niedziela, 21 maja 2023

Punkt zwrotny w grze między Światłem a Ciemnością

link do oryginału https://www.youtube.com/watch?v=VTrXN2fsNuo

 drodzy moi, powietrze jest nasycone ostrością wydarzeń zachodzących na naszej planecie.

  Przyjęło to formę, której wielu ludzi się nie spodziewało - jest to forma ciemnej energii, która nie chce zmian.

  Tak zawsze było na Ziemi - stara energia napędzała korupcję i dopuszczała do niewłaściwego zachowania zarabiając w ten sposób na życie.

  Ale teraz światło staje się silną przeszkodą dla starej energii - świat się zjednoczył przeciwko konfliktowi zbrojnemu - chociaż w niedalekiej przeszłości było to powszechne to teraz stało się to nie do przyjęcia.

  Ale istnieje sprzeciw wobec dobra, współczucia i logiki dla Ziemi - sprzeciw ten pochodzi od tych, którzy są pogrążeni w ciemności, a teraz wy to widzicie.

 Dokonują tego ludzie za pomocą swojego wolnego wyboru będąc w stanie  nieprzytomności. 

 W przeszłości istniała jedna droga ku wojnie i nagle zniknęła - to może być szokujące nie tylko dlatego, że jest niezwykłe, ale także dlatego, że jest uspokajające.

 Nasza planeta nigdy więcej nie zechce jej przyjąć w żadnej formie i w podręcznikach do historii pojawią się pojęcia "ostatnia wojna".

  Siły Mroku starają się to zatrzymać, ale im się to nie udaje. Zamiast tego następuje nieoczekiwany odpór i na arenę wchodzą dobroć, współczucie i światło.

  Uczyniły to miliardy ludzi, ponieważ staje się to coraz bardziej powszechnym czynem. Jest to punkt zwrotny w grze pomiędzy Światłem i Ciemnością, - a nawet coś więcej.

  Kiedy widzicie, że inni ludzie doświadczają smutku, bólu i kłopotów to możecie wysłać im najwyższe współczucie do jakiego tylko jesteście zdolni i wizualizować dla nich ciszę i spokój - aby nie musieli ciągle doświadczać głodu, bezsenności i tracić twoich bliskich.  Nie ma nic straszniejszego ale to się dzieje.

  Ale jako nosiciele światła możecie coś uczynić - macie energię światła, która może pomóc tym, którzy są w tarapatach, którzy czują się w środku rozpaczy i nie mogą być w takich warunkach w których jesteście Wy.

  Jest to jedna z najbardziej silnych energii - pamiętajcie, że jesteście stworzeni na jej obraz i podobieństwo. Zostaliście stworzeni z miłości. To jest pra-źródłowa energia, z którą przyszliście tutaj.

  Mogą to uczynić właśnie ci, którzy teraz czują się komfortowo - wysłać energię do pola energetycznego dla tych, którzy jej potrzebują.

 Oni są tacy sami jak wy - próbują żyć swoim życiem, ich dziecitakie same jak Wasze.

  Nadszedł czas aby wszyscy się zjednoczyli i zawarli umowę nie tylko na temat pokoju ale też aby troszczyć się o świat.

 20 lat temu moglibyście powiedzieć, że jest to jest dobra myśl i zastanawialibyście się: "ciekawe czy to się kiedyś stanie?"

  A teraz stoimy na progu tego aby stało się to rzeczywistością - dwa kroki do przodu i jeden krok wstecz. Jesteśmy dokładnie w sytuacjach dokonywania kroku do tyłu.

   Ciemność nie ustąpi tak szybko, - jest jej zbyt dużo, żeby mogła zniknąć dokładnie w tej chwili.

   Możecie uczynić wszystko co uważacie za konieczne, ale nic tak nie przekonuje innych ludzi pragnących tego samego co i wy jak miłość i troska.

 Wszystko dobre, co tworzycie radośnie, współczująco przepływa do pola energetycznego i trafia tam, gdzie jest potrzebne.

 Nie musicie nawet wskazywać gdzie - tak działa zbiorowa Świadomość.

  Jest to uniwersalna świadomość miłości, która wie nawet wcześniej niż zaczniesz coś czynić oczekując, że dokonasz transformacji i zmiany tego co się dzieje - ta świadomość wie o Waszej dojrzałości i wie co zamierzacie dalej czynić.

