piątek, 27 stycznia 2023

Nigdy tego nie mów jeśli chcesz przyciągnąć bogactwo

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=z809MnNYWjc

Moi Drodzy,  niezbyt dobrze jest "pragnąć" czegoś, ponieważ to stwarza energię braku tego czego pragniecie.  Myśl "pragnąć czegoś"  stwarza to w Waszym doświadczeniu - ujrzycie tę myśl przejawioną w Waszej późniejszej rzeczywistości. 

 Jeśli myślicie sobie: "pragnę czegoś" to jest to doświadczenie, które u was zaistnieje - DOŚWIADCZENIE PRAGNIENIA.

Natomiast gdy pomyślicie: "mam to" to pojawi się doświadczenie posiadania tego.

 Słowa i myśli są bardzo ważne. Dlatego więc mówcie: "wybieram" zamiast "pragnę". Wybranie czegoś jest dużo mocniejszą afirmacją. Niektórym ludziom jest to ciężko przyjąć bo powstaje u nich odczucie, że wydają rozkazy Stwórcy i Wszechświatowi.  

 Jednak to jest właśnie to co jest potrzebne dla manifestacji tego czego sobie życzycie. Powiedzcie wszechświatowi co konkretnie wybraliście, poinformujcie go o swoich preferencjach. 

  Jeśli pojawia się myśl: "czy wolno nam żądać czegoś od Stwórcy lub Wszechświata?" - tak naprawdę nie jest to żądanie lecz zamówienie.

  Władajcie (kierujcie) wszechświatem. On jest naszym narzędziem abyśmy mogli ponownie odtworzyć siebie w dużo wspanialszej wersji swojej wizji tego kim tak naprawdę jesteśmy.

 Tak więc nie mówcie „pragnę”, zamiast tego wybierzcie "zamówienie": wybieram Wyraźcie swoją wdzięczność za to, że wasze zamówienie zostaje wykonane. Wdzięczność przyspieszy manifestację.  

Błogości wszystkim, którzy wspierają i rozpowszechniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=4z3-SFmDK_I