niedziela, 14 maja 2023

Zmiany będą trudne, ale nie dla wszystkich

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=VV6iUmNe8UA

 kochani, jeśli w zeszłym tygodniu przeżyliście trudne chwile to teraz rozpoczął się okres metamorfozy. Nasze DNA powiązane jest z zapisami Akaszy. 

 Każde życie jest zakodowane w DNA a więc poczujecie ciągotę do przeżywania swoich karmicznych ścieżek. To właśnie DNA Was prowadzi i tworzy wzorce psychiczne, emocjonalne i fizyczne, które porządkują Wasze życie.

   Ci z was, którzy umarli w karmicznym kole w którym staliście się gwiezdnymi nasionami i nosicielami światła teraz doświadczają wpływu tego, że Wasze DNA oczyszcza się ze wszystkich starych informacji.

   Wasza karma doszła do rozwiązania a więc równowaga została osiągnięta i księga ("księgowość")  jest wyzerowana - nie możecie dłużej iść ze starymi wzorcami i strukturami, ponieważ one nie odzwierciedlają całej prawdy o Was.

   Uaktualniane są Wasze "programowe zapisy" na każdym poziomie, nie jest to tylko proces duchowy, ale także mentalny, emocjonalny i fizyczny.

  Być może przeżywacie obecnie wiele zmian na wszystkich poziomach. Gwiezdne nasiona i nosiciele Światła masowo podnoszą swój poziom. 

  Wchodzicie w nowe życie - w następnych sześciu miesiącach u wielu nastąpią duże zmiany w sferze pracy, w domu, w rodzinie i w związkach (relacjach).

  Nie możecie wejść na wyższy poziom i oczekiwać, że wszystko pozostanie takie samo. Niektóre elementy pozostaną w Waszym życiu a inne aspekty należy zostawić za sobą bo one nie są zgodnie z Waszą istotą i wibracjami.

  Prawdopodobnie już wiecie wiele z tego, co nie rezonuje z Wami - słyszeliście i czuliście podszepty ducha. Marzenia i idee są Waszymi znakami - tam gdzie jesteście wolni i otwarci, aby podążać za tymi impulsami, poczujecie przepływ.

 Natomiast tam, gdzie stawiacie opór - energia wypchnie Was z tych aspektów Waszego życia, które już nie pasują - które nie wchodzą już w rezonans z Wami.

  Zmiany będą trudne dla ludzi którzy nie chcą się w żaden sposób zmieniaćci, którzy się opierają, będą mieli dużo trudniej na wszystkich poziomach. 

 Natomiast ci, którzy dążą do tego przepływ są liniami prowadzącymi.

  Aby poprawić swój komfort poświęćcie czas aby dostroić się do ciszy wewnątrz. Zwróćcie uwagę jakie przychodzą sny, obrazy, słowa, wersety piosenek, wiersze, barwy, uczucia - na wszystko co się pojawia od wewnątrz.

 Następnie poświęćcie trochę czasu aby posiedzieć z tymi spostrzeżeniami od Waszego wyższego ja, pozwólcie sobie głębiej wniknąć w esencję każdego z tych ziarenek wewnętrznej prawdy.

   Proście o oznaki synchroniczności, o znaki i symbole, aby upewnić się w prawdzie, którą już znacie w swoim sercu - tak jak i swoją drogę.

  Potem poproście o pomoc w manifestacji tych zmian - ufajcie, że jesteście prowadzeni i chronieni pod każdym względem.

 Zaufajcie bólom porodowym epoki Wodnika - to nie potrwa długo.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę

https://www.youtube.com/watch?v=X7dV80XzRTE