piątek, 21 października 2022

To dlatego ludzie mają teraz tak wiele dziwnych symptomów i nieprawidłowości

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=q1cTnuRa3UI

 Moi Drodzy,

intensywność słonecznych rozbłysków ostatnio ogromnie wzrosła - powodem tych wybuchów są narastające w sposób wykładniczy zmiany. Za każdym razem, gdy pojawiają się rozbłyski słoneczne - wchodzą one w interakcję z naszym DNA a właściwie wprowadzają do niego światło, które zmienia jego strukturę i pozwala naszemu DNA na rozpoczęcie transformacji i dopasowanie się do naszych wielowymiarowych kodów na wyższych poziomach. 

 Dlatego właśnie ludzie teraz doświadczają tak wielu dziwnych objawów i anomalii. Kiedy światło wchodzi do naszej świadomość, to demaskuje ono wszelkie obszary ciemności (mroku), które kryją się w naszej nieświadomości. To może powodować duży dyskomfort, ale światło wreszcie pojawiło się  w aspekcie cienia. 

  Cień nie może działać jeśli jest poddany wpływowi światła - on może istnieć tylko wtedy gdy pozostanie w ciemności. Wobec tego zetknięcie się ze swoimi starymi wzorcami jest niezwykle pozytywną oznaką ewolucji na duchowej drodze. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą. 

WERSJA FILMU Z POLSKIM LEKTOREM https://www.youtube.com/watch?v=igwqO9tGFq8 

Iwan Carewicz - męska moc i męskie braterstwo

 cały film tutaj (rosyjskojęzyczny) https://www.youtube.com/watch?v=PuQYRIUwliw&t=160s

 PONIŻSZE JEST KRÓTKIM FRAGMENTEM TEGO SPOTKANIA:

Dzisiaj naszym zadaniem jest zrozumienie jak być mężczyzną i jak stać się silniejszymi. Zauważcie, co było przez ostatnie sto lat - nieustanny upadek męskości, zgadzacie się z tym? 

  Dzisiejsi super - siłacz to taki, który 100 lat temu byłby przeciętny. Wyobrażacie sobie, jacy kiedyś byli mężczyźni? mieli wielka krzepę. 

 I szczególnie w ostatnich latach widziałem jak my wszyscy pogrążaliśmy się w matrycy (matrixa), w żeńskie wartości czyli konsumpcjonizm, mieć jak więcej rzeczy, jak najwięcej wrażeń, fotografowanie się ze smacznym pożywieniem, wykonywanie zdjęć miejsca gdzie odpoczywałeś - to są czysto babskie wartości, zgadzacie się ze mną?

  To już doszło do marazmu, mamy całkowite zanurzenie się w materialności w matrycy (matrixie) i w materialnych żeńskich wartościach. Wartości materialne też są dobre, ale w tym przypadku doszło do zupełnego przegięcia gdy ludzie zaczęli pstrykać zdjęcia w rodzaju: " oto ja i jem właśnie śniadanie, właśnie w ten sposób odpoczywam".

    Czym to wszystko jest? to kult konsumpcjonizmu, kult pasożytnictwa. W ostatnich latach obserwowałem tych wszystkich Morgensternów w TV, patrzyłem na ten cały konsumpcjonizm i myślałem sobie jak to wszystko w ogóle usunąć.

  Ludzie tak mocno przywykli do smacznego jedzenia, słodkiego spania, do podróżowania po całym świecie - i tutaj buch! i przyleciał Strzybóg, najpierw przyleciał on a potem było kowid 19 (albo sowid 19) on uruchomił dobre wiatry. A według mitologii słowiańskiej Strzybóg miał 19 synów i 8 córek. 

 No i tych 19 synów poruszyło temat aby wszystkich tutaj "wziąć na kowadło". No i Strzybóg oczyścił nas z konsumpcjonizmu - ludzie zaczęli mniej podróżować, mniej konsumować. Wszystko było po to, aby ludzie pozostali w domach, żeby zagłębić się samopoznanie.

  Bo dotąd braliśmy to wszystko co na zewnątrz - mnóstwo przedmiotów, samochody, pożywienie a zapomnieliśmy o świecie wewnętrznym.

 Dużo pieniędzy, dużo samochodów, wszystko jest takie przytulne, komfortowe dobre ubrania, podróże, smaczne jedzenie takie z całego świata. Jeśli chcesz to lecisz do Italii i jesz coś z włoskiej kuchni, jeśli chcesz, z Afryki, albo ze Syberii -  mam rację? Możesz sobie smacznie jeść.

  A my nie żyjemy na Ziemi po to aby smacznie i słodko spać. To powinno być dopełnieniem najważniejszej rzeczy dla której żyjemy. Co jest najważniejszą rzeczą dla której żyjemy? NAJWAŻNIEJSZE JEST TWORZENIE, czyli urodziliśmy się po to aby tworzyć. A tworzenie dzieci jest jednym z rodzajów kreacji, trzeba przecież jeszcze budować domy, maszyny, ubrania - wszystko po to, aby ten świat był jak najlepszy.

 Powinniśmy tak żyć, aby po naszej śmierci świat stał się lepszym miejscem dzięki naszej twórczości. Podoba wam się takie podejście bracia? Podoba się.

 A przez ostatnie 10 lat ludzie o tym zapomnieli, ale pamiętajcie, to była część boskiej gry, ponieważ była epoka Lisicy tak aż do 2012 roku. A Lisica jest kobietą, w pradawnej bajce Lisica nazywana była Elżbietą Patrykiejewną, a ostatnio Elżbieta Patrykiejewna "wyciągnęła nogi" -  pamiętacie? To się stało 2022 roku.

  Czyli epoka Lisicy skończyła się w roku 2012, ale ta epoka trwała 40x40 czyli "czterdzieści czterdziestek" co daje 1600 lat. I nie mogła się zakończyć tak jak na ucięcie nożem, dlatego jej zakończenie trwało 10 lat - czujecie o czym mówię?

  I teraz zauważcie, wychodzi na to, że głównym człowiekiem na Ziemi była kobieta -  Elżbieta. W jej mocy była jurysdykcja i tak dalej, o tym jaka to wredna osoba dobrze wiecie -  Angielka może tylko szkodzić. A teraz już w Anglii jest król, w Ameryce już rządzą mężczyźni, w Rosji też. Ruszyły się męskie tematy -na świecie co prawda tam na zachodzie mężczyźni są zdegenerowani ale mimo wszystko są płci męskiej a nie żeńskiej - prawda? Nasi są najsilniejsi, Putin czy Łukaszenka to silne chłopaki - prawda?

  Bo dawniej to było tak, że ten najważniejszy był w stanie pokonać innego  najważniejszego - Car jako pierwszy jechał na koniu i trzymał kopię w rękach. Pamiętacie jak to było na wojnach? Na Cara wybierało się silnego mężczyznę a nie takich jak w Europie. Gdyby dziś któremukolwiek europejskiemu prezydentowi dać do ręki kopię to się pod nią załamie, mowy nie ma aby on w ogóle dobiegł do wroga - on po drodze w ogóle nafajda w spodnie, zgadzacie się ze mną?  

 A u nas jakkolwiek by nie krytykować władzy to mimo wszystko jest tam męska moc - czy to na Białorusi czy w Rosji.

 POWYŻSZY FRAGMENT SPOTKANIA Z POLSKIM LEKTOREM https://www.youtube.com/watch?v=u_iyZ91H98A