poniedziałek, 24 października 2022

Poprzednim razem Ziemię trzeba było zasiedlać od nowa

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=wvamgNUWAwQ

Najdrożsi, dziś już wielu ludzi zdało sobie sprawę, że otrzymujemy dużą pomoc z wyższych sfer Federacji Galaktycznej i innych świetlistych układów planetarnych.

  To było przygotowane na ten czas jako część Boskiego planu dla Ziemi, który pozwala okazywać pomoc, jeśli populacja planety została oszukana przez bardziej zaawansowana cywilizację. Pomimo tego Federacja zdecydowała aby pozwolić nam samym poradzić sobie z sytuacją, wiedząc, że w takim procesie tworzymy własne mistrzostwo i pomagamy naszej własnej ewolucji.

 Już wcześniej przez to przechodziliśmy i nie daliśmy sobie rady z negatywną cywilizacją cienia. Nasza cywilizacja była zniszczona, a Ziemię trzeba było zasiedlać ponownie. Tym razem postanowiliśmy wykonać wszystko tak jak należy - znów jesteśmy na tej samej trajektorii i odsłaniamy te same negatywne elementy, ale tym razem odzyskujemy swoją moc, wprowadziliśmy korekty i wynik będzie zupełnie inny.

 Mamy także miłość i wsparcie z innych światów, które chcą abyśmy mogli do nich dołączyć.Każdy ma możliwość podłączyć się do źródeł dużo wyższej wiedzy i intuicyjnego zrozumienia. To pomaga upewnić się co jest prawdą a co ​​kłamstwem i sprawia, że nasze przejście przebiega bardziej płynnie.

 Pamiętajcie, że działa plan w którym są konkretne kroki, których nie da się przyspieszyć ani ominąć. Wszystko rozwija się w pożądanej kolejności, szykujemy się do przemieszczenia na nowy poziom wibracji i całkowicie nowy sposób życia.

 Trzymajcie się prawdy o tym kim jesteśmy i odrzucajcie wszystko inne - ufajcie swojej intuicji, czyńcie to co wydaje się słuszne. Bądźcie wdzięczni za życie i każdy oddech , kontynuujcie odrywanie się od trójwymiarowej rzeczywistości.

  Bądźcie etyczni i odpowiedzialni za słowa i czyny. Miejcie świadomość, że plany Światła są  rozwijane, przestańcie osądzać, unikajcie negatywnych ludzi, telewizji, gazet i negatywnej energii.

 Nie przymuszajcie i nie "prześladujcie" ludzi swoimi poglądami, szanujcie ich z miłością - kto nie chce się obudzić niechaj smacznie śpi.

 Znajdujemy się w wielowymiarowym świecie - istnieje wiele poziomów zrozumienia całościowego obrazu, on nie jest czarno-biały. Istnieją wyższe prawdy, które widzimy, kiedy jesteśmy gotowi.

  Pamiętajcie że czas liniowy nie istnieje i od czasu do czasu przypominajcie sobie, że cały świat - w tym również postrzeganie czasu, był stworzony jako platforma edukacyjna dla naszego najwyższego dobra i dlatego wszystko to jest iluzją.

 Dzięki wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 link do czytanki na youtube https://www.youtube.com/watch?v=SCZM6BcpNAw

 


Wielkiego resetu nie będzie

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=sCXI 

 Kochani, 

Aby zrozumieć co się teraz dzieje życiowo ważną rzeczą jest zrozumienie jak działa mechanizm starego, szybko gasnącego porządku świata. 

  W ciągu wielu wieków a zwłaszcza w ciągu ostatnich 50 lat starzy samozwańczy władcy mieli wiele planów i programów, które mieli zamiar wprowadzić i wdrożyć aby ich niszczycielskie konsekwencje niosły szkodę lub silnie kontrolowały nie tylko ludzkość, ale i samą Ziemię.

  Tym programom niemal zawsze towarzyszą firmy mass - mediów mające na celu wzbudzenie strachu i poczucia bezradności. Jednym ze sposobów jest szerzenie wiadomości o zbliżających się metodach kontroli, niezależnie od tego, czy stanowi to faktyczny rezultat końcowy - bo gdy tylko świadomość grupowa i indywidualna poczuje, że tak jest to większa część tego programu zostaje osiągnięta.

