czwartek, 28 grudnia 2017

Magia żeńskiego głosu.

Kobieta mówi, a wszechświat zamiera, słucha. Kobieta nie tylko komunikuje się ze światem. Kobieta swoim głosem tworzy przestrzeń wokół siebie. Czy myślimy czasem o mocy zawartej w kobiecym głosie?

Najczęściej nie. Przyzwyczajając się do mówienia dużo i nie rozumiejąc swojej mocy, można się potem długo dziwić i zastanawiać, dlaczego życie się nie układa.


Już sam z siebie piękny, melodyjny, śpiewny głos rodzi przyjemne marzenia i fantazje u mężczyzny. A jeśli ponadto głos przekazuje Miłość, wibrację ciepła i akceptację, to jest to duży krok w kierunku harmonijnej komunikacji. W kobiecym głosie kryje się tajemna moc transformacji, siła miłości. A jeśli kobieta zaczyna przeklinać, krzyczeć, to sama tego nie podejrzewając niszczy przestrzeń, nad którą pracowała i którą wypełniała komfortem i ciepłem.

Negatywne wibracje pochodzące od kobiecego głosu mogą zniszczyć mężczyznę i wcale nie są do tego konieczne jakieś złe słowa. Ważna jest sama intonacja - wysokość głosu a nie to, co zostało powiedziane. Ważne jest JAK to zostało powiedziane. Z tego powodu tak ważne jest, aby wierzyć w swojego partnera, wspierać go i inspirować (dawać natchnienie). I nie tylko z milczącą miłością - dobre słowo w ustach kobiety działa cuda!


Kobieta jest bliska swoją emocjonalnością samej przyrodzie - mówi również pauzami,  dźwiękiem głosu, wyrazem twarzy. Mówi gestami, wyrazem oczu, całym swoim ciałem. Dlatego kobieta harmonijna, wypełniona Miłością, często nie potrzebuje słów aby powiedzieć mężczyźnie wiele z tego, co czuje. Kobieta może również milczeć ale mężczyzna będący obok poczuje jej nastrój i życzenia.


Wszak głos nie jest tylko przekazem dźwiękowym naszych myśli. To jest nasz wyraz. I nasza kontynuacja w świecie. A jeśli źródło tych wibracji jest w naszym sercu, wówczas i w świat będziemy przekazywać Miłość i pozytywną energię a także otrzymamy stosowną odpowiedź. 

Nie bez powodu mówi, że kobieta wypełniona miłością może tylko jednym słowem wypowiedzianym łagodnie i z czułością zainspirować mężczyznę do wykonania wielu czynów. I tak naprawdę jest.

Po prostu próbuj mówić tak, jakby twój głos był głosem serca - głosem samej miłości. I zobaczysz, jak zmieni się świat wokół ciebie.


Autor: Tatiana Romanowa


źródło tłumaczenia: http://life-move.ru/volshebstvo-zhenskogo-golosa/

10 przykazań harmonijnego małżeństwa.

✿ Osiągnij harmonię z samym sobą. Harmonijne relacje z małżonkiem mogą być budowane tylko wtedy, gdy jesteś w harmonii z samym sobą.

✿ Rozwiążcie swoje rodowe problemy - zwłaszcza z rodzicami, ponieważ model relacji z rodzicami lub jego całkowite przeciwieństwo będzie przez was przeniesiony i dziedziczony na poziomie podświadomości jako jedynie prawdziwy.


✿ Bądź sobą. Nie graj kogoś, kim naprawdę nie jesteś. Wszak jeśli w końcu zrodzi się miłość, to nie będzie ona skierowana na ciebie ale na osobę, której rolę grałeś. Prędzej czy później teatralna rola ulega zmęczeniu, a na wolność wyrywa się prawdziwa istota.


✿ Postrzegaj swojego towarzysza życia całościowo. Pozwól mu być sobą, tylko przyjmując go całkowicie będziesz mógł poprawić swój związek. Zaufajcie sobie nawzajem, zazdrość jest najgorszym wrogiem zakochanych.


✿ Stańcie się jedną drużyną. Niech mężczyzna będzie mężczyzną, a kobieta kobietą - nie
przypadkiem się różnimy. Wspierając się nawzajem - razem możecie dużo osiągnąć. Postrzegajcie się jako równi pod względem godności partnerzy. Nie organizuj zawodów, kto jest lepszy - nie ma znaczenia, kto zarabia więcej lub czyta mniej. Małżonkowie uzupełniają się w różnych aspektach. Postrzegajcie osiągnięcia każdego z was, jako wspólne. W końcu kochankowie karmią się nawzajem energetycznie, wspierają psychicznie, czasami pomagają fizycznie, a więc wynik na wiele sposobów zyskał ogólną wartość.

✿ Szanujcie nawzajem swoje pasje i gusta. Jeśli nie możesz w tym wspierać swojego ukochanego, nie przeszkadzaj.


✿ Nauczcie się rozmawiać ze sobą i porozumiewać. Ponadto konieczne jest aby czynić to dla każdego powstającego problemu i to na głos a nie zakładać, że niektóre fakty są oczywiste same z siebie. Każdy z partnerów ma własne poglądy na to, jak coś powinno być. Nie ma niczego
w relacjach, co mogłoby być "zrozumiałe samo przez się"! Nie bój się dzielić wewnętrznymi odczuciami. Pytaj i odpowiadaj, ale nigdy nie wchodź przemocą na osobiste terytorium swoich bliskich. Bądź szczery we wszystkim - to jest podstawa zaufania.

✿ Zawsze bierz na siebie odpowiedzialność za swoje działania i słowa, nie przerzucaj na drugiego odpowiedzialności za problemy, które was nawzajem dotyczą - nie dziel ich na pół. Nie można wziąć 50%, 75%, 90% odpowiedzialności. Albo ją weźmiesz, albo nie. Trzeciej możliwości nie ma.


✿ Kochajcie MIŁOŚĆ. Kochajcie samo to uczucie. Nie "zawieszaj się" wyłącznie na samym człowieku. Postrzegaj swoich bliskich jako anioły, które darowują ci szczęście, a nie jako własność osobistą. Buduj relacje dla samego związku - dla samych relacji kierując się uczuciami i przyjemnością z powodu tych uczuć. Ciesz się procesem i nie szukaj "dawcy spermy" lub też "inkubatora" dla swojego potomstwa.


✿ I na koniec: ceńcie i szanujcie się nawzajem. Doceń i bądź wdzięczny po prostu za to, że twój partner istnieje. Bez warunków. W końcu nasze dusze są tak delikatne i kruche ...


źródło tłumaczenia: http://life-move.ru/10-zapovedej-garmonichnogo-supruzhestva/