niedziela, 29 stycznia 2023

Wydarzenie nabiera rozpędu

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=TEsQtMe_7Tk

Kochani, system upada i ci, którzy przygotowywali się i pracowali właśnie na ten moment w historii są teraz na progu wielkich zmian, o których mówiono jako o wydarzeniu rozbłysku słonecznego.

  Wszystko to teraz się nasila i nabiera rozpędu i to dzięki kreatywności Was wszystkich. Źródło wewnątrz każdego z was powoduje wielkie zmiany zachodzące  teraz a wiele z nich nadal dzieje się za kulisami.

 Ale jak już wiele razy słyszeliście Ci, którzy mają oczy aby widzieć i uszy aby słyszeć wiedzą o tym co znajduje się  poza granicami iluzji. Wy tworzycie tę rzeczywistość tak jak Wy stworzyliście rzeczywistość trzeciego wymiaru, Wy tworzycie rzeczywistość czwartego i piątego wymiaru a nawet wyższych kontynuując podążanie naprzód bo Stwórca jest wewnątrz Was.

  Pozwólcie więc sobie nadal iść dalej przez to przejście i wiedzcie, że to tylko przejście z jednego poziomu świadomości na inny - z jednej rzeczywistości w nową.

  I jak już wiele razy słyszeliście w tej chwili nie możecie już go zatrzymać - ono nabiera rozpędu i nie ma znaczenia, że siły ciemności kontynuują działania ponieważ one uruchamiają jedne i te same programy - jeden i ten sam plan w kółko.

  Siły światła znają ten plan wiele kroków naprzód - ale są tacy, którzy nie są częścią tego albo nie zdają sobie z tego sprawy. Ale to również się zmienia ponieważ światło rozpala się wszędzie u wielu ludzi na całej naszej planecie.

   I pomimo tego, że nie wszyscy się obudzą, to tego wystarczy aby uruchomić ogromną zmianę, która nadchodzi. Tak więc miejcie ufność, wierzcie w plan, ale co  ważniejsze, wierzcie w siebie aby być tymi, którymi przyszliście tu być.

  Niech wszystko się dzieje - cokolwiek to będzie, ale cokolwiek się dzieje na zewnątrz nie ma wpływu na Wasze wnętrze jeśli sami na to nie pozwolicie.

  I chociaż siły ciemności kontynuują szerzenie idei strachu - ci, którzy wyszli poza granice tego uświadomili sobie, że strach jest tylko ekspresją, za pomocą której próbowali Was utrzymać w ograniczeniu.

 Oni się najbardziej boją, że się obudzicie i będziecie budzić wszystkich wokół siebie. Tak więc idźcie dalej przez to przejście (przemianę) - a co najważniejsze wierzcie w siebie, że to ci sami wy.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=yYHBCFYSphQ


 

rozmowy Youtube AlBert pod częścią piątą filmu z Eleną

 @albertrafacz

Zajrzałem na jej kanał , zobacz ostatni jej film z knajpy którą zachwala , przetłumacz sobie czarną flagę , na ukraińskiej fladze króra tam wisiała pewnie też były górnolotne hasła a i banderowska flaga czerwono czarna również tam była . 

 @albertrafacz

Lew na bluzie "kozaka " uroczo przypomina lwa z loga 14 Dywizja Grenadierów Waffen SS
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
zaraz sprawdzę - chodzi o ten film gdzie na zmianę gada z jakimś kolesiem? Codziennie staram się coś z jej kanału przesłuchać. Może być tak, że w tym bagnie jakie oni tam mają ona nie ma za bardzo wyboru - knajpa deklarująca antywojenne nastroje pewnie by szybko spłonęła.
 
 @michalxl600
Tu są obrazki z tej knajpy - na czarnej fladze napis raczej neutralny a ten pikujący sokół to nasz pradawny słowiański symbol, wzięli go sobie i nazwali tryzub - tak samo uczynił Hitler z naszym świętym symbolem http://hutirbuda.com/index3.php
 
 @albertrafacz  @michalxl600  Na miękko ją i tę knajpkę wytłumaczyłeś a symbole brutalne. Zdumniewa mnie Twoja akceptacja .
 
 @michalxl600
@michalxl600
 @albertrafacz  rozwiń bo nie rozumiem - co znaczy "na miękko". Brutalne symbole??? Wpisz sobie w internet hasło "krzyżyk niespodziany" i nie siej histerii, mężczyźnie nie przystoi.
 
 @albertrafacz
 @michalxl600  zachłysnąłeś się słówkami i młodą dziewczyną i w zaparte będzisz jej bronić. Zaczarowała Cię . Sieje histerie ? kpisz sobie ? Suche , logiczne fakty Ci przedstawiam a logia to nie histeria A ty jak mameja "bo u nich tak jest , nie mają wyboru " w sercu Ci zawróciła .
 
 @michalxl600
@michalxl600
 @albertrafacz  Chłopie - lusterko!!! Marnujesz mój cenny czas i rozmawiam z Tobą tylko dlatego, że pamiętam Twoje dawne wpisy więc nie wyglądałeś na trolla. Dawaj te SUCHE FAKTY bo na razie to jedziesz "ad personam" i widzę tylko emocje. Porozmawiamy o krzyżyku niespodzianym?
 
