poniedziałek, 9 października 2023

Świat zmierza ku niesamowitemu końcowi

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=chV5tBZh8n8

 Kochani, widzicie jak wszystko dąży do punktu kulminacyjnego i niesamowitego zakończenia. Wpływ zbliżającego się korytarza zaćmień już się manifestuje na płaszczyźnie fizycznej.

  Wydarzenia się zaostrzają z niewiarygodną szybkością - najpierw Karabach, teraz Izrael. Następuje aktywna faza nowego podziału świata, która zaczęła się od wojny na Ukrainie.

  Obecny czas przewyższa w zepsuciu wszystko co wydarzyło się wcześniej, nigdy wcześniej Ziemia nie była tak skalana i nigdy wcześniej ludzie nie byli poddawani takiej przemocy i oszustwu.

  Naprawdę nadeszły czasy ostateczne. To co się dzieje w naszych czasach częściowo ma miejsce dlatego, że ludzie nie byli w stanie przystosować się do innego sposobu postrzegania, myślenia i działania - do nowego świata, który zaczyna się manifestować.

   Jesteśmy w najważniejszym okresie, który mogłaby przeżyć ludzkość. W tej chwili  istnieją energie, które tworzą wydarzenia budzące wielu ludzi, którzy wciąż tkwią w starej normalności i nie chcą nic zmieniać.

 Otwierają się serca i umysły i zaczynają dostrzegać uprzedzenia i niesprawiedliwość. Teraz możliwe jest doświadczenie zmian, a nie tylko zdawać sobie sprawę, że one nadchodzą.

  Wszelkie nasze wybory i decyzje tego czasu mają duże znaczenie. W korytarzu zaćmień czynnik predestynacji jest znacznie podwyższony. W tym okresie już praktycznie nie mamy wpływu na to, co się dzieje, wydarzenia już nabrały kształtu i wszystko toczy się tak, jak powinno.

 Same wydarzenia, nawet te negatywne, mogą nieść losowe i pozytywne zmiany. Bądźcie czujni i miejcie świadomość istnienia nieustannie promowanego strachu - często zamaskowanego jako coś korzystnego dla was.

 Mass- media propagują strach przed tym co się może wydarzyć jeśli coś zjecie albo nie zjecie, przed tym jeśli zignorujecie jakieś ​​​​objawy, jeśli nie będziecie brali leków, jeśli zignorujecie jakieś przekonania religijne.

  Agencje informacyjne zalewają ciągłym strumieniem informacji o nadchodzących negatywnych i przerażających wydarzeniach. Większa tego część zachodzi na poziomie podświadomości i nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka to jest wiadomość ale wasza podświadomość to słyszy.

  Ufajcie swojej intuicji i miejcie świadomość tego kiedy wami manipulują politycy, korporacje, przywódcy religijni lub osoby, które mogą skorzystać na waszym strachu.

   Bądźcie cierpliwi wobec tych, którzy się boją zmian. Pozwólcie na bycie przestraszonymi tym, którzy nie chcą się rozwijać bo działania ludzkiego ego nie mają mocy oddziaływania na rzeczywistość.

  Nadchodzące miesiące będą miały ogromne znaczenie, wszystko wkrótce zostanie rozstrzygnięte i właśnie wtedy będzie trzeba odrzucić strach, bez względu na to, co się stanie.

  Światło wewnątrz i światło wokół - światło chroni. W najtrudniejszych chwilach myślcie o tej sile Światła i miłości, która jest w Was. Myślcie o pomocy wszystkich niewidzialnych lecz istniejących płaszczyzn.

   Światło chroni tych, którzy dla niego pracują. Wszyscy, którzy niestety pracują dla ciemności znikną ponieważ ciemność będzie stopniowo wchłaniana.

   Jedynym sposobem jest przygotowanie się na coś niewyobrażalnego - być Twórcą. Duch jest jedynym autorytetem, który jest w stanie i będzie Was bezpiecznie prowadzić przez ten czas.

  Koniec końców to będzie zależeć od tego jak bardzo otworzycie się na światło i na ile jesteście gotowi porzucić stare życie jak znoszoną odzież.

  Ostatecznie transformacja (przemiana) zachodzi za pośrednictwem pojedynczego, twórczego impulsu Źródła i przygotować się na to można tylko duchem.

  Nauczcie się rozpoznawać i odczuwać wszechobecny spokój w życiu codziennym - nawet jeśli wasze życie jest trudne, w medytacji, kiedy spacerujecie po lesie, gdy widzicie spojrzenie swojego zwierzaka, uśmiech dziecka lub po prostu rozkoszujecie się kawą.

  Świat w jego najprawdziwszej formie to wszechobecna energia miłości. Pozostawajcie w swoim sercu i nie słuchajcie nowości, ponieważ Źródło wam towarzyszy i prowadzi was na każdym kroku.

 Błogości wam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=eqRCTjIiS_Y