piątek, 17 marca 2023

Wszystko stanie się tak, jak nikt się nie spodziewał

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=CqBs_OAa13Q

 Kochani, oczekujcie dobrych wydarzeń bo na naszej planecie wszystko się zmienia. Widzicie tych, którzy chcą nas z powrotem zawrócić do starego świata sprzeciwiając się wszystkiemu, co dobre.

   Dzieje się tak, ponieważ na Ziemię płynie niezwykła obfitość światła, która zmusiła ciemność aby się odsłonić, wyć i krzyczeć: „Nie odejdziemy, ale ściągniemy na wszystkich wszelakie kłopoty i nieprzyjemności".

   I dlatego Wy tu jesteście. To właśnie tutaj nasza 24-ta wielowymiarowa para chromosomów zaczyna się aktywować tworząc budzącą się ludzką istotę, która zaczyna czuć współczucie, życzliwość i troskę, otwierając większą rzeczywistość, schodząc ze starej drogi z powtarzającą się historią wojen, które toczą się w kółko.

 Wy przeciwstawiacie się temu i cały świat zaczyna się zmieniać. Z udoskonaloną biologią Wasze życie zaczęło mieć wartość dla naszej planety, ponieważ cząstki Waszej duszy, Wasza Wyższa Jaźń jest teraz tutaj z Wami - wyższa Jaźń, której być może nie było wcześniej. 

  Jesteście kimś więcej niż byliście wcześniej. Wasz ślad energetyczny na Ziemi jest ogromny. A dwadzieścia pięć czy trzydzieści lat temu tak nie było - to jest Siła Życia. Macie obecnie więcej Światła i zaczynacie wszystko zmieniać. 

  Cała ludzkość otrzymuje to teraz - ta planeta powoli się odbudowuje (przestraja) w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Część waszej duszy, ta piękna współczująca jej część, która zawsze była po drugiej stronie zasłony tak jak Wasza Wyższa Jaźń zaczyna realizować swoją energię wewnątrz Was.

   Jeśli wierzycie, to możecie planować swoją przyszłość i kontrolować ją. Możecie wysłać wcześniej swoją energię do przodu i wasze nowe „ja” stworzy różnicę między tym, co jest teraz i tym co będzie.

   Wyobraźcie sobie, że przenosicie się do przyszłości, w której już przygotowujecie miejsce dla siebie. To wielowymiarowa koncepcja bezczasowości i część nowego człowieka. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=jwJMHU6jjAI