piątek, 3 marca 2023

Przyczyna, która prowadzi do śmierci

 https://www.youtube.com/watch?v=9PM4ZiCdj2E

 Moi drodzy, Wraz z rozwojem świadomości zniknie ostatni lęk człowieka - lęk przed śmiercią. Dusza ma określony jasny cel ewolucji - ona nie dba o osiągnięcia ciała i rozwój umysłu.

  Dla duszy jest również absolutnie jasne, że opuszczenie przez nią ciała nie jest jakąś wielką tragedią - pod wieloma względami, tragedią jest przebywanie w ciele, dlatego też dusza widzi cały ten proces inaczej - i proces życia także widzi inaczej. 


    Stąd bierze się wiele
rozczarowań i niepokojów, których każdy człowiek doświadcza w swoim życiu - stąd, że nie słuchamy swojej duszy.

   Przypomnijcie sobie to, co już wiecie na poziomie nad-świadomości - to, że możemy powrócić do fizycznej powłoki kiedy chcemy i w jaki sposób chcemy. To my decydujemy kiedy odejść, żadne doświadczenie nie jest narzucane duszy wbrew jej woli. 

 To jest z definicji niemożliwe ponieważ dusza sama tworzy całe swoje doświadczenie - ona opuszcza ciało w tym samym momencie, jak tylko zobaczy, że nie ma sensu dłużej zostawać w tej skorupie i idzie dalej zgodnie z kosmicznym kołem.

  Śmierć jest przejściem do doskonałej świadomości. Ludzie tak bardzo boją się śmierci, bo nie wiedzą, co to jest. To nie jest utrata skupienia, to nowe ucieleśnienie (wcielenie) siebie, ale wiele bardziej nieograniczone i radosne.

  Tematy, które uważacie za własne nigdy nie znikają - świadomość nie zanika. Opuszczając ciało powracamy do energii, która jest naszym prawdziwym "JA". Nie zapomnicie kim jesteście - nie okryje Was zasłona mgły, nie utracicie poczucia własnej osobowości.

   Nie będziecie się dziwić temu dokąd trafiliście i nie będziecie się dusić z powodu braku tlenu. Tutaj można zwiedzać cokolwiek chcecie - możecie nawet wziąć udział w swoim pogrzebie, jeśli takie jest wasze życzenie.

  Będąc poza światem fizycznym można wznowić te wibracje, które były u was podczas przebywania na Ziemi i czuć się dosłownie tak jakbyście nadal byli wewnątrz ciała fizycznego, ale nikt tego nie chce czynić - przecież rozszerzenie perspektywy oszałamia, a potem człowiek się przyzwyczaja do nowego stanu i przypomina sobie, kim jest.

  Jedyna rzecz, która na początku może być myląca i sprawić, że poczujecie się trochę niepewnie, jest to, że większość naszej fizycznej osobowości była skupiona na negatywach, ale wszystko to zostanie zapomniane.

  Zabierzecie ze sobą tylko to co najlepsze z siebie i nie będzie cierpieć z powodu tego co stracicie. 

  Jedyna przyczyna, która odwodzi ludzi do śmierci polega na tym, że podejmują decyzje powrotu do swojej fizycznej formy - możecie cieszyć się najlepszymi latami swojego życia tak długo, jak chcecie, ale wszystko to dzieje się precyzyjnie lecz dokładnie odwrotnie - ponieważ każdy człowiek nieustanne rozgląda się wokół i jego wibracje zaczynają odpowiadać jego obserwacjom.

  Poświęcajcie mniej uwagi innym ludziom - wyobrażajcie sobie więcej tego co wam sprawia radość. Każda śmierć jest osobistą decyzją, jest to konsekwencją faktu, że wibracje duszy osiągnęły swój najwyższy punkt. Nie ma wyjątku od tej reguły.

  Żaden człowiek ani żadne zwierzę nie przechodzi do innego stanu fizycznego bez swojej zgody i chociaż każdy człowiek jest przyczyną zakończenia własnego życia to nie oznacza, że ​​ludzie świadomie decydują się umrzeć.

 To także nie oznacza, że ​​umierają, aby uniknąć określonych warunków lub okoliczności. Stać się przyczyną czegoś lub też świadomie wybrać coś to są dwie zupełnie różne rzeczy. Na przykład możesz stać się przyczyną (spowodować) wypadku, ale to nie oznacza, że wybrałeś ten wypadek świadomie.

Dlatego każdy człowiek jest przyczyną wszystkiego co dzieje się w jego życiu, łącznie ze śmiercią, ale większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.

 Dla duszy narodziny i śmierć są jednym i tym samym. - jedno i drugie jest istotą transformacji energii zapewniającej przejście z jednego świata do innego.

  Wszystko dzieje się idealnym czasie i w najdoskonalszy sposób  i tylko wyjątkowo wąski kąt widzenia właściwy dla ludzkiej egzystencji nie zawsze pozwala aby to zobaczyć lub poczuć. Takie są naturalne ograniczenia świata fizycznego.

  Jednak te ograniczenia można przezwyciężyć, dlatego więc ci co mają uszy usłyszą: nauczcie się widzieć Boga w każdym człowieku i widzieć doskonałość we wszystkim -na tym polega wyzwolenie oraz koniec cierpienia i bólu.

 Błogostanu dla wszystkich, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=Wu_ZRfZ_NXo