czwartek, 17 listopada 2016

Dzieci Boga i dzieci Pana -cz 2.

Na wstępie pierwszego wpisu o tym tytule obiecałem się odnieść do ciekawego wpisu "Anonima" oraz "Karoliny" (linki przekierowujące do tej rozmowy znajdziecie w pierwszym wpisie Dzieci Boga i dzieci Pana.  ). "Co sie odwlecze to nie uciecze" -jak powiada stara mądrość. Odpowiedź sobie w głowie obrabiam i przyjdzie czas na rozwinięcie tych przemyśleń i "namalowanie" stosownego obrazka. Z grubsza rzecz dotyczy relacji kobieco -męskich u jednych i u drugich "dzieci" zaludniających Ziemię Midgard. Dzisiejszy tekst już nieco wyjaśnia tę sprawę- odpowiedź jest w tekście źródłowym do jakiego linkuję - jest to tłumaczenie fragmentu książki „Droga do Prawdy. (Podstawy Wiedzy Świętej)“, Aleksandra Rusalowa.  Powiada się tam, że:
 Lilith jest pierwszą żoną Adama, która została później pierwszą żoną Samaela. Satanail stworzyl Adama i Lilith (z gliny i prochu ziemi), obydwa stworzenia na wzór Aniołów drugiego (czyli wyższego) Nieba. Adam i Lilith dużo kłócili się, kto z ich dwojga jest istotą ważniejszą. To tak bardzo denerwowało Ojca Satanail, że stworzył także Ewę. -Tą jednak na wzór Anioła z pierwszego Nieba, a więc o jeden poziom niżej, niż Adama i Lilith.
Prawdopodobnie to jest powodem, że "dzieci Pana" pogardzają kobiecością
- nasze Kobiety sa przecie Boginiami, ale nie uprzedzam faktów. .


   A póki co ciąg dalszy rozważań na temat główny.
Damian zapytał w komentarzach: "kim są Chazarowie?".  Ania (ta "Piotrowa" -przypominam- moi letni goście Piotr z Anią. Daj znać Aniu czy wolno mi zamieścić link do jakichś piosenek w Waszym wykonaniu)  z nieznanych technicznych przyczyn nie mogąca zamieszczać komentarzy tu na blogu (bywało- ktoś jeszcze zgłaszał takie problemy) napisała mi mailem, że czytała kiedyś artykuł o tym, że pradawni Chazarowie faktycznie byli wspaniałym i sławnym ludem Słowiańskim (Aryjskim sciślej- w każdym razie nasi- biali). Link polskojęzyczny niestety prawdopodobnie zniknął (w każdym razie Ani nie udało sie jak dotąd go odszukać).
  Staram się w tym momencie znaleźć coś w necie rosyjskojęzycznym ale pierwsze linki jakie sie ukazują powiadają już wyłacznie o pierwszym państwie- pasożycie powstałym w 6 wieku naszej ery - kto chce niech spróbuje choćby ten link wrzucić sobie w tłumacz google-dobra zamieszczam już "przemielone" przez google - tłumacz https://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Ffizrazvitie.ru%2F2013%2F10%2Fhazarskij-kaganat-gosudarstvo-parazit.html&edit-text=
A tu link do oryginału: http://fizrazvitie.ru/2013/10/hazarskij-kaganat-gosudarstvo-parazit.html
Hasło dla wyszukiwarki:    кем были хазары славяне  арии
Tu inny link jaki sie ukazuje ale i on rozważa wyłącznie już plemię pasożytów i nie sięga głebiej:  http://bibliotekar.ru/hazary/index.htm

 Ania kilka razy podawała mi link do ciekawej strony -ktoś jeszcze tu w komentarzach ten link zamiescił. Na podanej stronie jest kilka artykułów- pamiętam, że w tamtej chwili chodziło o różnicę między Koszczejami a Kaszczejami jaką to (za informacją od Lewszunowa) wytknąłem autorowi. Poza tym nie miałem zastrzezeń ale też przyznam, że do tej pory nie miałem czasu uczciwie się "wgryźć w te treści.
Dziś zamiesciłem w odpowiedzi dla Damiana taki dopisek:

Jeszcze o Chazarach (a raczej tych, którzy dziś się podszywają pod ten pradawny lud):

Ania i Piotr podesłali już któryś raz stronę - coś tam kiedyś nie do końca pasowało mi- mie mam czasu czytać wszystkiego wnikliwie ale tu jak dotąd (przeczytałem na ten moment ze 30% tekstu) wszystko jest zgodne z tym co dotąd wyłuskałem gdzieś tam w necie. Taki oto fragment:

".......Skrzyżowanie Szaraków z ludem białym, prowadzi do niestabilnego systemu (np. Żydzi chazarscy/ Chazarowie, jak i duża cześć bialej społeczności Ziemi), albowiem struktura białych bazuje na kwadracie, a struktura szarych, na trójkącie. * Tutaj (u Żydów chazarskich/ Chazarów) widzimy, składającą się z 13 elementów, Gwiazdę Dawida . Hybrydy rasy białej i szarej bazują na tym 13-kowym systemie – co wyraża się w ich specyficznym sposobie myślenia, który jest nieadekwatny, niepełny, płytki i -w odczuciu ludzi białych- dziwny. "

Wcześniej na przykład: "Złoto i kryształy są dobrymi kumulatorniami energii PSI. Bez złota, ich fizyczne ciało szybko ulega tutaj „rozregulowaniu“. Stają się grubi- jak np. Publicystka z Rosji, Valeria Novodvorskaja (która jest szaracką hybrydą/ Szarakiem o ludzkim wyglądzie, ale nie nosi złota)."


Tu jest ta Valeria:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Walerija_Nowodworska
Wpiszcie te personalia do netu a wyskoczy więcej zdjęć.
Zadziwiające jaka ona podobna do "polskiego" Wojciecha Manna. On swoim działaniem od dawna wyjawia swoje pochodzenie.

Link na wspomnianą stronę:

https://magdarian.wordpress.com/szaraki/
* Pamiętacie przesympatycznego Włocha opowiadającego o fraktalach i symbolach poszczególnych nacji? Cały wpis tutaj poświęciłem polecając 3 częściowy jego wykład na You Tube . Szukam teraz nazwy tematu w podglądzie ale nie pamiętam- wyleciało mi z głowy nazwisko człowieka. Dopiszcie proszę w komentarzach- ten narciarz co pojawiał sie wraz ze wspaniałą żoną w filmie "Birth as we know" i razem rodzą dziecko. To do czego on doszedł długimi latami rozważań poprzez fizyke kwantową itp. również mamy we wspomnianym powyżej tekście. On mówił dokładnie to samo pokazując przestrzenne modele brył.

Dobra- na dziś tyle- reszta w komentarzach. Jest bardzo dużo czytania, link zaraz doczytam do końca i chyba umieszczę tu w "abecadło" z jakimś odnośnikiem "pradawna historia" bo warto. To jest ten link powyżej- ostatni czynny tutaj - dla jasności ponawiam: https://magdarian.wordpress.com/szaraki/
 Wydaje się, że zbiera on wszystko (zaznaczam- czytałem dotąd 30% -zaraz dokończę, bywało nieraz, że takie teksty pod koniec "odpływały" w jakieś dziwaczne wnioski jak Luczis ze swoją wiedzą) i bardzo poszerza treści jakie starałem się zebrać w swoim poprzednim wpisie "Dzieci Boga i dzieci Pana".  Czytajmy i zapraszam do rozmowy.


16 komentarzy:

 1. Tekst bardzo ciekawy, miejscami dość chaotyczny, dający wiele informacji.

  W ogóle autor bloga, jak widzę, jest kompletnie odlotowy. Twierdzi nawet, że czakry to obcy system energetyczny, który został nam niejako narzucony.

  Przebojem jest cytat ze wstępu do artykułu 'Pierwsi Żydzi':

  'Innym przykładem z tej samej półki, może być TRECHLEBOW. Stosując zasadę ukrytą w Cyrylicy, gdzie C czytane jest jako S, a B, czytane jest jako W, otrzymujemy: TRES-LEWOW, czyli treser lwów.' (Lwami nazywa autor bloga ludzi szczególnie niebezpiecznych dla systemu).

  No fajnie, tylko autor przede wszystkim zapomniał, że Trehlebow powinniśmy zapisywać przez samo H, bo w cyrylicy pisze się to przez X i żadnego C tam nie ma. Więc gościu, krótko pisząc, trochę odleciał.

