wtorek, 2 maja 2023

Będziemy mieli dostęp do supermocy

oryginał jest tu:  https://www.youtube.com/watch?v=46QDeQslEfQ

 Moi Drodzy, wielu z tych, którzy się przebudzili zamierza odmienić  naszą planetę.  Ludzie trwający w ignorancji, niedoświadczeni i ci, którzy chcą zostać tam gdzie utknęli, w żaden sposób nie będą mieli wpływu na tę przemianę (transformację). 

  Pokonujemy ograniczenia które powstrzymywały nasz postęp w przeciągu tysiącleci. Jesteśmy również w trakcie jednoczenia się lewej i prawej półkuli mózgu.

   Otrzymamy dostęp do umiejętności wyższych wymiarów - do całej mądrości i wszelkich informacji przechowywanych wewnątrz nas. W gruncie rzeczy ponownie łączymy się z informacją, która trwała uśpiona w nas od tysięcy lat. 

  W tej rzeczywistości znajdują się wszystkie nasze zdolności pozazmysłowe, telepatia, zdolność uzdrawiania, wszystkie nasze Kroniki Akaszy i wiele więcej!

   Ciemny wróg próbuje wymazać oryginalny schemat ludzkiego DNA, do którego  staramy się powrócić. Ale wyższe częstotliwości sprowadzają nas z powrotem na naszą pierwotną płaszczyznę.  Zbliżamy się do godziny wielkie zmiany. 

 Jesteśmy tutaj, aby obudzić ze snu te istoty, które są w połowie procesu i mamy nadzieję na ocalenie tej planety. 

  Ale pamiętajcie, że ci, którzy pozostają w zaprzeczeniu i stagnacji mają pragnienie tam pozostać.  

 I nie wpłynie na to w żaden sposób na tę transformację. Czas wahania się minął. Jesteśmy świadkami i uczestnikami w największej misji ze wszystkich. Bez wątpienia odniesiemy sukces. Nie ma innej opcji. Ale każdy ma wybór: dostosować się do zmiany częstotliwości lub pozostawać w miejscu gdzie jest. 

 Wdzięczność  wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=tPGKVeqs_qA


 

Jak długo będzie trwał chaos

 oryginał filmu jest tu: https://youtu.be/Ty7bFKWQH20

Kochani, to nowy miesiąc i nowa częstotliwość wiele osób zastanawia się, jak długo będziemy żyć w takich przewrotach? 

  Jeśli ludzie nie uświadamiają sobie swojej Boskości, i nadal trzymają się materializmu, władzy, braku szacunku itp. to wydarzenia, których doświadczają będą trwały dłużej i potrząsną nimi jeszcze mocniej.

  Dokładnie tak, poprzez szok, którego doświadczają, ci ludzie kiedyś pomyślą aby przyjrzeć się bliżej swojemu życiu, spróbują zrozumieć, co dzieje się na Ziemi, jakie konsekwencje ma to dla nich w głębi duszy.  

Istota ludzka potrzebuje przebudzenia ze snu, aby zharmonizować się z własnymi Boskimi energiami i energiami Ziemi. 

Dopóki w naszym własnym życiu nie ma HARMONII i połączenia z planetą Ziemią, to Niebiańskie Energie będą na różne sposoby próbowały obudzić Was nie tylko w waszych ciałach, ale wszędzie wokół was. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

https://www.youtube.com/watch?v=YSLvIRmH7CQ