niedziela, 26 lutego 2017

Propaganda

3 lata temu wykonałem napisy do wersji rosyjskojęzycznej tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=WV-Iz3lZI1Q
Dziś jak widzę jest już dostępna z polskim lektorem a pusciła to rok temu .....TVN.  Chyba faktycznie zmiana epok.

Z tego co dopisali 3 lata temu komentatorzy na moim kanale to jest to film stylizowany na propagandę Koreańską a nie prawdziwa propaganda (dociekliwi niech pokopią w komentarzach) a w ogóle wykonany gdzieś na neutralnych wyspach (czy nie na Malezji?). Film dzięki tej konwencji jest dość zaskakujący a czytając dziś najnowsze komentarze widzę, że nie tylko ja się zgadzam z tym spojrzeniem. Zapraszam:


p.s. przypomniała mi dziś korespondentka Ania o moim anonsie z przed ...też chyba 3 lat. Nie dokończyłem polskich napisów do tej reklamy filmu a warto. Nie wspomniałem też o nim około 2 miesiące temu gdy założyłem wątek "Filmoteka 2017". . Jest w sieci wersja z napisami (czy z lektorem?) angielskim. jest też na chomikuj.pl wersja z dołączonym pakietem dość dobrze opracowanych napisów polskich. "Kin Dża- Dza" - bo o tym mowa. Film po prostu niezwykły - utrzymany w klimatach znanych w Polsce z Szulkina itp.
https://www.youtube.com/watch?v=kW2jETNIEhU . W opisie pod moim filmem przekierowanie na chomikuj.pl.

No i na koniec (skoro Ania film odkopała) zawiadamiam, że Piotr wpuszcza do sieci swoje przemyślenia- polecam również łaskawe uwadze: https://www.youtube.com/watch?v=4GD0_F9slJU&t=2s