sobota, 8 kwietnia 2023

Decydujący zwrot i koniec cierpienia

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=mUwSlCqR8D4

Moi Drodzy, to właśnie ze względu na stały wzrost intensywności Światła widzicie, że coraz więcej ludzi powstaje przeciwko ciemnej polityce  swoich rządów. Jednak większa część tego finału jest nadal rozgrywana za kulisami.

  W tej ostatniej fazie przejścia Ziemi z ciemności do światła okres chaosu jest  nieunikniony. Prawdopodobnie czeka nas do przejścia jeszcze kilka wyboistych odcinków drogi ale żaden z nich nie będzie trwał długo i nie będzie gwałtownego przesunięcia geofizycznego lub innego katastrofalnego zdarzenia.

   Kiedy zaczną napływać niepodważalne potwierdzenia prawdziwych informacji większość będzie zszokowana, oburzonaprzestraszona. I wy możecie wytłumaczyć wszystkim tym, którzy są otwarci, że wszystko, co się dzieje położy kres długim wiekom ciemności na Ziemi.

  Możecie opowiedzieć o głębokim zwrocie wydarzeń- o tym, jak inne cywilizacje pomagają Ziemi i o cudownych zmianach, które nas czekają w przyszłości.

   Bezczelna nierówność pomiędzy drobną grupą a miliardami nie posiadającymi prawie nic zostanie zakończona.Wszyscy będą korzystać z bogactwa naszej planety.

  Opracowania naukowe i osiągnięcia technologiczne, które siły mroku wykorzystywały w niecnych celach będą poza ich kontrolą i będą wykorzystywane z pożytkiem dla ludzi.

  Zdegradowana ekologia Ziemi zostanie przywrócona, będzie darmowa energia, wspaniałe innowacje w edukacji, sprawach zdrowotnych, transporcie, komunikacji, w rolnictwie i budownictwie.

  Narody powinny poznać potężną energię pozytywnych myśli i uczuć - powinny wiedzieć o tych zmianach, które doprowadzą do złotego wieku gdzie miłość jest podstawą życia i gdzie w bezczasowym kontinuum przeszłość, teraźniejszość i przyszłość trwają jednocześnie.

  Ten wiek już nastąpił. Moce ciemności mają coraz mniej czasu, dlatego mamy podstawy, by sądzić, że wkrótce się spotkamy z przedstawicielami rodziny galaktycznej.

  Pamiętajcie o znaczeniu spostrzegawczości i intuicji we wszystkich źródłach informacji - w tym również i chanellingowych.

  Niektóre z nich dają niesamowicie brzmiące, nieprawdziwe informacje - takie wiadomości są redagowane przez moce ciemności aby wywołać strach.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=j28dV-ED6Zg


 

Jeśli przechodzisz przez to teraz, twoje życie wkrótce stanie się łatwiejsze.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=HbB2ItOQBfc

 Kochani, wiele serc jest załamanych, rozczarowanych i zmęczonych podróżą. Jest jeszcze nadzieja i wiara ale nawet one każdego dnia słabną. Zmiana, transformacja, i ewolucja to nie jest to łatwy proces. 

  Każdego dnia walczymy ze swoimi obawami, rezultatami swoich działań i wydaje się że to się nigdy nie skończywręcz przeciwnie, że z każdym dniem jest coraz gorzej. 

  Ale oto inny paradygmat dla was: Byliśmy otoczeni przez ego, które nigdy nam nie pozwalało naprawdę zobaczyć kim w rzeczywistości jesteśmy. Ewolucja i rozwój świadomości zmusza to samolubne przykrycie do ustąpienia.

  Kiedy kapelusz egoizmu zostaje usunięty, pojawia się wiele warstw, które utworzyły się przez wiele żywotów (wcieleń).

   Odległe czasy były okresem bólu, magii, przemocy i śmierci. Z czasem ludzkość wzrastała, rozwijała się i kultywowane były wartości dobra; i prowadzona była walka z niezbyt dobrymi wartościami.  

 Dlatego warstwy zewnętrzne są bardziej rozwinięte, łatwiej je złamać. Kiedy dotrzemy do wewnętrznych warstw, które odpowiadają czasom nieprawości i bólu to złamanie ich staje się coraz trudniejsze.

   Z tego powodu jest takie odczucie, że dążycie do czegoś, zmieniacie się poszerzając swoją świadomość ale wszystko wydaje się być gorzej. To dlatego, że wchodzimy w warstwy pełne bólu i przemocy i każda energia tych warstw, powoduje brak równowagi i trudności na naszej drodze.

  W tej chwili powodujemy transmutację - przemianę bardzo gęstych energii z odległej przeszłości i można tego dokonać tylko za pomocą jednego uczucia - za pomocą miłości.

   A więc witajcie wszelkie trudności z miłością nie ze złością - bez rozpaczy i braku równowagi. Włóżcie całą swoją miłość w dany problem, a zobaczycie jak nagle w magiczny sposób doznacie ogromnej ulgi - brzemię stanie się lżejsze. 

  Jeśli przechodzicie przez to w tej chwili, to znaczy, że sięgacie do dużo głębszych warstw - im ciężej, tym bliżej waszej duszy. 

  Zatem idźcie dalej, patrzcie na wszystko z miłością, i zauważycie, jak życie będzie stawało się łatwiejsze.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=2zxCIqqjNZQ