  Niemniej sporo ciekawych wiadomości zapewne da się od niego wyciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawe- daj link gdzie mowa o Trehlebowie. Mój dziadek Xawery dawniej pisał się właśnie tak a potem wycofano tę literę z użytku zastępując dwoma. Gdzieś, kiedyś (chyba w omawianiu bukwicy) przeczytałem, że litera (bukwa) "X" ma dużą siłę i gdy jej nas pozbawiono to pozbawiono nas .....może siły? wszak do dziś po rosyjsku czyta sie -jak słusznie zauważasz- "X" jak nasze polskie "H" . Słowo "Hara" to centrum energetyczne.
   A tak w ogóle poszukiwania językowe oparte na kombinacji ze zgłoskami a nie z współczesnym zapisem to dobra droga. Dawno temu (gdzieś przed 2000 rokiem) kombinowałem z mową wsteczną (też jest o tym na tej stronie - dział Peggy Kane). Przeczytałem o tym w piśmie "Nexus" i przelutowałem sobie nawet odwrotnie głowicę w magnetofonie kasetowym aby słuchać nagrań od tyłu. Miałem nawet pewne spostrzeżenia - pamietam, że ciekawe rzeczy wychodziły z cofania nagrań Wałęsy. Potem kombinowałem to samo ale zapisując na kartce i czytając od tyłu- z tym jest już trudniej ale jedyne szanse powodzenia gdy zapisywało się fonetycznie (na przykład tak jak to się czyni przy nauce angielskiego).

   Usuń
  2. Czytam dalej- jestem poza połową. Autor Aleksander Rusałow wspomina tam o kosciele Kutna Hora w okolicach Pragi. Fajny przykład Satanizmu:

   http://gotravelaz.com/wp-content/uploads/images/Kutna_Hora_15945.jpg

   Usuń
 2. O Trehlebowie tutaj (na wstępie):

  https://magdarian.wordpress.com/pierwsi-zydzi/

  Przy czym treść artykułu zasadniczo zgadza się z przekazami Trehlebowa.

  Autor bloga w wielu miejscach bawi się w odczytywanie ukrytych sensów, także poprzez czytanie słów wspak (co w jednym z filmów zaleca Trehlebow). Dochodzi często do ciekawych odkryć, jednak odnoszę wrażenie, że chwilami nieco go ponosi: )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. " jednak odnoszę wrażenie, że chwilami nieco go ponosi: ) "

   Ano bywa dość często - szczególnie kiedy człowiek świeżo zetknął się z jakąś wiedzą. Gorsze głupoty kiedyś czyniłem;)

   Usuń
 3. Tekst ciekawy, ale ciężki niestety nieraz musiałam czytać kilka razy aby zrozumieć. Ale nikt nie mówił że droga do prawdy jest lekka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) - no prawda. Sporo tego. Jesień jest- jak spadnie śnieg to pod wpływem białego koloru nasze mózgi się synchronizują i lepiej pracują to się wszystko poukłada. :)

   Usuń
 4. Kiedyś znalazłam filmik
  https://www.youtube.com/watch?v=v_RMjLeQWIU
  Pozdrawiam I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre! Dzięki. Ciekawym studium są komentarze pod tym filmem. Wielu ludzi śpi tak głęboko, że podasz im na tacy a oni zaprzeczą. Trzeba przyznać, że mroczni są bardzo skuteczni.

   Usuń
 5. Dla znających rosyjski: wszystkie książki Aleksandra Rusałowa dostępne są w dwóch wersjach elektro - pdf. i doc. z ilustracjami.

  http://slavyanskaya-kultura.ru/arisk/aleksandr-rusalov-put-k-istine-azy-sokrovenyh-znanii-kn-1-6.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam , wkleiłam tutaj taki fragment tekstu na temat Żydów Chazarskich ,ale chyba poszedł do spamu .
  PZPR

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem- w spamie nie ma. Spróbuj raz jeszcze.

   Usuń
 7. Cześć eassy, mały trolling z mojej strony :) http://antymajdan2.blogspot.com/2016/11/o-mnie.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam
  Chciałam Ci podziękować za ogrom pracy jaki włożyłeś w tłumaczenie z rosyjskiego tych wszystkich filmików na YouTube
  Nie mogę wkleić linku odnośnie interesującego fragmentu książki Douglas'a Reed'a
  Bo strona już nie istnieje , także wklejam tutaj fragment. jeżeli znasz , to przepraszam za zaśmiecanie


  Tak więc, po wyjściu z Hiszpanii Serafidyjczycy nie udali się do Polski, ani nie mieszali się z innymi Zydami, lecz rozproszyli się po Zachodniej Europie. Zachowali odrębność; ‘patrzyli z góry’ na innych ‘Żydów’; i utracili władzę. (Źródła żydowskie, niezbyt wiarygodne, zadziwiająco różnią się w szacunkach co do spadku ich proporcji w ludności żydowskiej – od pokaźnej mniejszości do znikomej mniejszości.)

