sobota, 25 lutego 2023

Wychodzimy z krainy brudu

oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=yfCVr4qvYR0

 kochani, z powodu ekstremalnego chaosu jaki obecnie panuje wokół, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że pochodzi on z globalnej struktury kontroli.

   Ludzie nie zadają pytania kim są separatorzy, którzy znajdują się na szczycie piramidy wojen i chorób. To oni są właścicielami religii, polityki, systemów monetarnych, środków masowego przekazu.

   To, czego wielu nie rozumie, to fakt iż oni również posiadają swój rozum i ostatnią rzeczą jakiej oni chcą to żebyś wziął czerwoną pigułkę - informacje powodujące ludzkie przebudzenie jest tą pigułką.

  Przechodzimy przez okres przejściowy w skali biblijnej - nasza historia była jedną wielką manipulacją. Wiedza jest walutą wszechświata,  wychodzimy z królestwa brudu.

  Jedynym sposobem aby wyrwać się z niewoli i ujawnić to - jest konieczność przejścia przez nisko wibracyjną rzeczywistość Wszechmogącego Boga ludobójstwa, który zasłonił nam oczy welonem.

  Obecne przemiany i globalny chaos, który przeżywamy ostatecznie nas uwolni -  ujawnienie naszej historii i tego jak tak naprawdę wszystko się wydarzało na Ziemi, jest rozwiązaniem problemu pokoju na świecie.

  Pasożyty wiedzą, że ich czas dobiega końca i zamierzają rzucić na nas wszystko, co w ich mocy -  oni wiedzieli, że to jest nieuniknione ale ich sprzeciw i opór są  bezużyteczne.

  Podnoszenie się naszej świadomości i uświadomienie sobie tego oszustwa zniszczy ich.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=j7eAtLFVcGU