piątek, 21 czerwca 2024

Czeczeniec ze swoim wytrwałym kotem - warto poczytać komentarze pod oryginałem.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=RHgH5fPME5o

 

 Pod koniec 2015 roku pojawiło się w sieci nagranie na którym mężczyzna kąpie bohaterskiego kota. Wideo to zawojowało wprost internetową sieć na Kaukazie.

      Ludzie byli zdumieni zdolnością mężczyzny porozumiewania się z kotem, ale jeszcze więcej sympatii wzbudził sam kot, który dzielnie zniósł tę tak bardzo nielubianą przez koci ród procedurę. 

   Teraz musisz poczekać chwilę - bądź cierpliwy. Łazisz tam po wszelkich ścieżkach, taplasz się w brudzie, musisz wszędzie wejść. Taki jesteś brudny, że nawet piana nie chce się robić. 

     Przez to swoje niechlujstwo ciągle przynosisz brud do domu. Przecież tobie mówiłem, że w ten piątek musisz się wykąpać - a Ty gdzie byłeś w piątek? W takich okolicznościach nie możesz być uznany za muzułmańskiego kota skoro nie przychodzisz się kąpać w piątek. Przecież wyraźnie mówiłem, że w piątek trzeba się kąpać i żebyś został w domu. A jeśli w domu ciebie nie ma to co ja za to mogę? 

 W takich warunkach nie znajdziesz żadnej towarzyszki życia. Zrozumiałeś? Stój prosto i nie złość się na mnie. Daj te swoje łapy. Nie próbuj mnie gryźć - stań prosto. 

    No widzisz co żeś nawyprawiał? Wszyscy będą mówić, że ten nasz Mruczek to jest kompletny brudas. Przecież ci tłumaczyłem, abyś został w domu. Musisz to zrozumieć.

     Nigdy nie widziałem, żeby ktoś chodził taki brudny jak ty i ten twój kumpel Hajruła. Tak - ty i Hajruła cały czas chodzicie usmarowani. 

    Tyle razy ci tłumaczyłem, abyś nie chodził po oknach kiedy pada deszcz. Nie chodź więcej w błocie - przecież to wyjaśniałem.

 daj mi tę łapę. Wszystko już dobrze - wytrzymaj jeszcze chwilkę.

    No co? Chcesz się ze mną bić?

https://www.youtube.com/watch?v=AQPJLW5PtJ4


 


Karma mocno przyspieszyła - Era Wodnika

 oryginał jest tu:  https://www.youtube.com/watch?v=nXua9CJuTu8

Witajcie kochani, wyobraźcie sobie układankę puzzle, w której wciąż brakuje wielu elementów - obrazek jest wypełniony w 60%.

 To daje wyobrażenie o tym jak teraz wyglądają wysiłki światła na Ziemi, części, które należy wypełnić dużą ilością Światła to jest to co pozostało do ułożenia.

  karma znacznie przyspieszyła. Wszechświat reaguje teraz bardzo szybko - kiedy dokonujecie czegoś dobrego, to jesteście nagradzani jeszcze większą ilością dobrych zdarzeń. A kiedy czynicie coś, o czym wiecie, że to jest złe, to dostajecie jeszcze więcej złych rzeczy.

  To jest Wasz wybór - mądrze wybierajcie swoją ścieżkę, bo czasy mówią same za siebie. Niemal natychmiast otrzymujecie zapłatę i łatwo możecie to powiązać z działaniami jakich niedawno dokonaliście.

  Zaledwie jeszcze kilka lat temu wszystko było inaczej - życie wydawało się serią dobrych i złych wydarzeń, mieszaniną przyjemności i bólu nie mającej zbyt wiele sensu lub związku z wydarzeniami.

   Teraz możecie dostrzec powiązanie wydarzeń, kiedy dopada Was cierpienie, teraz widzicie, że to właśnie wy wprawiliście w ruch to koło.

Teraz życie ma większy sens, dzieje się tak ponieważ wzrasta moc Światła - wznieście się wraz z nim, nie pozostawajcie w tyle aby ponownie doświadczyć bólu, który Wam towarzyszył przez wiele wcieleń - w których nie wyciągnęliście właściwych wniosków.

Zrozumcie tę lekcję w tej chwili i wprowadźcie właściwe zmiany. Lekcja się kończy gdy ją sobie przyswoiliście - gdy wyciągnęliście naukę.  Nauczcie się bardziej kochać życie - życie jest zwierciadłem i otrzymujemy to co wypromieniowujemy.

Wdzięczność Wam wszystkim 🔥

https://www.youtube.com/watch?v=pL6SKuX_liU