czwartek, 12 stycznia 2023

Najszybsza droga do Twoich marzeń

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=l-60RkW70ic

 kochani, gdziekolwiek jesteście w tym czasie przypominajcie sobie, że: "wszystko jest ze mną w porządku, jestem idealny dokładnie tam, gdzie teraz jestem,  czuję dokładnie to, co dokładnie teraz potrzebuję odczuwać. Moje uczucia są moim przewodnictwem" - zaufajcie przewodnictwu swojej duszy. Nie porównujcie się z kimkolwiek, podążacie unikalną ścieżką, która jest określona  przez własne pragnienia. Zaakceptowanie warunków "Tu i teraz" jest najszybszą drogą do swojego marzenia.

  Znalezienie w chwili obecnej myśli pełnych miłości jest gwarancją pomnożenia miłości w przyszłości. Jeśli cenisz obfitość w jakiejś dziedzinie to zwiększy to twoją obfitość we wszystkich obszarach. Jeśli chcecie czuć się dobrze to przełączajcie myśli, których nie lubicie.

 Jeśli jesteście zmęczeni nawałnicą negatywności i konfliktów to pozwólcie sobie na relaks. Jeśli jesteście zmęczeni koniecznością obrony swojego punktu widzenia to pozwólcie sobie po prostu na słuchanie innych zamiast wyjaśniania, którego masz już dość.

Po prostu bądźcie sobą w danej chwili. Zamiast pytać: "co mam czynić?" zapytajcie: "co chciałbym czynić?" i zaufajcie dowolnemu uczuciu wywołującemu u Was uczucie miłości.

  Oczywiście każdy musi pracować według harmonogramu. ale zawsze możecie zapytać: " co chcę czynić?" a potem przy pierwszej możliwość uczyń to ufając swojemu wyższemu prowadzeniu.

  Jesteś niczym innym jak Bóstwem ucieleśnionym w wielu doskonałych i szlachetnych formach. Nie bądźcie dla siebie surowi, ufajcie sobie w tym miejscu, w którym jesteście - znajdujecie się dokładnie tam, gdzie macie być.

 Jeśli macie ochotę coś uczynić lub nie czynić czegoś i ta myśl wydaje się miła lub kochająca to jest to twoje przewodnictwo. Wierzcie, że wszystko jest z Wami w porządku - bez względu na to, jak się czujecie, czy czujecie się radośni czy też pokonujecie żal.

  To było niezwykle trudny rok, ale wciąż przechodzimy zmiany ponieważ nasza Ziemia nadal uwalnia swoje ciśnienia i oczyszczanie energii, które tak długo były w stagnacji.

 Musimy podejmować bardzo poważne decyzje lecz mimo wszystko jeśli chcecie się zrelaksować to się zrelaksujcie, jeśli chcecie zignorować problemy świata i dążyć do własnej wibracji to uczyńcie to za wszelką cenę. Jeśli chcecie działać to działajcie.

  Kiedy szanujecie własne odczucia zamiast przeciwstawiać się albo porównywać się z innymi lub też powierzchownymi standardami - kiedy czynicie to, co uważacie za miłość w danej chwili to pozwalacie sobie czuć energię, która tworzy świat i która porusza się w Waszych wnętrzach i poprzez Was.

  W tej rzeczywistości samo Wasze istnienie jest darem dla świata.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=dJFAVDvGTk4 


 

 

Jak choroba może zniknąć z dnia na dzień

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=80fI0V9Fv00

 kochani, teraz wykorzystujemy około 30% możliwości naszego organizmu a to nie wystarczy aby cieszyć się takim zdrowiem jakim byśmy chcieli. Póki na razie nie jesteśmy jeszcze w stanie w wystarczającym stopniu kontrolować swojego ciała i zarządzać  zachodzącymi w nim procesami to ludzie polegają na lekarzach, na pigułkach, na uzdrowicielach - na wszystkim tylko nie na swojej świadomości. 

A to właśnie nasza świadomość jest jedyną działającą siłą zdolną do zmiany czegokolwiek w tym świecie. Jak dotąd większość ludzi jeszcze nie potrafi się leczyć mocą świadomości, chociaż pojedyncze epizody takiego samouzdrawiania zdarzały się każdemu w momentach kiedy Wasz ból nagle znikał bez żadnego pigułki lub gdy w ciągu jednej nocy wyleczyliście się z przeziębienia.

  Ale to były tylko epizody i dotyczyły niezbyt poważnych chorób - a jednak Wasza świadomość dokonywała tego, chociaż Wy mogliście nawet tego nie rozumieć.

   Ale tego dokonała kwantowa energia Waszej świadomości, dokonał tego rozum Waszych komórek - ta część Waszej duszy, która jest obecna w komórkach. To ta energia zmieniła program choroby lub nawet go anulowała. Przypadki spontanicznego uzdrowienia spotykane są coraz częściej. 