 @albertrafacz  @michalxl600  ad person - to Ty ustaliłeś ten standard. i właśnie o to chodzi ,że ty widzisz tylko emocje ,ale to dobrze to już widzisz .
 
 
 @albertrafacz
lusterko - jak mała dziewczynka
 
 @michalxl600
 
@michalxl600
 @albertrafacz  cos mnie tknęło, czy hasło "rajdy4x4" coś Tobie mówi? Jeśli tak to się znamy - przynajmniej ja Ciebie. Ponawiam pytanie: co z krzyżykiem niespodzianym? Co oznacza "na miękko"? Nie odpowiadasz więc chyba nie jesteś zainteresowany jakimkolwiek porozumieniem.
 
 
 @albertrafacz  @michalxl600  nie uczestnicze w żadnych rajdach . Krzyk niespodziewany - próbujesz zadać mi zadanie domowe ? Ty masz własne doswiadczenia ja mam własne ...wporządku ?? na miękko - już Ci odpowiedziałem ale ty widzisz tylko emocje więc oppowiedz Cię omineła , ale jest zawarta w moich komętarzach
 
 @michalxl600
 @albertrafacz  Ty masz własne doswiadczenia ja mam własne - to po co zacząłeś w ogóle tę rozmowę?
 
 @albertrafacz  @michalxl600  ehhh nastepny wpis niezrozumiany , miałem wypunktować 1.2.3. a powinienem . Przeczytaj całośc "Krzyk niespodziewany - próbujesz zadać mi zadanie domowe ? Ty masz własne doswiadczenia ja mam własne ...wporządku ??"
 
 @albertrafacz
to taki sam trik stosowany przez cyganów dających do ręki złoto ,by Ci głowe zająć .
 
@albertrafacz
.... jak tombak na parkingach sprzedają a kręcą ,że złoto
 
 
 
   @michalxl600  Jęndrek!! Wiele jest znaków na niebie ,że ta dziewczyna to agentura , część tych znaków już wypunkowałem , wynikające z jej zaniedbania bądź rozkazu . Resztę pozostawie już dla siebie bo jak te wymienione zostały wytłumaczonye przez Ciebie ,"że tak u nich jest " to te bardziej subtelne mogą być również rozmiękczone . Czy Ciebie uważam za agenture ? Ty raczej jesteś Swój czuć w Twoich wypowiedziach prawdziwość , tyle ,że tu zabrakło Ci powonienia . Odrazu wiedziałem ,że z nią jest coś nie tak . Era wodnika ...już oddawna nie słucham ,usypiała mimo ,że mówi o czymś innym .
 
 @monikasorpresa4107
 @michalxl600  Znając j. rosyjski i polski, nietrudno zrozumieć też ukraiński. Tekst na obrazku obok flagi...,choć trochę rozmyty, jednak czytelny. Symbole w różnych przedziałach czasu różnie wykorzystywane. Jednak na ludzi obecnie żyjących, największy wpływ ma to jak teraz są wykorzystywane ( w jakich celach). Daniłowa można cytować itd. Тонкая грань. Ну в общем чтобы не говорить такая красотка имеет много возможностей.
 
 @michalxl600
@michalxl600
 @monikasorpresa4107  Moniko - Ty też będziesz stosować niedopowiedzenia? 1. Skoro odczytałaś ten napis to nam przetłumacz 2. Co do symboliki: wszystko zależy od kontekstu! Używana przez Adolfa kolorystyka ma znaczenie - symbol jest jednoznaczny i ..POŁĄCZONY Z OKREŚLONYM EGREGOREM (mówmy o faktach a nie o tym co się komu wydaje). Natomiast to co zademonstrował rozmówca Albert opowiadając, że "coś jest do czegoś podobne", lub, że "coś mu to przypomina" to już jest zwyczajne fantazjowanie - i jeszcze mi szanowny Albert opowiadał, że "on dyskutuje o faktach". 3. Tłumaczę dla innych czytelników: "taka ślicznotka ma wiele możliwości" - domyślam się (podobne zarzuty czynił Albert, nawiązuję tu do innej rozmowy tutaj pod filmem) chodzi o urodę Eleny. Informuję zatem, że dla mnie na ekranie może być czarna plama - liczy się to co Elena mówi. Wczoraj obejrzałem dwa inne filmy z jej kanału i już wiem, że bardzo bliskie jej jest nauczanie Daniłowa (ten z kolei dużo zawdzięcza Trehlebovowi - nawet szukał dla niego obrońców). Elenka jest bystrą dziewczyną i ładnie przedstawia tę wiedzę w nowej odsłonie PODPIERAJĄC TO WŁASNYM DOŚWIADCZENIEM co ja osobiście bardzo cenię.
 