  W ten sposób, zniknięcie ‘ośrodka’ jak dotknięciem różdżki czarodziejskiej zmnieniło charakter ludu, w imieniu którego sprawował on władzę przez dwa tysiące lat.

  Żydzi, jakich dotąd znał Zachód, uczestnicy pierwszego zetknięcia się Prawa ze społeczeństwem Zachodu, zaczynający teraz myśleć refleksyjnie, nagle utracili pozycję wśród Żydów i poczęli więdnąć.

  Rząd talmudzki w swej nowej kwaterze, zasadzonej wśród azjatyckiego ludu Chazarów nawróconych na judaizm kilka stuleci wczesniej, czynił przygotowania do drugiego zderzenia z Zachodem. Miał on teraz do czynienia z innym, dzikim ludem, któremu nieznana była powściągliwość okupiona doświadczeniem hiszpańskim.

  W 1951 roku wydawca nowojorski, zamierzający opublikować książkę niniejszego autora, spotkał się z przeciwem szefa biura żydowskiego, twierdzącego że Mr Reed ‘wymyślił sobie Chazarów’.

  A jednak, źródła żydowskie potwierdzają ich istnienie i konwersję. Historyczne atlasy ukazują rozwój królestwa chazarskiego, które u szczytu potęgi rozciągało się od Morza Czarnego do Kaspijskiego (około 600 roku AD). Opisuje się ich jako Tatarów lub Turko-Mongołów. Encyklopedia Żydowska podaje, że ich kagan, czyli szef ‘przyjął wiarę judajską wraz z innymi dostojnikami i masą pogan, prawdopodobnie około roku 679 AD.

  Fakt ten jest potwierdzony przez korespondencję między Hasadi ibn Shapnetem, ministrem zgranicznym Sułtana Kordoby, Abd el Rahmanem, a królem Chazarów Józefem, wymienioną około 960 roku. Według Encyklopedii Żydowskiej, żydowscy uczeni nie mają wątpliwości co do jej autentyczności. Pojawia się w niej słowo Aszkenazi, wyraźnie odnoszące się do tej dotąd nieznanej grupy ‘Żydów Wschodnich’ i wskazujące na jej Słowiańskie związki.

  118

  To społeczeństwo turko-mongolskich Aszenazich, pomijając wspólną wiarę, różniło się pod każdym względem od Żydów znanych dotąd w Europie jako Sefaradim.

  W ciągu nastepnych stuleci słabł wpływ rządu talmudzkiego nad rozrzuconymi po zachodzie komunami; lecz na Wschodzie sprawował on żelazną ręką władzę nad nową społecznością.

  Coraz rzadziej spotkać można było Żyda o rysach semickich (dzisiaj naturalnie typowo wyglądający Żyd ma rysy mongolskie).

  Dzisiaj żaden goj nie dojdzie powodów tej masowej konwersji ‘pogan’ na talmudyczny judaizm tysiąc trzysta lat temu. Czy było ona dziełem przypadku, czy też nadziemską zdolnością przewidywania mędrców?

  Tak czy owak, po rozproszeniu Sefaradimów i otrzymaniu najcięższego ciosu w Hiszpanii, na przejęcie destruktywnej idei czekały rezerwowe, najbardziej odpowiednie siły, gotowe do jej podjęcia.

  Na długo przed konwersją na Judaizm, Chazarowie byli w konflikcie z Rusinami, napierającymi z północy, którzy ostatecznie odnieśli nad nimi zwycięstwo, ustanowili monarchię ruską i przyjęli chrześcijaństwo.

  Po całkowitym przejściu Chazarów na Judaizm i po upadku ich królestwa (około roku 1000 AD), pozostali oni poddanymi rządu talmudzkiego, kierując się w walce z Rosją anty-chrześcijańskim prawem talmudycznym. Potem przeszli na Ruś, szczegołnie do Kijowa (tradycjonalnie ‘świętego miasta’ chrześcijańskich Rusinów), a także na Ukrainę, do Polski i Litwy.

  Książka kontrowersyjna ,ale bardzo ciekawa , mam nadzieje ze teraz się wklei
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki- nie znałem (choć ta ogólna historia jest mi znajomą), a nawet gdybym ja znał to przecież warto zamieścić dla innych.
   Dzięki za miłe słowa o mojej pracy. :)

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.