niedziela, 6 listopada 2022

Ziemia nie dozna nieodwracalnego uszczerbku

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=ZyKKvMJfio4

Kochani, Ziemia nie dozna nieodwracalnego uszczerbku a ludzkość się odrodzi i powstanie ponownie. Nie wierzcie w scenariusze końca świata! Przyjmujcie je takimi jakie one są czyli obrazy trzeciej gęstości, które mogą być realizowane tylko tam. 

  Planeta Ziemia wznosi się każdego dnia wyżej opuszczając przestrzeń niskich wibracji, chociaż to co się dzieje jest mylące. Proroctw o tym, że ​​Ziemia zginie wraz z ludzkością nie da się już wykonać na tej Ziemi.

  Wiedza, która się rodzi w sercu ma teraz znaczenie. Coraz więcej ludzi idzie ścieżki samoleczenia i odkupienia. To prowadzi do tego, że wiele proroctw nie może już się spełnić. 

  Rozpad starych struktur ma nieustannie miejsce zarówno w wewnętrznym jak i w  zewnętrznym świecie. To przygotowuje glebę dla tej części ludzkości, która wybrała wyższą płaszczyznę istnienia - oddanie się jedności i nowemu światu. 

 Przyszłość pełna światła już nadchodzi. Co powinno zgnić, zgnije żeby to co zasiejecie mogło wzrastać i rozkwitać. W tych dniach dokonuje się zwycięstwo światła dzięki Waszej miłości. 

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

polskojęzyczna czytanka https://www.youtube.com/watch?v=Lt3gqP33syM


 

Po tym zdarzeniu żaden człowiek nie pozostanie taki jak dawniej

oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=vvJiQanMQZk


 Moi Drodzy, informacje spływające z wielu źródeł podają wiele szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia - nikt nie wie dokładnie kiedy to się stanie, z wyjątkiem tego, że stanie się to niedługo.

  Wydarzenie to eksplozja Boskiego światła na Ziemi - te potężne fale energii będą płynąć bezpośrednio ze źródła przez wielkie centralne słońce aby objąć całą Ziemię docierając do wszystkich żyjących na naszej planecie.

  Każdy będzie w stanie zobaczyć i poczuć wydarzenia i ani jeden człowiek nie pozostanie niezmieniony po nastąpieniu tego.

  Podczas tego wydarzenia wcielone dusze poczują mocny przypływ uczuć zmieszanych ze sobą, bezwarunkową miłość, całkowitą akceptację tego kim jesteśmy i silne uczucie powrotu do domu.

  Podczas tego potężnego energetycznego rozbłysku niektórzy ludzie będą w stanie ujrzeć wniebo-wstąpionych mistrzów. Będziecie mogli rozpoznać kim oni są, dzięki mocnemu światłu i miłosnym wibracjom jakimi oni emanują oraz dzięki Waszemu połączeniu z duszami tych wysokorozwiniętych Istot Światła.

  Większości ludzi trudno nawet sobie wyobrazić do czego podobne będzie to wydarzenie, bo jeszcze nie mamy życiowego doświadczenia, które można by do tego porównać.

  Jednak niektórzy w dużo mniejszej skali doświadczali czegoś podobnego podczas medytacji, podczas duchowych przebudzeń, ale to będzie wzmocnione tysiąckrotnie. 

 Każdy będzie to postrzegać i odczuwać w inny sposób, w zależności od grupy dusz, do której należy. Spróbujcie uwolnić się od wszelkich pozostałości negatywności,  które wciąż jeszcze obfitują na Ziemi. Miejcie świadomość, że jest to już czas jej upadku i traci ono stopniowo swoją moc.

  Wkrótce powinniśmy zobaczyć znaki wskazujące na zbliżające się wielkie zmiany,  które będą pożyteczne dla ludzi znajdujących się na ścieżce światła. Otrzymacie większą pomoc niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy tylko poprosić swoich mentorów, a pomoc nadejdzie.

  Zasłona jest podniesiona, prawda jest blisko i będziecie prowadzeni do tych źródeł lub osób, które będą mogły Wam pomóc.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 polskojęzyczna czytanka https://youtu.be/XP6b6zNpXJITo może oznaczać, że przeszliście na nową skalę czasową

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=scgeJ74J-VE

 Moi drodzy, czy zauważyliście,  że ostatnio dzieje się coś dziwnego, że jest tak jakbyście istnieli w jakiejś nieznanej Wam rzeczywistości? Jeśli tak to może to oznaczać, że niedawno zostaliście przeniesieni na nową oś czasu mającą dużo wyższą częstotliwość, to tak jakbyście wskoczyli na nowy ruchomy chodnik, który poruszasz się szybciej niż ten, na którym byliście dotąd.

  Wydarzenia dzieją się szybciej a niespodzianki przychodzą znikąd. Jeśli jednak tego nie doświadczacie, a zwłaszcza jeśli nagle poczujecie silny strach lub stres to może to wskazywać na to samo - przeszliście niedawno na nową skalę czasową o wysokiej częstotliwości.

 Ze względu na nowa częstotliwość, na której teraz jesteście stare relacje lub sytuacje które nie wibrują z tą częstotliwością nie mogą przejść z Wami i pojawiają się teraz z pełną mocą abyście mogli je zobaczyć i rozpoznać. 

 A wtedy możecie zdecydować, czy jest w nich coś, czego możecie się jeszcze od nich nauczyć. Jeśli tak to to pomyślcie o co może chodzić bez wdawania się w głębokie rozważania tego i bez przeżywania bolesnych emocji, a potem po prostu to puśćcie.

  Dobrą wiadomością jest to, że jeśli pytania lub problemy pojawiły się przed Wami w pełni w tej chwili to oznacza, że są one już w procesie pełnego rozwiązywania (rozpuszczania) i nie potrzebujecie czynić niczego szczególnego  z wyjątkiem spoglądania na to jako części Waszego trójwymiarowego  "Ja", które się odłącza (odpada).

 Po prostu kochajcie siebie w trakcie odpuszczania tego. To może wydawać się skomplikowane, ale jeśli dacie radę zachować spokój i zaufanie do tego procesu to będzie widzieć, jak niewygodne sytuacje i wzorce zadziwiająco szybko znikają.

  W jakiś sposób pojawi się więcej synchroniczności a nawet rzeczy, które wydadzą się magiczne. To co Wam potrzebne będzie pojawiać się szybciej niż kiedyś a także ludzie, których potrzebujecie spotkać nagle pojawiają się przed Wami zanim zdacie sobie sprawę, że ich potrzebujecie.

  Boska orkiestracja (zestrajanie) wydarzeń w Waszym życiu będzie stawała się coraz bardziej oczywista. Bądźcie czujni, aby nie poddawać się starym wzorcom zamartwiania się i nie obniżać w ten sposób swojej częstotliwości.

  Od czasu do czasu możecie doświadczyć nieznanych odczuć w swoim ciele ponieważ ono próbuje się przestroić aby nadążyć za tym co się dzieje.

  Możecie czuć się dziwnie, ale jednocześnie komfortowo. Odkryjecie, że zaczynacie ucieleśniać swoje niesamowite, ekscytujące i złożone, wielowymiarowe JA i że to całe zamieszanie, strach i cierpienie, których doświadczyliście na tym transformującym etapie swojej ewolucji naprawdę były tego warte.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 polskojęzyczna czytanka https://youtu.be/sRdHlTzFWL0