wtorek, 13 grudnia 2022

Istnieje znacznie większy obraz tego, co dzieje się na świecie.

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=xcyoeq0ljQY

 Kochani, teraz, kiedy tyle się dzieje i zmienia Wasz sposób patrzenia na sprawy może mieć decydujące znaczenie. Istnieje kilka sposobów interpretacji tego co dzieje się podczas tej transformacji. Opinia publiczna stanie się świadoma wielu rzeczy, które ludziom będzie ciężko zrozumieć.

  W tej chwili wszyscy otwierają się na przepływ wyższych wibracji i wyższej percepcji. Kiedy jesteśmy otwarci to możemy uświadomić sobie, że na to wszystko, co się wokół dzieje istnieje kilka punktów widzenia.

  Od czasów Atlantydy świadomość Ziemi była w dużej mierze związana z próbami pozbawienia ludzi duchowości. To był świadomy proces myślowy, który powinien zmiażdżyć i zniszczyć ludzkość - szczególnie przez ostatnie 120 lat było to na pierwszym planie.

  Mała grupa ludzi próbowała stłumić większość, aż nie znaleźliśmy się tu, gdzie jesteśmy teraz. Ludzie się budzą i uświadamiają sobie, że życie nie jest takie jak myśleli. Wiele aspektów każdej z religii tak naprawdę było narzędziami, które służyły do tłumienia.

 Dziś ludzkość rozumie że mamy bezpośredni dostęp do tego co zwie się energią Boskiego źródła - my jako dusza jesteśmy bezpośrednio połączeni ze świadomością wszechświata. To jest to, co jest obecnie dostępne do interpretacji dla każdego człowieka.

   Niektórzy mają poczucie "niezapisanej kartki" (tabula rasa), inni coś czują a niektórzy widzą. To jest jeden z tych obszarów, w których nasze postrzeganie zmieni się w nadchodzących miesiącach. Poświęćcie chwilę i pomyślcie o tym co się dzieje na świecie.

 Kiedy usłyszeliśmy o trwających zmianach i gdy ukryte rzeczy zaczęły wychodzić na światło dzienne to pierwszą reakcją wielu ludzi było: "to niemożliwe, to nie może być prawdą". Jednak im dłużej patrzymy na sytuację, czytamy o niej i śledzimy zdarzenia to nasz punkt widzenia się zmienia.

  Na poziomie globalnym jest jeszcze wiele tego, co jest tuż pod powierzchnią, co będzie wypływać na powierzchnię i spowoduje u ludzi wątpliwości. U wielu ludzi na początku może się pojawić uczucie strachu - jednak w tym momencie konieczne jest zrozumienie, że negatywność musi się pojawić aby następnie znikać i uwolnić więcej miejsca dla Światła - wpuścić je tam i pozwolić mu zastąpić ciemność. 

 Dlatego w dowolnym czasie, kiedy słyszycie, widzicie i czytacie o tym co może się dziać na świecie - pamiętajcie aby przebywać w dużo wyższe wibracji światła. Na powierzchnię będzie wychodzić wiele rzeczy, które będą niezwykle trudne dla ludzi.

  W takich chwilach poczujecie miłość i miłosierdzie ale nie wpadajcie w to. Transformacja jest teraz w bardzo ostrej fazie, ponieważ jest w stadium zakończenia. Po prostu podłączcie się do energii miłosierdzia i wiary w to, że jest ona prawie zakończona.

 To Wam przyniesie uczucie spokoju. Wykorzystajcie tę chwilę, rozejrzyjcie się, zdobądźcie wiedzę, której szukacie, ponieważ one są tu dla Was - idealne zdrowie i idealna waga jest tu. Weźcie głęboki wdech i pozwólcie aby to wyrównanie zamanifestowało się wewnątrz Was.

   Momenty, w których czujecie strach, rozczarowanie i złość to są chwile kiedy Wasze emocje i przekonania mówią Wam, że coś musi się zmienić. Istnieje inne postrzeganie tego wszystkiego co się dzieje i kiedy je zmienicie to osiągacie równowagę i wyrównanie, które w pełni da Wam wsparcie.

   Poczujcie energie, które tu są, bądźcie świadomi kim jesteście, zrozumcie i zmieńcie postrzeganie, aby poczuć miłość do siebie. 

 Jeśli w Waszym życiu codziennym postrzegacie Ziemię jako miejsce gdzie należy się bać, miejsce niepokoju, miejsce, w którym inni próbują Was napaść - takie  postrzeganie prowadzi do wąskiej przestrzeni i zmieniając swoje postrzeganie wszystkiego możecie spojrzeć na te sytuacje i rozumieć, że sami siebie ograniczacie, że nie otwieracie się na większe możliwości, do których macie dostęp.

  Chodzi tu o Wasze otwarcie się na postrzeganie wypełnione światłemmiłością, otwarcie na postrzeganie i zrozumienie że istnieje dużo większy obraz,  znacznie większy schemat tego, co zachodzi w świecie i w naszym wszechświecie.

   Otwierając się na to, możecie wejść do tego strumienia energii, do tego przepływu miłości, do tego strumienia możliwości, który Was zaprowadzi do tej przestrzeni.

  Pośród tego całego szaleństwa i rozpadu energii - cokolwiek by się nie działo miejcie świadomość, że zawsze jest kilka sposobów spojrzenia na sytuację, miejcie świadomość, że Wasze postrzeganie może odzwierciedlać Wasze życiowe położenie a także może Wam pomóc dotrzeć tam, gdzie naprawdę chcecie w swoim życiu.

   Bądźcie ponad to wszystko, co uwalnia się w tym czasie i utrzymujcie Światło i miłość - esencję, która jest tutaj dla Was. Miejcie świadomość, że jesteście bardzo kochani i macie wielkie wsparcie.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=l9BPvjjxT2M