sobota, 11 marca 2017

Dr Aleksander Woźny

   Zaproszony jestem na pewne spotkanie w moim regionie. Tematy zielarskie i nie tylko - sprawy życia, zobaczymy jak to się rozwinie i kim okażą się uczestnicy. W każdym razie przygotowuję się na spotkanie czyniąc sobie notatki (zapisałem sobie i przypominam prace prof. Włodzimierza Sedlaka) i jak to zwykle bywa siły wyższe podsyłają film pomocniczy.

   Stali i "starzy" widzowie (słuchacze) znający moje kanały You Tube powinni być przygotowani na tę wiedzę i bardzo usatysfakcjonowani. Dzisiejszy prelegent jest fizykiem nuklearnym. Ten kto oglądał "Gry Bogów" Siergieja Striżaka nie będzie zdziwiony. W Omsku działa Asgardzka szkoła (Asgard to stara nazwa Omska jak wyjaśnia dzisiejszy gość) a miasto istnieje ponoć 13 tysięcy lat. Szkołę tą prowadzi  Chiniewicz - ktoś jemu samemu pprzekazuje wiedzę.
    Swego czasu przetłumaczyłem też sporo wykładów Gieorgija Sidorowa - na ten autorytet również powołuje się doktor Woźny. W ogóle opiera się on na wiedzy światowej - mamy i Drunvalo Melhizedeka, Teslę.
   Wiele wiedzy przekazanej przez Trehlebowa czy iwana Carewicza (Lewszunowa) znajduje tu dopełnienie. Przekaz bardzo obrazowy i zrozumiały.
  Wykład obejrzałem jednym tchem - są podobno 2 wcześniejsze części,
GORĄCO POLECAM!  link do You Tube https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