 @michalxl600
@michalxl600
 @albertrafacz  część tych znaków już wypunkowałem , wynikające z jej zaniedbania bądź rozkazu . Resztę pozostawie już dla siebie bo jak te wymienione zostały wytłumaczonye przez Ciebie ,"że tak u nich jest " - Albercie, jak chcesz dyskutować sam ze sobą to po co w ogóle klepiesz w klawiaturę? NIE WMAWIAJ MI RZECZY, KTÓRYCH NIE POWIEDZIAŁEM - bardzo nie lubię takiej manipulacji. Przewiduję, że za kilka godzin usuniesz tę rozmowę dlatego cała jest już skopiowana na blog aby potem nie było insynuacji kolejnych, że coś usunąłem. ALBO CYTUJ MOJĄ WYPOWIEDŹ TAK JAK JĄ WPISAŁEM ALBO NIE PISZ NIC. Podałeś swoją interpretację mojego wpisu (ściślej: nadinterpretację). Kozactwo zaczęło niebezpiecznie skręcać od pradawnych swoich ideałów (obrona ojczyzny) gdzieś tak w 17 wieku. Już na blogu ktoś słusznie zauważył, że nazwa tego dębu to uczczenie jakiegoś tam watażki z przeszłości. Ja wiem czym się w tym czasie zajmowało kozactwo (nie całe!) - część kozaków zdradziła cara i poszła służyć sułtanowi w grodzie Bendery (zadziwiająca zbieżność z nazwiskiem tego z przeszłego wieku), sułtan zaproponował kozakom, że mogą tam zamieszkiwać jeśli się będą sami utrzymywać. Zaczęli się oni trudnić wtedy przez jakiś czas porywaniem własnego ludu i sprzedawaniem tej ludności na targu niewolników u sułtana. Wracając: kozactwo ma tradycje tysiącletnie i zanim się zdeprawowali (odszczepili) bronili słowiańskiej ziemi przed najazdami.

Świat zmierza ku wielkiemu finałowi

oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=rIotJQn4Rco

Kochani, W miarę wzrostu intensywności impulsów Światła stają się one coraz dłuższe - wszystko postępuje zgodnie z Boskim protokołem. Oczyszczenie ludzkości jest kontynuowane, społeczeństwo zostanie o tym poinformowane przynajmniej częściowo.

  Ta część prawdy wystarczy aby wszyscy rozumieli, kto działał przeciw ludzkości. Okropności były praktykowane na tak wielką skalę, że nawet najbardziej otwarta świadomość nie będzie w stanie zrozumieć do jakiego punktu doszło wypaczenie niektórych ludzkich postaci.

  Chociaż oczywiście nie wszystkie z tych figur były ludźmi, wiele z nich było humanoidami a reszta nawet nie była istotami cielesnymi.

  Te niespodzianki być może wywołają znacznie większy szok niż dokonane przez nich działania. Z uwagi na to, co już trwa i co jeszcze przed nami wszyscy są proszeni o utrzymywanie w tej chwili częstotliwości na wysokim poziomie.

  Jeśli macie dostęp do takich informacji to bądźcie nosicielami Światła - nastał Wasz czas na działanie. Bez względu na to, co czynicie i co macie zamiar czynić w praktyce - utrzymujcie teraz wysoką częstotliwość. Wyższe wibracje staną się paliwem, które zasila siły światła podczas tego ostatecznego starcia z mocą ciemności.

  Uwolnijcie się od strachu, miejcie ufność - jesteście po jasnej stronie i nikt nie może was pokonać oprócz Was samych. Nie oddawajcie sił tym, którzy chcą Was skrzywdzić - żaden żołnierz Światła nigdy nie jest pozostawiony bez pomocy.

   światło zawsze zwycięża cień, Armagedon wyidealizowany przez ciemność nie będzie miał miejsca. Apokalipsa nie jest zniszczeniem, to będzie wyłącznie zmiana na Ziemi, zmiana, która nie jest akceptowana przez ciemność ponieważ oznacza to koniec ich panowania tutaj.

  Inkwizytorzy wiedzą, że przegralinie ma już alternatyw - oto dlaczego są zdesperowani i niebezpieczni. Nie dawajcie im siły, nie bójcie się ich, zachowujcie swoje światło, wibrujcie w miłości, która jest najwyższą energią i rozpuszcza wszelki opór ciemności.

 Tam gdzie tworzone jest światło ciemność przestaje istnieć. Zapalcie swoje wewnętrzne światło i rozświetlajcie wszystkie cienie, które wciąż tkwią w waszym wnętrzu.

  Rozkoszujcie się tym, że sprzątanie ma miejsce wszędzie na naszej planecie a także dokonujcie pracy wewnętrznej. Wpuście światło do swoich wnętrz - nie bójcie się tego jak wiele brudu może się nadal tworzyć.

 Miejcie świadomość, że są to pozostałości po długiej podróży nauki w tym świecie dualności. Pogrążyliście się w niezbadane otchłanie i labirynty aby dowiedzieć się tego co należy.

  Naturalnym jest, że nagromadziło się trochę brudu, nadszedł czas posprzątać - to będzie ostatnia część długiej podróży. Wszystko dąży do wielkiego finału tego spektaklu planetarnego przejścia.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

https://www.youtube.com/watch?v=qDHrqSwHdZ4