środa, 5 kwietnia 2017

Strzeżcie się Wi-Fi !

 źródło: https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_122959

WI-FI   -  cichy zabójca zabijający nas powoli.
Nikt o tym wcześniej nie mówił! - chrońcie siebie i swoich bliskich!

 Sieć bezprzewodowa WI-FI z jakiej korzystamy w celu podłączenia do internetu jest dziś używana powszechnie. Mało kto jednak wie, że pracownicy serwisu obsługujacego sprzęt mają konkretne instrukcje aby zminimalizować szkodliwe skutki dla swojego zdrowia.

  Nasze urządzenia bezprzewodowe takie jak: telefony komórkowe i tablety wykorzystują routery w celu połączenia z internetem. Router promieniuje sygnałem WLAN - są to  fale elektromagnetyczne mogące poważnie uszkodzić zdrowie. Często ignorujemy ten fakt gdyż praktycznie nic o tym nie wiemy jednak te sygnały nieustannie i bez przerwy powodują szkody dla organizmu. Badanie przeprowadzone przez brytyjską Agencję Ochrony Zdrowia wykazały, że routery Wi-Fi  utrudniają rozwój ludzi i roślin.

Skutki Wi-Fi: 
Chroniczne zmęczenie;ból w uszach;brak koncentracji;Częste mocne bóle głowy; problemy ze snem. 

Nie możemy żyć bez technologii - to fakt. Ale musimy więcej wiedzieć, jak chronić się przed jej szkodliwym działaniem lub przynajmniej zmniejszyć potencjalne szkody.  

Oto kilka wskazówek, jak bezpiecznie korzystać z routera Wi-Fi, Jak chronić dzieci przed falami elektromagnetycznymi:Wyłącz Wi-Fi przed snem;Wyłącz Wi-Fi, gdy nie jest w użyciu;Wymień telefon bezprzewodowy do domu na stary podłaczany kablem do gniazdka;Nie należy instalować routera Wi-Fi  w kuchni i sypialni.


Od siebie dodam kilka zdań w komentarzu.