  I biorąc to wszystko pod uwagę, światło zatriumfuje i to naprawdę tak jest. Było to przesłanie Kraiona (Kryona?).

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=p6lpN2Ld6As


 

Jak zaakceptować nieoczekiwane zmiany

 tu jest film oryginalny: https://www.youtube.com/watch?v=dWoTA3kaRuQ

 kochani, nastał czas aby się skupić na własnych potrzebach i zainteresowaniach, czyli na tym co wielu ludzi ignorowało przez całe wieki.

   Pojawiają się nowe rodzaje działalności, nowe miejsca do życia i współdziałania.

   Nowe miejsca zadziwiają wyobraźnię, ale ze zmęczenia nie ma energii na zmiany. Nie możecie zrezygnować z tego, co zasadniczo wydaje się prawidłowe.

  Co się stanie, jeśli nie zaakceptujecie nieoczekiwanych zmian?

   Mogą się pojawić również i inne zmiany, ale jeśli to jest Wasz główny cel, to zmiany te będą ze sobą ściśle powiązane.

 Na przykład zaproponowano ci wymarzoną pracę w innej społeczności, ale przeprowadzka wydaje się zbyt ryzykowna, i w ten sposób pozostajesz tam, gdzie jesteś tylko po to aby po pewnym czasie otrzymać kolejny kuksaniec losu w tym samym kierunku.

  Jesteś nową istotą w nowym świecie, z nowymi ustawieniami wewnętrznymi. O czym marzyłeś? Czy jest możliwe zrealizowanie tego marzenia w Twoim aktualnym  otoczeniu?

  Inni odkrywają, że marzenia spełniają się w zupełnie nieoczekiwany sposób - sposób ekscytujący i trochę przerażający, tak jakby wszystko działo się za szybko.

   Niektórzy nie odważą się wykonać takiego skoku ponieważ przygoda wydaje się zbyt duża i przedwczesna.

Albo też chwytając się jej możecie zrezygnować ze zbyt wielu spraw - do pewnego stopnia jest to prawda ponieważ rezygnujecie z wielu radości trójwymiarowego świata.

  Jesteście nowymi istotami w nowym świecie - podekscytowani nowym wyzwaniem, które ma niewiele wspólnego z trójwymiarowym światem.

  Ta przygoda jest kluczową częścią nowego życia - możecie odmówić, ale jeśli to Wam się podoba, to wkrótce zostanie wam zaoferowana taka sama lub podobna, bo ta przygoda jest fundamentem Waszego nowego życia - kluczem do Waszego nowego świata.

 Być może jesteście zbyt przestraszeni aby zaakceptować to w tej chwili, w tym  miesiącu, a nawet w obecnym roku. To jest proces.

  Gdy tylko odnajdziecie swoją społeczność - co może oznaczać nową pracę, dom lub lub miejsce to Wasze życie zacznie rozwijać skrzydła ofiarowując ​​radość.

 Ten fundament Waszego nowego życia będzie Wam oferowany tak długo aż go nie zaakceptujecie.

   Pozwól sobie słuchać swojego serca zamiast logiki - ta zmiana to potrzeba tak pilna, że od dawna nie czułeś takiego ponaglenia.

  Oto zaczyna się spełniać Twoje marzenie - to jest twoja nowa struktura. 

 Niech ta myśl będzie obecna w Waszym istnieniu, zanim podejmiecie decyzję.

  I wiedzcie, że Wasza decyzja będzie prawidłowa - odpowiednia dla Was, w tym również ta aby nie rzucać się natychmiast w nowe życie.

  Jest możliwe, że potrzebujecie więcej czasu w obecnym środowisku pracy czy też obecnych realiach.

To nie jest ważne - ważne abyście podążali za swoim wewnętrznym głosem, nawet jeśli jest zbyt przerażające aby zmienić się teraz.

  Ale jeśli to naprawdę są wasze nowe ramy to taka sama lub podobna okazja będzie nadarzać się ponownie wiele razy, aż w końcu zdecydujecie, że ta okazja jest Wam bardziej potrzebna niż bezpieczeństwo tego, co było dotąd.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=n_EKaH828uI