piątek, 14 października 2022

Wielu ludzi spontanicznie się rozchoruje, inni decydują się odejść

 oryginał rosyjskojęzyczny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=uDxn5J3BsTM

Kochani,

jesteśmy w okresie ujawnienia i w związku z nim jest możliwych wiele reakcji fizycznych u wielu ludzi - szczególnie u tych bardzo wrażliwych. W miarę obnażania się wszystkiego wielu z nich spontanicznie zachoruje. 

 Głębokość i stopień szoku, wstrząsu, wstydu i poczucia winy będzie dla niektórych tak oszałamiająca, że zdecydują się oni odejść w tym momencie bez ostrzeżenia, ale zgodnie ze swoją umową duszy.

  Po tym jak wielu ludzi pojęło tę zmianę swoim umysłem - informacje muszą przejść przez ciała, to nie może być czystą wiedzą intelektualną. Wstrząs jaki po tym nastąpi musi być udziałem wszystkich - niezależnie od tego czy przyszli tu, aby wziąć w tym udział, ignorować ​​to, oczyść czy też wziąć udział w wyleczeniu tego.

  Emocjonalny wpływ stanie się rytuałem inicjacji ludzkości. To jak dobrze sobie z tym poradzicie, w jaki sposób się z tym uporacie,  jak to wpłynie na Wasze zaufanie do innych instytucji będzie wyłącznie w waszych rękach.

  Pomocą dla Was będzie bezprecedensowa moc łaski płynąca z wyższych sfer, ale przejść przez to wszystko będziecie musieli sami. Przebudzenie do rzeczywistego życia będzie bolesne, będzie to bezprecedensowy szok na wszystkich poziomach i chociaż wygląda to jak ponury obraz to jest to rzeczywistość do której przybyliście aby pomóc w transformacji - tylko najsilniejsi dostali zezwolenie na to uczestnictwo.    

  Kiedy wszystko się obnaży to fale obrzydzenia, agonia i rozpacz przetoczą się po Ziemi.  Kiedy większość ludzkości po raz pierwszy obudzi się z tą informacją to  będzie to ciężkie nawet dla przebudzonych, ale wobec tych, którzy nie podejrzewali, że takie zło jest możliwe będzie to miało niemal morderczą moc.

  Najprawdopodobniej w pierwszej reakcji wielu ludzi będzie musiało znaleźć natychmiastowe ukojenie za pomocą alkoholu, czekolady, papierosa czy jedzenia. Potem w zależności od tego jak bardzo się zintegrowaliście dzięki swojej osobistej pracy nad sobą - pozbędziecie się destrukcyjnych reakcji i znajdziecie zdrowsze sposoby radzenie sobie z traumą.

  Może to obejmować wszystko, co wznosi Wasze serce i odciąga wasz umysł, pozwalając mu wejść w ciszę, która przynosi ulgę. Może to zawierać chociażby malowanie, jogę, modlitwę, medytację.

Emocje pojawiają się najpierw aby je wyrazić i uwolnić. Oznacza to, że ​​czujecie i pozwalacie im przepływać przez siebie tak jak fale. Jeśli będziecie się od nich powstrzymywać to stworzycie tamę, która wypełniona wewnętrznym ciśnieniem musi eksplodować. To nie pomoże nikomu.

  Oddychajcie - Wasze ciało reaguje na stres, gdy przestajecie oddychać, wtedy tworzycie hormony stresu. Poświęćcie chwilę, aby wziąć głęboki wdech, potem kolejny a potem trzeci - trzy głębokie wdechy będą miały ogromne znaczenie dla przywrócenia harmonii w Waszym ciele.

  W swoich najczarniejszych godzinach starajcie się znaleźć coś, za co jesteście wdzięczni bo to rozpala światło, które tworzy Alchemię - zamienia ciemność w światło.

 Jest wiele innych rzeczy, które możecie czynić - kiedy macie wątpliwości to po prostu oddychajcie. Pamiętajcie, że emocje płynące w tym czasie  po Ziemi nie należą do was - nie możecie ich przechowywać ani przetwarzać, wystarczy je zauważyć i odpuścić wraz z wydechem.

  W tej chwili wśród nas są niezliczone ilości istot Światła pomagających nam przejść przez ten ostatni etap.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=knjHzUbs_lY