czwartek, 9 lutego 2023

Wszystko zmieni się w ciągu jednego dnia

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=PmmgALIDNT0

 Moi drodzy, nasza moc manifestacji jest teraz wysoka i ważne jest, aby skupić się na świecie w którym chcemy żyć, a nie na rozczarowaniu tym, co widzimy wokół, na tym świecie, który oszalał.

  W chwili obecnej bardziej niż kiedykolwiek w zbiorowym umyśle zawarta jest wielka moc - jednym z narzędzi energetycznych, które będzie bardzo przydatne w tym roku jest spostrzegawczość (przenikliwość).

  Oznacza to umiejętność oddzielania, rozróżniania i dostrzegania jak ludzie oraz sytuacje pasują lub zgadzają się z nami i naszą energią. Od roku 2000 jesteśmy w bitwie pomiędzy ciemnością a światłem i widzieliśmy wiele przykładów działania mrocznych, trójwymiarowych energii.

 Przeżyliśmy ciężkie chwile i dowiedzieliśmy się pewnych bardzo ponurych prawd o świecie w którym żyjemy i o tym co uważaliśmy za prawdę.

  Jesteśmy świadkami zmasowanego ataku na ludzkość ze strony sił ciemności i dostrzegamy jak ludzkość walczy aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem w przyszłości i samym istnieniem.

  My wygrywamy i mamy masę krytyczną - impuls , który wykładniczo rośnie. A więc utrzymujcie swoją energię na wysokim poziomie i oczekujcie cudownych rzeczy - to się wkrótce skończy ale trzeba dalej rozwijać swoje światło.

  Istnieje wiele różnych ram czasowych, które jesteśmy skłonni łączyć w dwie możliwości:

  - jeśli uda się przejście do wielowymiarowości to świetnie, a jeśli to nie zadziała to czekaj nas kolejny Wielki Globalny Kataklizm i zginiemy. Ale istnieje wiele odmian (wariancji) tych osi czasu - niektóre są lepsze od innych i każda z nich jest możliwa.

  To my decydujemy o tym, która linia czasowa się przejawia chociaż niektóre z tych aspektów nie są tym, czego oczekiwaliśmy. Zatrzymujemy przepływ czasowych linii, kiedy uważamy, że obecność chaosu, problemów i konfliktów oznacza, że nie znajdujemy się ​​już na osi czasu wniebowstąpienia.

  Ale to też jest częścią procesu i ten proces może się powtarzać kilka razy. Tak czy siak mamy kontrolę nad liniami czasu i będziemy określać jak ten proces będzie się rozwijał - czy to indywidualnie czy zbiorowo. To czy będzie to wspaniałe czy też straszne przeżycie zależy od nas i od tego jak zdecydujemy się działać.

   Żyjemy w niebezpiecznym, zagmatwanym i ciężkim czasie, ale światło zawsze zwycięża i wygra także i tutaj. Przynosimy nową energię w ciągu wielu lat i to nadal będzie kontynuowane.

  Oczekujcie dużych poborów energetycznych oraz zmian - to oznacza zmęczenie, a także wzloty i upadki, które przychodzą wraz z dużymi ruchami energii. Ale my dokonujemy tego już przez długi czas i przyzwyczailiśmy się do tego - nawet jeśli może to być dość nieprzyjemne.

   Możemy osiągnąć duży sukces w tym procesie i w mniejszym stopniu stykać się z tym co dzieje się na świecie i w naszym życiu o ile skupimy się bardziej na energii niż na emocjach i na trójwymiarowej rzeczywistości.

   Niezbędne jest zrezygnowanie z niektórych rzeczy, jeśli chcemy czegoś nowego w naszym życiu. Trzeba być gotowym na powitanie i ucieleśnianie nowych energii, aby się stać lepszą wersją nas samych - być gotowymi na krytykę i odrzucenie przez ludzi, których aprobata kiedyś znaczyła dla nas wszystko.

  Jeśli jesteście zmęczeni życiem tam, gdzie jesteście w tej chwili i nie chcecie być dłużej kotwicą energetyczną - źródłem światła dla tych społeczności to nastał już czas szukania bardziej rezonujących energetycznie społeczność.

  Jeśli twoja praca, sposób życia, kariera lub inne aspekty twojego życia wyglądają na stare i pozbawione motywacji to nadszedł czas, aby szukać zmiany.

 Kiedy jesteśmy gotowi na głębokie zmiany to jesteśmy gotowi pozwolić nadejść przemianie (transformacji). Jeśli nie wiesz w którą stronę iść to w tym roku skup się na wynikach (na rezultatach) - na tym, co chcesz osiągnąć i uczyń to w perspektywie krótkoterminowej.

  Wszystko się szybko zmienia dlatego to czego pragniesz obecnie, może się zmienić kilka miesięcy później i pamiętaj o tym, że jednym z naszych największych ograniczników jest strach przed konsekwencjami.

  Bądźcie odważni w swoich zamiarach i czyńcie je na tak dużą skalę jak to tylko możliwe. Zostawcie Wszechświatowi miejsce na cuda - dążymy do tego co faktycznie chcemy osiągnąć, a nie do tego co faktycznie jest dla nas osiągalne w tej chwili.

   Nie bójcie się wykazywać odwagi w swoich zamiarach (intencjach). Jesteśmy energetycznymi wojownikami - dokonywaliśmy tego już wcześniej, jesteśmy tutaj, aby uczynić to ponownie, I zwyciężymy.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=SdfitAmWqSc