poniedziałek, 24 kwietnia 2023

Możliwość zmiany życia i przeznaczenia

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=zSvz5xsJpDE

 kochani - od 20 kwietnia do 5 maja przechodzimy korytarz zaćmień.

  Gdy potężne energie wydarzenia wpływają na ludzi to jest to dość niebezpieczny i nieprzewidywalny okres. To czas zmiany losu, gdy otrzymujemy szansę zmiany swojego życia aby ruszyć dalej na wyższy poziom rozwoju.

  W korytarzu zaćmień mają miejsce zdarzenia na które nie można wpłynąć.

  Główną rzeczą w tym czasie jest świadomość i intuicja ponieważ procesy są nieodwracalne i dla wielu ludzi fatalne w skutkach.

  W tym czasie kończy się pierwszy okres 18 lat i wprowadzane są zmiany na następny tak samo długi okres.

  Wszystko, co wydarzy się w korytarzu zaćmień będzie miało wpływ na przyszłe wydarzenia. Okoliczności w tym czasie popychają nas do zmian i ponownej oceny wartości życiowych.

  W tym okresie, warto mieć świadomość każdego czynu i z rozwagą podejmować każde działania. Są to rozwiązania sytuacji i korygowanie błędów przeszłości.

  W korytarzu zaćmień emocjonalna sfera jest niestabilna - pojawiają się obawy bez wyraźnej przyczyny a także niepokój, bezsenność i nerwowość.

  Ten czas może wpłynąć na stan zdrowia. Korytarz zaćmień wypycha z podświadomości urazy, gniew i agresję. W tych dniach stłumione emocje mogą wyjść na jaw w formie histerii lub kłótni.

  Wzrosnąć może prawdopodobieństwo wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w działaniach, sporów i konfrontacji.

  Aby przetrwać korytarz zaćmień zachowujcie spokój, prowadźcie sprawy bez pośpiechu. Włączcie wewnętrznego obserwatora - nie narzucajcie wszechświatowi swoich zasad gry.

 Przekonanie, że "wszystko idzie ku lepszemu" pomoże znaleźć pozytywy powstałych okoliczności, a nawet uniknąć ewentualnej tragedii.

 Nie ogniskujcie uwagi na tym co negatywne, wznieście się ponad sytuację, znajdźcie pozytywne okoliczności w zmianach.

  Zaakceptujcie nieuniknione zmiany - nie jesteście  w stanie ocenić intencji Stwórcy i swojej duszy, która z miłością prowadzi nas po najlepszej drodze.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę. 💐

 https://www.youtube.com/watch?v=tvoOgi7qx3g


 

Po co Żonie długie włosy?

 Ponieważ słowo Kobieta brzmi jakoś dziwnie i nie niesie w sobie energetycznego ładunku odnośni misji w Żeńskim ciele użyłem słowiańskiego słowa Żona - tak się określa płeć żeńską u naszych braci Czechów, Serbów czy Bułgarów (u Rosjan "żeńszczyna" czyli "ta co czyni po żeńsku"). 

------------------------------------------------------------------------

   Jest to fragment spotkania z Wsiesławem Głoba:

jeszcze jedno pytanie : pokonywanie codziennych wyzwań i trudności - chodzi mi o zaczynanie i nie kończenie dzieł. Sądzę,że to częsty problem - w każdym razie ja go mam. Konkretnie - zabierasz się za coś, są chęci a po jakimś czasie gdy wykonasz część zadań ciężko jest dokończyć . W jaki sposób kontrolować siebie albo na co zwrócić uwagę ?

  Recepta jest bardzo prosta : nigdy więcej nie chodzić do fryzjera. Mówię o tym (pokazuje swoje włosy). Dawniej mężczyźni z ludu nie brali dziewczyny za żonę jeśli warkocz nie dosięgał do kości ogonowej , Wojownicy nie brali dziewczyny za żonę jeśli warkocz nie sięgał kolan, Mędrcy nie brali dziewczyny za żonę jeśli warkocz nie sięgał do pięt. Chyba nie muszę dalej mówić ? A to dlatego ,że to są wasze anteny- czym one dłuższe tym więcej w Was bożej mocy. To oznacza,że będziecie doprowadzać do końca wszystkie dzieła Będziecie miały siłę do pokonania lenistwa a to dlatego,że będziecie otrzymywać siły od Bogów. A w tej chwili nie ma czym pobierać tej siły - będziecie się szybko ładować tak jak bateryjka . Oto tajemnica -podłączcie się do Bożej instalacji elektrycznej. Do tego potrzebne są anteny.

https://www.youtube.com/watch?v=Q2MjnZUwfjI