sobota, 20 maja 2023

Dlatego tak wielu z was tu jest

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=dASk1JGVsQ8

 Kochani, ludzkość jest kontrolowana poprzez masową manipulację za pomocą wykorzystania częstotliwości strachu.

 Siły Mroku zawładnęły ludzką świadomością tworząc destrukcyjną matrycę, ale obecnie wielu ludzi zaczyna łączyć się z naszą rdzenną częstotliwością zdając sobie sprawę, że to wszystko było iluzją.

  Przejście od strachu do miłości następuje dość szybko, możecie zobaczyć, jak to się dzieje na całym świecie.

   Będziemy musieli zbudować całkiem nowy system wibracyjny zamiast tracić czas na próby zmiany starego.

   Przestańcie zwracać się do państwa lub możnych tego świata nawołując ich do zmian ponieważ oni żyją w systemie zbudowanym na wibracyjnym pasożytnictwie.

 Rzeczywistość jest taka, że ​​nie potrzebujemy scentralizowanego systemu - my tylko myślimy, że go potrzebujemy - to iluzja matrixa.

  Prawdziwa rewolucja to decentralizacja - a to znaczy, że ludzkość musi przejąć odpowiedzialność za swoje działania energetyczne aby nie karmić pasożytów.

 Wpływamy na naszą częstotliwość wibracyjną poprzez własną świadomość.

  W obecnej chwili ta decentralizacja, która wprowadzana jest poprzez nasze myśli w pole wibracyjne ludzkości jest przyczyną niewiarygodnego chaosu na całym świecie.

   Jeśli dostroimy się do wysokiej częstotliwości i nie będziemy karmić tych pasożytów to system rozpadnie się jak domek z kart.

   Nadszedł czas na całkowitą restrukturyzację społeczeństwa - oto dlaczego tak wielu z was jest tutaj.

  Błogostanu dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniająpracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=j6y3L5FKXIE


 

Nie możesz tego uniknąć

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=0xB96Ji7uoY

Kochani, dokonujemy trójwymiarowego myślenia kiedy widzimy drogę, ale kiedy pozostawiacie za sobą trójwymiarowe pozostałości swojej osobowości i życia to poruszacie swoją kreatywną,Boską moc.

  Działajcie a wtedy otworzą się drogi. Drogi nie są stworzone dla nas, ONE SĄ STWORZONE PRZEZ NAS, PRZEZ NASZE DZIAŁANIA, PRZEZ NASZE MYŚLI I SŁOWA NA DANY TEMAT.

 Nie jesteście już dziećmi, jesteście mistrzami w swoich umiejętnościach.

  W mistrzowski sposób wykonujecie krok do przodu i nie musicie widzieć drogi - wy ufacie podróży.

  Każdy z was posiada w swoim wnętrzu bezpośrednie połączenie z Boskością - to jest wasza intuicja, to są subtelne oznaki pojawiające się tuż przed wami i popychające was do przejścia następnego kroku.

  Uzyskajcie wsparcie rozmawiając z podobnie myślącymi ludźmi - jednak rozmowa nie zastąpi działania, jeśli wiecie, że działanie jest niezbędne to jest to chwila dla Was, abyście naprawdę doskonalili swoje umiejętności - trzeba zaufać swojej intuicji i doprowadzić dzieło do końca.

  To naprawdę da się stosować w życiu - łatwiej jest biadolić jakie to trudne niż podjąć odważne działania zgodnie z tym, co jak wiecie jest prawdą, ponieważ przeraża nas wyjście poza strefę komfortu, który stworzyliśmy w trójwymiarowości.

  Ale teraz nie uda się zabrać ze sobą nic z tego co stare, to by nas spowolniło i spowodowało więcej szkód - to by było jak budowanie pięcio-wymiarowej rezydencji na fundamencie trójwymiarowej ruiny.

  Jesteśmy oczyszczani ze wszystkiego, co już nam nie służy,  to jest bardzo bolesne, niewygodne, a nawet dezorientujące.

  Trzeba będzie się zmierzyć z tym bólem, dyskomfortem i dezorientacją - nie możecie tego uniknąć, żaden rozbłysk słoneczny tego nie rozpuści.

  Jesteście wezwani do działania, do życia w zgodzie ze swoją osobistą prawdą. Podążanie za swoją intuicją - gdziekolwiek by Was ona nie zaprowadziła świadczy o Waszym mistrzostwie.

   To nie jest wyłącznie oznajmienie o Waszym wniebowstąpieniu, lecz także ucieleśnienie Waszego wielowymiarowego JA.

   Wzniebowstąpienie to nie tylko fizyka - to sposób myślenia, siła charakteru, chęć odkrywania i wyrażania tego co boskie wewnątrz we wszelkich jego przejawach a nie tylko w tych aspektach, które Wam się podobają.

  Wasze życie przygotowało Was do Waszego obecnego życia - do waszej boskiej wiedzy o sobie.

 Nie jesteście osamotnieni - Wasi mentorzy są zawsze obok Was w sposób widzialny i niewidzialny.

Poproście o pomoc - pozwólcie im pracować z Wami, kiedy przechodzicie przez ostatnie "wymazywanie" programowania starego świata w waszych wnętrzach.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

 https://www.youtube.com/watch?v=IoxeQj86sNU