 Lekarze wzruszają ramionami i nie mogą zrozumieć, dlaczego choroba była jeszcze wczoraj, a dziś już jej nie ma - nie rozumieją jak mogła zniknąć z dnia na dzień.

   Dzieje się tak, gdy świadomość mobilizuje się aby walczyć z chorobą - to może wywołane nawet strachem lub wielkim pragnieniem wyzdrowienia, kiedy wybuch emocjonalny daje ciału taką siłę, że ono nagle zaczyna funkcjonować nie na jedną trzecią lecz na 100% swoich możliwości.

  Czasem wystarczy nawet kilka chwil działania w taki sposób, aby choroba minęła. Tak potężne zasoby są uwalniane w tych momentach.

  A jeśli byśmy stale funkcjonowali w takim trybie to byśmy po prostu nie chorowali - byli byśmy młodzi, zdrowi i pełni sił dużo dłużej niż obecnie.

  To jest możliwe pod warunkiem, że wasze ciało a więc Wasze DNA zacznie pracować nie za jedną trzecią lecz z pełną mocą. Możecie skopiować Wasz program młodości, zdrowia i długowieczności - wasza Kronika Akaszy zawiera odpowiednie zapisy, możecie zwrócić się do swoich zapisów Akaszy i poprosić o skopiowanie kompletnego, 100% aktywowanego DNA.

  Nasze DNA zawiera wszystko - jest tam wzorzec młodego, pełnego sił i zdrowia człowieka, który pozostaje w tym stanie mając 90 lub nawet ponad sto lat. Możecie przepisać program choroby i starzenia się, który działa obecnie.

  Możecie go zastąpić programem zdrowia, młodości i długowieczności - on jest dostępny w Waszym DNA dokładnie teraz, jeśli nie jest aktywny to możesz go włączyć. Aby tego dokonać, potrzebujesz intencji, ale ona musi być czysta.

   Musisz naprawdę tego chcieć - bez wątpliwości. Poza tym Wasz zamiar musi być poparty przekonaniem, że to jest realne, że ​​możesz zwrócić się do wnętrza siebie, do mądrości swoich komórek i poczuć, czym jest taki stan doskonałego zdrowia.

   Nawet jeśli nie pamiętasz, co to znaczy żyć bez choroby, co to znaczy czuć się zdrowym, to Twoje  komórki mają głęboką pamięć - tam jest taka wiedza i może stać się dostępna jeśli będziecie tego chcieć.

 Wiecie, że komórki się stale odnawiają, stara komórka się dzieli i z niej powstają dwie stare komórkipo prostu ma miejsce proces kopiowania.

 Ale Wy możecie zmienić tę logikę - możecie wyjaśnić swojemu ciału, że w ogóle nie musi tworzyć kolejnej starej komórki. Możecie tak nastroić swoje ciało aby kolejna komórka powstała jako młoda i zdrowa a nie była skopiowana ze starej.

  W DNA istnieje szablon młodej, zdrowej komórki i możecie wydać polecenie skopiowania tego wzorca a nie wzorca starej komórki. To nie tylko siła myśli, to moc Boskiej energii, ponieważ Wasza Świadomość jest wielowymiarową energią kwantową.

   Jeśli oczyścisz ją z wzorców niewiary we własne siły, oczyścisz ją z nawyku czucia się bezradnym to wtedy uzyskacie możliwości, które wciąż nazywane są cudownymi.

  Wszystko to już wkrótce przestanie wydawać się cudem, wszystkie te możliwości są dostępne od zaraz - musicie tylko wierzyć, bo wszelkie niezbędne Wam moce są wewnątrz Was.

Trzeba sobie to tylko przypomnieć - już nadszedł na to czas. Czas już powiedzieć sobie: "wiem, kim jestem, potrzebuję swoich umiejętności uzdrawiania siebie i innych ludzi".

 Ludzie do tej pory polegają bardziej na medykamentach niż na energii świadomości, ale kiedy rozmawiacie ze swoimi komórkami i kierujecie ku nim Boską energię to w ten sposób budzicie Boskość zawartą w ich wnętrzu - w DNA.

  I to jest skuteczniejsze niż lekarstwa, które wpływają tylko na chemię ciała a nie zmieniają programu chorobowego na program zdrowotny. Lekarstwa wyłącznie korygują konsekwencje programu chorobowego a przecież Boska energia jest zdolna przeprogramować DNA, anulować program choroby i włączyć program zdrowia.

 I to jest prawdziwe uzdrawianie. Wszystkie najlepsze metody lecznicze opierają się na energii świadomości i to staje się coraz bardziej widoczne w nowych czasach. Dary nowego czasu są do Waszej dyspozycji. Korzystajcie z tego dla dobra własnego i innych. 

Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=a7cJ6WwfJWc