niedziela, 28 maja 2023

Apokalipsa, której nie było

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=A2jhTmsPV0U

 kochani, prawie w ostatniej chwili czas doprowadził nas do końca głębokiego cyklu i ludzkość przeszła przez to bez rzekomej śmierci planety.

  Dziś jesteśmy w zupełnie nowej energii - do tej pory ludzkość otrzymywała niezwykle negatywną energię z energetycznej siatki Ziemi. Były to strach, cierpienie i przerażenie.

  Wydaje się, że to najbardziej interesuje ludzkie istoty. Przerażenie i dramaty to emocje, które często napędzane są przez marketing, filmy i książki.

   Sieć energetyczna zapamiętuje emocje ludzkości - w nowej energii ta siatka została już prawie zrestartowana i negatywna energia, którą ona pamięta zacznie znikać.

Cała linia czasowa zaczyna się restartować a to oznacza, że ​​piszecie nową linię czasową - dużo bardziej pozytywną.

  Zasiew nasion pokoju pomiędzy byłymi wrogami jest tuż za rogiem, bo przeszłość już nie będzie miała poprzedniego efektu - ale poczują to przede wszystkim młodzi ludzie.

   Nadejdzie czas kiedy starzy przywódcy odejdą z obu stron i będzie się poświęcać znacznie mniej uwagi temu co, kto, komu uczynił a zamiast tego będzie świadomość czystego początku.

  Przeszłość nie będzie władać przyszłością.

  Gdyby nie precesja równonocy 2012 roku to Bliski Wschód miał prowokować bitwę Armagedonu przepowiedzianą przez starożytne pisma świętych, ale tak się nie stało.

   Wielu ludzi nadal uważa, że ​​tak będzie, ponieważ wierzą w śmierć w przyszłości i stracili zbyt dużo czasu na uświadamianie sobie, że jest to nieuniknione.

 Oto dlaczego potrzebni są młodzi ludzie -bo w nich to nie jest zakorzenione, tak jak w tych, którzy rządzili przez całe swoje życie spodziewając się katastrof.

Równowaga Światła i Ciemności na naszej planecie zaczyna się zmieniać i będzie tworzyć więcej nieoczekiwanych zmian, które są często szokujące i popychają przyszłość zarówno w świadomości jak i w nauce.

  Pojawiają się siły w postaci istot ludzkich, które dokonują nieoczekiwanych zmian. Takie coś ma miejsce w ONZ - jest to stara organizacja mająca wspaniałe idee dotyczące pomagania Ziemi, ale ona utknęła w swojej własnej polityce starej energii, i faktycznie może przestać funkcjonować przy wysokim poziomie sprzeczności i prawie całkowitym braku finansowania.

  Mogą się wkrótce pojawić nowe, radykalne idee - nigdy wcześniej nie spraktykowane. Pomysły, które nie były użyte wcześniej można przyjąć obecnie lub w przyszłości.

  Oto gdzie znajdujemy się terazjesteśmy na początku procesu wzrostu. Właśnie przeszliśmy przez tunel starych energii, starych proroctw i ledwie co się ich pozbyliśmy.

 To jest nowa energia jakiej nigdy wcześniej nie doświadczaliśmy na naszej planecie. Według najpopularniejszych proroctw Ziemia dziś powinna być radioaktywna - nikt nie może istnieć na planecie na której nastąpiła masowa wymiana uderzeń nuklearnych.

  Cokolwiek by nie mówiły filmy - byłoby to pożegnanie się ludzi z planetą Ziemia, wszelkie idee post - apokaliptycznej Ziemi jest zwyczajnie fantazją.

  Jest to apokalipsa, której nie było - zamiast tego stoicie tu na Ziemi ze swoimi dziećmi i nową planetą z nadzieją. Pokolenie lub dwa - tyle czasu zajmuje przepisanie starej świadomości oczekiwania zagłady.

  Czasami synchronizacja nadal nie pozwala zobaczyć, tego co nadchodzi. Wielu ludzi jest zmęczonych czekaniem i zadają sobie pytanie: "kiedy i dlaczego nie teraz?"

 Dowiecie się kiedy przyjedzie pociąg, a wtedy będziecie mogli do niego wsiąść. 

  Ale jeśli obudzicie się za wcześnie to będziecie rozczarowani, że pociągu nie ma.

  Niech synchronizacja działa dla Was, a nie przeciwko Wam. Bądźcie cierpliwi a póki czekacie, dlaczego nie powiedzieć: "Błogosławię Cię Boże za to, że mnie kochasz".

  Pomyślcie o tym jakie pozytywne zmiany możecie zaprowadzić czekając - to zacznie oczyszczać lęki, niepokój i to wszystko co nie jest ładne.

 Być może dlatego jest takie opóźnienie. Wolny wybór jest kluczem i możecie uczynić z nim to, co chcecie.

   Życzliwi aniołowie i ci, którzy przybyli z Wami na tę planetę wciąż tu są.

  I wyższe JA, które cały czas nosisz ze sobą......udając, że go nie ma, kiedy myślisz, że jesteś sam.

  Błogości wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=D_SBHUZaUTo