sobota, 2 marca 2024

Im gorsze wydarzenia na Ziemi, tym świat jest bliżej punktu zwrotnego - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=TbXjrC644xc

 Kochani, pomimo tego, że nad Ziemią teraz chmury burzowe i ludzie są przytłoczeni lękami, to nadszedł czas, kiedy wszystko będzie odwrócone i powróci Boski porządek.

  Im gorsze wydarzenia dzieją się na Ziemi, tym bardziej zbliżamy się do momentu, w którym wahadło zacznie się poruszać z powrotem, aż w końcu nie zatrzyma się w środku.

 Najbardziej szaloną rzeczą w tym czasie jest to, że szaleńcy mają prawo głosu i posiadają wszystkie możliwości.

  To jedyna przyczyna tego wrażenia, że wszystko zmienia się na gorsze i że koniec świata to tylko kwestia czasu. Oświeceni, znający i przebudzeni w milczeniu nie są zauważani na światowej arenie, ponieważ oni wypełniają swoją rolę w inny sposób.

  Wielkim zadaniem naszych czasów jest to, że masowe procesy świadomości zachodzące we wnętrzach  ludzi przez dziesięciolecia nie są początkowo widoczne i wydaje się, że nie ma to bezpośredniego wpływu na wydarzenia zewnętrzne, ale to wszystko działa i dąży do chwili przełomowej.

 Ale dopóki tak się nie stanie to wydaje się, że stary system i starzy gracze mają przewagę. Lecz nie ma nic bardziej mylnego, bo koniec nadchodzi kiedy nikt już na niego nie czeka. 

 Era Światła już nadeszła - każdego dnia wzrasta wewnętrzna moc ludzi.

 Zachodzące w tej chwili niewidoczne, uzdrawiające działania wkrótce określą przebieg gry i podniosą całą ludzkość na nowy poziom. Potencjały destrukcyjne są eliminowane i anty-utopijne scenariusze tracą swoją siłę.

  Rozpoczęła się era światła na Ziemi - każdy kto może ją ujrzeć i poczuć jest błogosławiony, ale ten, kto pomaga ją kształtować, zna chwalebną przyszłość ponieważ już od dłuższego czasu nosi w sobie nową Ziemię.

   Błogosławieństw wam wszystkim.

https://www.youtube.com/watch?v=TUEstqMx34U