sobota, 6 maja 2023

Rozmowy przy pełni Księżyca - edycja majowa 2023

 Pod filmem DRUGA STRONA SEKSUALNEJ REWOLUCJI pojawił się komentarz takiej treści:

 B0REWlC2

Emancypacja 2.0 -czyli tzw. żeńska moc (lub energia). Kto lubi, niech słucha
 
 michalxl600
idź jeść bekon (na stronie autora tego wpisu widnieje filmik o grillowaniu bekonu). Dawniej mądrzy ludzie mawiali: "byle co je - byle co gada".

       Autor poczuł się dotknięty i pod kolejnym filmem (nie tym samym ) dopisał po około godzinie (dalsza część tej rozmowy z nieznanych dla mnie przyczyn toczyła się w komentarzach pod tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=bAcfNnIT4q8):

B0REWlC2
B0REWlC2
Publicznie subskrybuje Twój kanał (4 lata)
37 minut temu
kolego długa droga przed Tobą: nie obrażaj widzów tylko z powodu innego poglądu. Jednomyślność mieliśmy (oficjalnie) w poprzedniej epoce, dzisiaj mamy większą wolność i co za tym idzie: możliwość wypowiadania własnego zdania.
 
 michalxl600
michalxl600
1 minutę temu (edytowany)
Jeśli Ciebie obraża moja uwaga to Twój problem. Nie zapoznałeś się z materiałem, który oceniłeś albo nie wiesz czym jest feminizm. W delikatny sposób WYRAZIŁEM SWOJE ZDANIE (bo jak sam piszesz mamy wolność - czy mnie to nie dotyczy?) dając do zrozumienia, że piszesz głupstwa. / O "jednomyślności" też niewiele wiesz - właśnie dlatego, że mamy dziś jednomyślność (stara Słowiańska zasada) to na tym kanale zbierają się ludzie, którym ze sobą "po drodze". Komu się nie podoba niech po prostu idzie gdzie indziej, a nie w zawoalowany sposób "smrodzi". Jeśli faktycznie miałbyś szacunek dla różnych dróg i różnych wyborów ludzkich to nie wpisywałbyś takich impertynencji i swoich "ocen". Rozumiem, że "biegasz" po forach w internecie i wszędzie "wyrażasz swoje zdanie" choć nie masz o rozmowie wielkiego pojęcia? Zdrowia życzę. p.s. a w ogóle dlaczego piszesz pod innym filmem niż ten pod którym poczyniłeś swoją niezbyt uprzejmą dla tutejszych słuchaczy uwagę?