poniedziałek, 26 lutego 2024

Porzućcie przekonania, które szkodzą Waszemu życiu - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=y3wq22M4E8I

 Moi drodzy, kiedy systemy przekonań stają na drodze naszego rozwoju, to stają się problemem. Czy uważacie, że wszystkie dobre miejsca pracy są już zajęte? Czy uważacie, że nie macie dość pieniędzy na dobre życie lub, że nigdy nie uda się wam osiągnąć sukcesu w życiu?

  Posiadając te wszystkie mentalne bariery może być wam trudno osiągnąć cokolwiek w życiu, bo świadomie lub nieświadomie się powstrzymujecie.  Dopóki nie zdacie sobie sprawy, że macie taki sam potencjał jak każdy inny człowiek będziecie pozostawać w więzieniu własnych myśli.

 Ujawnienie ograniczających systemów przekonań zaczyna się od uświadomienia swoich myśli i działań.  Jeśli nie uświadomicie sobie tego w co wierzycie to te negatywne modele zachowań pozostaną niezauważone i będą nadal kontrolować wasze życie.

   Dlatego bardzo ważne jest, aby mieć świadomość, jakie komunikaty płyną od was do wszechświata, jaki jest wasz stosunek do pieniędzy - czy płynie ich obfity strumień i są łatwo dostępne czy też jest to coś, czego po prostu nie możecie mieć jakkolwiek byście się nie starali?

  Czy myślicie, że pieniądze są złe, czy też że to tylko narzędzie? Czy uważacie się za szczęściarzy? Jeśli odkrywając różne aspekty swojego życia odczuwacie pozytywne emocje takie jak nadzieja lub radość to dobra oznaka tego, że wasze przekonania są zdrowe.

  Spójrzcie na różne obszary swojego życia i zobaczcie, co się stanie. Jeśli złapiecie się na tym, że nasila się coś negatywnego to zatrzymajcie się i przemyślcie swoje przekonania interpretując je w inny sposób i pomyślcie o tym, dlaczego możecie, a nie o tym, dlaczego nie możecie.

 Ważne jest sformułowanie przekonań, które wam służą i porzucenie tych, które nie przynoszą wam korzyści. Wasze przekonania powinny być zgodne z waszą idealną wizją rzeczywistości.

  Oznacza to, że ​​powinniście popracować nad zaakceptowaniem przekonań, które sprawiają, że czujecie się szczęśliwsi.

  Możecie wierzyć we wszystko co chcecie. To zależy od tego jakie macie przemyślenia

  Tak więc przestańcie wyrażać przekonania, które prowokują pogorszenie jakości życia i nakierujcie swoją energię na lepsze rzeczy. Spędzajcie więcej czasu z ciekawymi ludźmi od których możecie się uczyć i rozwijać się, a zaczniecie akceptować ich systemy przekonań.

 Błogosławieństw Wam wszystkim.

 https://www.youtube.com/watch?v=VLxjf2ZAEuQ