sobota, 15 października 2022

Badźcie wdzięczni za to, że żyjecie

 oryginalny filmik tu https://www.youtube.com/watch?v=9cyxiJaMyqE

kochani, 

jeśli promieniujecie pozytywnymi uczuciami, radością i zaufaniem to Wasze subtelne, niematerialne ciała wibrują z tą samą częstotliwością, oświetlają się wzajemnie wzmacniając wszystko to co Wy napromieniowujecie w swoim otoczeniu.

  A wtedy jesteście dobrzy nie tylko dla siebie, ale też za całego otoczenia. Tak samo dzieje się jeśli promieniujecie wątpliwościami, gniewem nienawiścią i potępieniem - - wasze ciała subtelne (energetyczne) też otrzymują to wszystko i wypromieniowują to wszystko na zewnątrz.

 Gdy promieniujecie pozytywnymi energiami to one są uwalniane z Waszego ciała, i wszystko wokół przyjmuje to czym promieniujecie. Oczyszczacie mroczne "zastoiny" w obszarach swojego ciała tym samym przekształcając je - transformując.

  Jeśli promieniujecie negatywnymi uczuciami to również  przekazujecie to wszystkim wokół jednak cała ta energia znajduje się w Waszych subtelnych ciałach. Ona niczego nie oczyszcza - jest wręcz przeciwnie bo gromadzi się ona tworząc większą ilość ciemnych plam i nagromadzenie negatywnej energii w pewnych punktach waszego ciała co znów prowadzi do chorób i nierównowagi.

 Dlatego uświadomcie sobie jak dobrze jest po prostu mówić i myśleć o tym co dobre. Wtedy jesteście dobrzy nie tylko dla wszystkiego wokół, ale także dla siebie. Możecie zmienić nawet to, co już jest w Was złe - istnieją uczucia, które są silniejsze od innych, na przykład wdzięczność. Bądźcie wdzięczni za każdą chwilę, za każde doświadczenie i każdą lekcję. Bądźcie wdzięczni za to że żyjecie, za jeszcze jeden dzień. To ma ogromne znaczenie dla waszego otoczenia ponieważ wdzięczność pochodząca z głębi serca ma wielką moc.

  Cieszcie się tym bo jest to możliwość, która nie jest dostępna wszystkim mieszkańcom tej planety. Ponieważ emanujecie wielką ilością światła to otrzymujecie ten dar. Nie ma łatwych ani prostych dróg -  jesteście na drodze wznoszącej a więc przed Wami jeszcze wiele prób i doświadczeń.

  Gdy zaliczycie te wszystkie próby losu to pod koniec Waszej podróży zdobędziecie przepustkę do 5-ego wymiaru. Ale nieudacznicy będą mieli powtórkę - zostaną na drugi rok w tej szkole życia.  Wielu jest niemal gotowych i bardzo łatwo przejdą drogę a innych czeka jeszcze pozbycie się wielu wad. 

  Burze będą mocne ale każdy musi otrzymać to czego potrzebuje. Jest to wycieczka transformacji, czyszczenia i zmiany.  Bądźcie przekonani, że wsparcie jest zawsze tuż obok Was - po prostu poproście o pomoc a wtedy spokojnie pokonacie sztorm. 

Błogość wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 czytanka po polsku na kanale https://www.youtube.com/watch?v=ml58niuzCz8