czwartek, 19 stycznia 2023

Na Ziemi trwa wielkie oczyszczanie

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=7g2ZQHqTtIs

Kochani, Dlaczego na Ziemi jest tak dużo prób losu (sprawdzianów)? dlaczego Bóg na to wszystko pozwala? ludzie nie mogą znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

  Dopóki próbujecie wszystko kontrolować i staracie się pojąć wszystko umysłem to Wasze koło karmy ciągle się kręci. Możecie je zatrzymać tylko wtedy, gdy w końcu zostawicie to wszystko w rękach Stwórcy - w rekach Waszego wyższego "JA" lub Wszechświata.

   Nie wiemy, co wybraliśmy na to życie. Jeśli komuś się nie wiedzie i gdy komuś coś się nie udaje to pada popularne pytanie: "dlaczego tak się dzieje?".  Tak długo, jak pozwalacie na to ograniczonemu umysłowi i oddajecie mu te kompetencje martwiąc się o wszystko i o wszystkich, to będziecie się miotać od rozczarowania do rozczarowania.

  Dopiero wtedy, gdy już będziecie mieli tego dość - otworzycie cię na zrozumienie, że sukces lub porażka nie ma znaczenia dla prawdziwie uduchowionego człowieka.

  Ten człowiek podąża za swoim wewnętrznym głosem i podąża za Stwórcą. Pozytywne lub negatywne wyniki to zjawiska (przejawy) czasu których człowiek nie jest w stanie ocenić.

 Ten kto jest przebudzony akceptuje wszystko - dla ludzi przebudzonych całe życie jest takie, jakimi oni są - nie możemy ujrzeć wszystkiego a przebudzony człowiek rozumie, że nie powinien widzieć wszystkiego.

  Pokora we właściwym miejscu jest kluczem. Macie Boskie pochodzenie i jesteście równi Bogu - ludzka Świadomość jest zasłoną oddzielającą nas od tej wiedzy.

  W jakimś stopniu ta separacja trwa tak długo, jak inkarnujemy na Ziemi - dlatego człowiek nie może rozumieć wszystkiego i wiedzieć wszystkiego - a co najważniejsze, nie można wszystkiego kontrolować.

  Jeśli nie chcecie dłużej cierpieć to istnieje tylko jeden skuteczny sposób, aby to osiągnąćzrezygnować z kontroli na punkcie której wielu ludzi ma po prostu obsesję.

 Smutne i nieokreślone czasy są zawsze największym sprawdzianem, wydarzenia tego czasu uczą nas porzucenia kontroli i zaufania Bogu. Obecne zmiany są przeogromne na wszystkich poziomach. W tej chwili coraz więcej ludzi zdaje sobie z tego sprawę i bardzo wielu przechodzi próby od kontroli do wiary i pozwala Bogu na działanie.

 Nosiciele światła w szczególności wybrali znaczące zadania i mają wielką chęć na wyjście z koła śmierci i narodzin (koła Samsary).

  To zawsze wiąże się z dużymi problemami - często rozwiązywane są ostatnie karmiczne powiązania. To oznacza, że ogłoszono ​​tutaj wielkie oczyszczanie i dlatego tym ludziom ostatni raz przytrafiają się dramaty, które zapraszają aby się od nich uwolnić.

  Aż do dziś wielu z nas rozpaczało z powodu życiowych trudności, ale tym razem je pokonamy i wzniesiemy się do nowego życia.

  Jeśli czujecie, że Wasze problemy są nierozwiązywalne, a świat traktuje Was źle to bądźcie przygotowani na rozwiązywanie problemów a nie obwiniajcie za to świata lub Boga. To jest w Twojej mocy aby dać zdecydowaną odpowiedź życiu takiemu jakie ono jest.

Jesteśmy zaproszeni do wzrastania pośród wyzwań lub doświadczeń klęski. To jest prawdziwe mistrzostwo, które teraz trzeba osiągnąć i wy je osiągniecie bo po to się  urodziliście.

  Wszystko jest takie jakie jest i Bóg w swojej mądrości i łasce prowadzi przez labirynt czasu - nawet jeśli początkowo wyjście jest niewidoczne to każdy krok przybliża nas do niego.

 Sukces czy porażka - to nie ma znaczenia dopóki jesteście podłączeni do potoku Boskich łask.

 Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=XtbIu468G-w