sobota, 18 marca 2023

Ostateczne wydarzenie może nastąpić w dowolnym momencie

 oryginał jest tu:

https://www.youtube.com/watch?v=fRLFg7yECSg 

 Moi Drodzy, lada chwila ujrzymy, jak scena się zmieni, a wraz z nią i nasza rzeczywistość. Otrzymujemy ogromną ilość kodów świetlnych - zarówno aktualizacji jak i całkiem nowych. Ostatnio nastąpił wzrost częstotliwości występowania potężnych rozbłysków słonecznych - wzrasta geomagnetyczna niestabilność.

   Mogą się pojawić najbardziej mocne objawy "wniebowstąpienia" - szczególnie bóle głowy, bóle szyi i ramion, zawroty głowy, objawy grypy, niepokój i wyczerpanie, wyraziste sny i wizje gdyż wspomnienia budzą się z naszej pamięci  komórkowej.

  NASTĘPUJE CAŁKOWITE ROZPUSZCZENIE SIĘ WSZYSTKICH FAŁSZYWYCH OBRAZÓW RZECZYWISTOŚCI I SZTUCZNYCH NAKŁADEK MATRIXA W WYNIKU NIESKOŃCZONEJ, BOSKIEJ MOCY PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI!! 

  Uziemienie się poprzez bieganie boso po ziemi - choćby tylko przez kilka minut pomoże zachować równowagę ciała i doprowadzić wszystko w większej równowagi.

   Nasze ciała nieustannie się integrują i są w stanie pomieścić coraz więcej światła oraz  umacniać coraz wyższe częstotliwości.

  Podczas gdy przygotowujemy się do finałowego wydarzenia, które może zajść w każdej sekundzie mamy wewnętrzny system kierownictwa, zasady, etyka oraz inne cnoty i wartości, które podpowiedzą kiedy  coś jest nie tak!  

 Gniew jest jedną z emocji, która mówi nam, że coś jest nie tak więc posłuchajcie jego mądrości - wejdźcie głębiej. W tej podróży musimy pokonywać ogromną ilość kontroli nad rozsądkiem, kłamstwem i manipulacją, i często potrzebne jest działanie naszego wielowymiarowego "ja" aby dojść do idealnej równowagi.

   Boska sprawiedliwość i porządek powraca obecnie poprzez nas.  NADSZEDŁ NASZ CZAS.

   Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=NKpps9g-xaM