  Przez długie lata zasiewały one masową panikę z powodu przypuszczalnie zbliżających się wojen, klęsk żywiołowych, awarii technologicznych, poważnych wypadków, niedoborów żywności, ciężkich chorób.

  Trzeba by długo mówić, żeby wymienić te wszystkie mroczne plany, które celowo fabrykowali szerząc lęki, emocjonalną frustrację i oczekiwania mrocznych dni w przyszłości. 

 W chwili obecnej - niezależnie od tego czy te plany były pomyślnie wdrożone, (a niektóre z nich były) to automatyczna reakcja ludzi wykonuje większą część pracy za nich utrzymując ludzką świadomość w poczuciu bezradności i ciągłego zagrożenia.

 Ludziom jest ciężko to ignorować ​​lub wyswobodzić się z tych emocjonalnych częstotliwości bo one wpływają na aspekt przetrwania i sprawiają, że ludzkość jest podatna na kontrolę za pomocą energetycznego przyciągania oraz psychologicznej manipulacji.

  Widzieliście w jak wielkiej skali zademonstrowało się to w ostatnich kilku latach, więc trudno się dziwić, że planują jeszcze wydarzenia o dużo większym zasięgu. 

 Programy faktycznie istnieją, jednak największą pracę nad wprowadzeniem w życie wszelkich mrocznych programów już ukończono - i gdy tylko ludzie się o tym dowiadują to zaczynają się tego bać. I wtedy ludzie są w stanie oddać swoją władzę - i właśnie to jest jednym z planów.

 W większości głównych i alternatywnych źródeł wiadomości nie usłyszycie  na temat pracy sił światła oraz o ich obecności w ludzkim życiu. Te piękne istoty dalekie są od tego aby stać z boku i po prostu przyglądać się temu co dzieje się na Ziemi. One usilnie pracują aby zrównoważyć dwie bardzo ważne sprawy:

 1. Pierwszym z nich jest żądanie Universum, aby ludzkość sama wybierała swój los, świadomość i warunki życia.

 2. A drugie to aktywna pomoc która jest oferowana gdy o nią wołają ludzie na Ziemi.  Wiedzcie o tym, że mroczne plany w które nawet teraz inwestowane są wielkie pieniądze i technologie nie zmaterializują się. 

 Niektóre aspekty tych planów są już zrealizowane i może się wydawać, że są one pomyślnie wdrażane, ale dużo lepiej rozważać te ich programy resetu i przeprojektowania DNA jako ich własne reakcje strachu. 

 Te desperackie sztuczki istnieją tylko dlatego, że oni wiedzą, że ich czas się skończył i dlatego liczą na te ostatnie posunięcie, którym próbują wywołać wśród ludzi panikę i oparte na strachu podporządkowanie swoim niedziałającym programom.

 Stracili ostatnią szansę na zachowanie (podtrzymanie) stworzonego przez siebie szaleństwa i dawnego przywiązania ludzi do mrocznego porządku - dlatego zamiast być załamani, zdezorientowani i zmartwieni ich działaniami przyjrzyjcie się uważnie tym ich działaniom i oznajmieniom.

  Zakomunikujcie to ich prawdziwym źródłom: "nic tu nie jest w waszej mocy - idźcie precz!" . Światło z wyższych sfer jest jedyną rzeczywistością w tej chwili a ich czas się skończył. Nie czyńcie im komplementów odczuwając zagrożenie lub  niepewność w tych realiach życiowych jakie widać wokół bo tak naprawdę zmierzacie w kierunku swojej suwerenności.

  Wiedzcie, że wszystko się porusza w oparciu o światło rzeczywistości, pokoju i rozkwitu, jednakże szczegóły tej ścieżki są nadal pisane przez Was.

  Wyobraźcie sobie, że kontrolujecie swoje przeznaczenie - w tym również to jak dajecie sobie radę z tą presja i stresami Ziemskiego życia. 

 Bądźcie świadomi, że gdy zdecydujecie się puścić stare wyuczone reakcje, uczucia ucisku i beznadziejności lub porażki to uwolnicie całą ludzkość ze starego paradygmatu.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku tu: https://www.youtube.com/watch?v=TPSbUyfPZ6U