środa, 1 lutego 2023

O wszystkim decyduje Plan, o którym nie wiemy, ale który istnieje.

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=Wi5OEFys4rA

 Moi Drodzy, jasne jest, że świat nie może wyjść z obecnych problemów, nie wnosząc poważnych zmian w to, jak działa i nie ma sensu oczekiwać powrotu do starych metod pracy. 

  Ma miejsce wiele wydarzeń ponieważ istnieje konieczność posuwania się naprzód  i realizowania nowych, ulepszonych sposobów na życie. Wady starych metod stały się jasne. Wiele jest do zrobienia aby doprowadzić do pokojowych zmian, które zaprowadzą  nas na nową drogę z lepszą jakością życia.

   Zaplanowano już wiele zmian, które dotąd były opóźnione lub zablokowane. Zjednoczony świat jest gotowy do rozpoczęcia wszystkiego od nowa i przyniesienia nadziei i radości wszystkim cierpiącym z powodu wojny i jej następstw.

   Słyszycie opowieści o prawdopodobnych światowych wydarzeniach, które mogą  zniszczyć naszą planetę lub nawet ją unicestwić. To siły ciemności budzą strach, możecie być pewni bezpieczeństwa Matki Ziemi.

   Naturalne zmiany to inna sprawa - pewne niezbędne zmiany, które są wyraźnie przydatne, powinny się wydarzyć, i na pewno pojawią się niebezpieczeństwa zarówno dla człowieka, jak i dla dla świata zwierząt.  

Zmiana to kluczowe słowo w tym czasie i to u wielu ludzi powoduje podenerwowanie ale na dłuższą metę to jest tego warte. Wydarzenia na Ziemi w dużej mierze układają się do plan, o którym nie wiemy ale który istnieje aby zagwarantować, że transformacja nastąpi. 

 Nic i nikt nie będzie mógł w to ingerować - w ten sposób zdecydowały najwyższe i potężne siły, które śledzą nasze losy. Możecie pomóc w rozwoju działań zachowując pozytywne nastawienie i skupiając się na tym co nazywacie świetlaną przyszłością.

   Efekt działania sił ciemności będzie coraz mniejszy. W miarę tego jak rozszerza się Światło kontynuują swoją przemianę energie bardzo niskich wibracji. 

  Czas ciągle przyspiesza i możecie to dostrzec kiedy wydaje się, że nie wystarczy czasu wykonanie zaplanowanych czynności. Następują globalne zmiany w miarę wkraczania Ziemi w nowy obszar w kosmosie. 

  A zdolności Ducha do prowadzenia nas w naszym życiu tak aby odnosić korzyść zgodnie z Waszym życiowym planem są naprawdę niesamowite, kiedy naprawdę niewiele osób rozumie jak wiele otrzymujemy wskazówek.  

 Oczywiście istnieje także wolna wola, ale zaplanowane ważne wydarzenia w waszym życiu tak czy siak będą miały miejsce. Jeśli zagubiliście drogę to dostaniecie dużą pomoc aby powrócić w jej koleiny - chociaż będziecie musieli ponieść odpowiedzialność za stworzoną karmę. 

  Jeśli dusza jest szczególnie niespokojna i czyni niewielkie postępy to wtedy jej następne życie obejmie te potrzeby i można mieć nadzieję, że da Wam siłę do pokonania swoich słabości. W ten sposób Wasze życie nigdy nie jest zmarnowane i przeżyte bez sensu.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=mzpcOrJ-O8c