niedziela, 30 października 2022

Przed Wami jeszcze wiele dobrych zdarzeń

 link do rosyjskojęzycznego oryginału https://www.youtube.com/watch?v=BN3FNyX8tmo


Kochani, Zakochani ludzie będą przyciągać ludzi, którzy będą się dobrze do nich odnosić. Oni są zbyt szczęśliwi aby nastroić się na coś złego i dlatego przyciągają dobre rzeczy - i przeciwnie.
  Większość z nas doświadczyła zarówno jednego jak i drugiego. Dlatego namawiani jesteśmy do tego aby się nie skupiać na nieprzyjemnych emocjach. Pomyślcie, co jesteście w stanie dokonać zamiast skupiać się na tym czego obecnie nie możecie.
 
  Oddawajcie się marzeniom - przybyliście na tę planetę nie po to aby doświadczać trudności i prób losu. Wiedzieliście, że różnorodność doprowadzi Was do spełnienia pragnień. Jednak ci, którzy byli oderwani od tej prawdy, przekonali i Was abyście ją porzucili.
 
  Ci, którzy uważali, że życie to walka nauczyli i was walczyć i nie ufać swojemu systemowi prowadzenia opartemu na Waszych uczuciach. Możecie uzdrowić i zregenerować swoje pierwotne rozumienie, że jesteście dobrzy i że życie jest piękne. 
 
 Jesteście w stanie przypomnieć sobie swój nieograniczony potencjał, który sprawiał, że marzyliście gdy byliście dziećmi. Tylko Wy określacie swoją rzeczywistość, określacie to w co chcecie wierzyć i co ważniejsze: gdzie nakierowujecie swoją uwagę a co za tym idzie swoją energię. 
 
 Szanujcie swojego jasnego ducha nastrajając się na to co koi, uspokaja i niesie Wam radość. Wszechświat nie daje Wam sprawdzianów i nie próbuje umocnić swojej władzy nad Wami, Wszechświat wspiera Wasz wybór i Waszą wolę.
 
  Nastał czas aby przywrócić radość - cieszcie się tym, świętujcie ją i oczekujcie, że przed nami jeszcze wiele dobrych zdarzeń. 
 
 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.