyłane do szkół klasztornych, prowadzonych przez zakonnice. Z natury nie jestem gniewnym człowiekiem, ale krzywda bezbronnych, w szczególności dzieci wyciąga ze mnie wspomnianą wojowniczość.

   Dzięki, że pomogłeś mi coś nowego odkryć. :)

   Usuń
  20. :) spokojnie - muszę trochę udawać gniewnego (czasem).

   Biblia jest sfałszowana - perły sa pomieszane z trucizną. Rzecz w tym by umieć dziś zagubionym ludziom wskazać co z tego jest cenne a co powinni wyciąć z siebie jak raka. Nie można wylewać dziecka z kapielą.
   Nie wszyscy żydzi go odrzucili -pisałem o tym w pierwszym poście pod publikacją.

   Usuń
 12. Jest taki film "Ex machina". Tu bardzo ciekawe rozszyfrowanie szczegółów. Jest potwierdzenie tego o czym pisałem, że przed Ewą była Lilith:

  https://www.youtube.com/watch?v=3H8Rq2-fKs0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu przyszło do mnie, że za "panowania" JPII, mega wiele działo się za kulisami. Polacy (ja też) byli zafascynowani wielkim rodakiem, a za ich plecami robiono to co robiono. Naród był zapatrzony w JPII i niczego nie dostrzegał -rozegrali to po mistrzowsku trzeba przyznać I

   Usuń
  2. Prawda, pamiętam, że moi rodzice też się dali ponieść tej fali. Nawet kiedyś byliśmy gdzieś gdzie dużo ludzi, śmierdzące toalety... - obserwowałem to jako dziecko nie rozumiejąc po co oni to czynią. Tak samo było w kosciołach- nie do końca dałem sobą manipulowac i sprać sobie głowę....choć troche tym później przesiąknąłem.

   Usuń
  3. Ten film mówi o czymś więcej,że bioroboty stworzone współcześnie-zimne i psychopatyczne chodzą już po naszych ulicach...

   Usuń
  4. Od dawna chodzą ale i one muszą przestrzegać pewnych kosmicznych praw. Jeśli nie jesz mięsa to nie mają do Ciebie dostępu.

   Usuń
 13. Chcialem jeszcze dodac cos do tego "pokochaj nieprzyjaciol swoich". O ile dobrze pamietam to byl to film "Fanatyk"(the believer z 2001r) i zapamietalem wypowiedz bohatera z tego filmu ze zydow to trzeba kochac, bo jak sie ich nienawidzi to to tylko daje im sile. Dawno ogladalem ten film teraz pewnie bym spojrzal na calosc filmu innym okiem. Tam bylo ukazane ze zyd jest skinheadem a potem sie nawraca hehe. Ale wlasnie to pokazuje kto jest najwiekszymi fanatykami i kto szerzy rasizm, nazizm - to zyd pod postacia nienawidzacego zydow.

  OdpowiedzUsuń
 14. Lud bozy to tzw.slowianie (bo biblia mòwi o europie) natomiast ci tzw.slawni mocarze, kròlowie uciskajacy prosty lud itp.panowie i panie ktòrzy stworzyli system niewolnictwa na ziemi to sa tzw.twary czyli ludzie pochadzacy od upadlych aniolòw. Ludzkosc powinna zyc w ustroju rodowo-plemiennym a twary stworzyly system niewolnictwa sa to tak zwani zydzi (wszyscy bez wyjatku zydzi to twary).Nie zgadzam sie z tym ,ze twary nie mialy dostepu do genetyki Slowian-mialy jak najbardziej o czym informuje nas biblia "...i wymieszalo sie swiete potomstwo"-w ten sposòb stworzono ss-synagoge szatana. pozdrawiam Justyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może - ale nie ma sensu grzebanie się zanadto w tych bajkach i dociekanie szczegółów, które mogą być pofałszowane.
   Najważniejsze jest dziś wyłapywanie tych NASZYCH prawd, które pomagają nam się odbudować, odzyskać zdrowie itp. - wszystko co działa PRAKTYCE. Reszta to spam - informacyjny szum na który szkoda cennych minut życia.

   Usuń
 15. Parę lat temu trafiłam na tekst , że Żydzi to kosmiczna rasa mężczyzn.
  Ich statek rozbił się na Ziemi i nikt po nich nie przyleciał ,więc się rozplenili.
  Rozumiem już dlaczego nie lubią kobiet.
  Akt obrzezania ma za zadanie spowodować lęk w psychice ,żeby nie uprawiać seksu
  Kobiety są na marginesie ,mąż z żoną nie dotykają się latami ,biorą ślub tylko dlatego ,że tak jest na Ziemi , że kobieta z mężczyzną stanowią parę.
  Nie chcą się wyłamywać.
  Zarabianie pieniędzy przypisane jest do mężczyzn ,dlatego Żydzi to najbogatsi ludzie, wiedzą jak to robić.
  Żyd mówi - za wszystko płacę sobie.
  Opłacając rachunek za telefon mówi ,płacę sobie.
  Rata w banku - płacę sobie.
  A my mówimy i myślimy ,że płacimy bankowi.
  Warto skorzystać z ich wiedzy.
  Pozdrawiam i dziękuję za wyjątkowy blog 🤗

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obejrzyj filmy Trehlebova albo "Gry Bogów". To nie do końca tak - żydzi są klonami (patrz film Awatar). Ich przodkowie byli obupłciowi (stąd dominujący do dziś wśród nich homoseksualizm- Biedroń jest żydem, masoni są homoseksualni itp). Tu filmik instruktażowy:

   https://www.youtube.com/watch?v=Z16KkWP2-us

   Usuń
  2. p.s. dzięki za miłe słowa - zapraszam do studiowania. Po prawej najbardziej poczytne artykuły pod nazwą "abecadło".

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.