czwartek, 10 grudnia 2015

Nadchodzi czas silnych mężczyzn

Kiedyś słuchałem ciekawych wypowiedzi męża naszej dzisiejszej prelegentki. Tłumaczyłem je nawet bo pan Władimir Kurowski pojawia się w filmach Siergieja Striżaka "Gry Bogów". https://youtu.be/JOG2e3IvThA?t=30m16s   Potem przeczytałem w sieci, że to małżeństwo prowadzi wspólnie jakieś centrum Słowiańskiej kultury. Wygląda na to, że wydają książki itp.
http://www.koob.ru/kurovskie/
  To tak skrótowo tytułem przedstawienia autorki dzisiejszych wypowiedzi. Znalazłem w sieci 3 godziny wykładu pani Łady - jest tego zapewne więcej ale  zaciekawił mnie tytuł "męskie rozmowy". Najpierw było spotkanie około godzinne ( dziś 25 minut tego materiału filmowego) gdzie pani Łada przekierowała rozmowy na sprawy dot. mężczyzn i podobno temat tak się spodobał, że proszono ją o kontynuację czego owocem są dalsze 2 nagrania - każde około godzinne. Postaram się przetłumaczyć ile zdołam - to też zależy od tego czy rzecz przypadnie Szanownym czytelnikom (płci obojga) tego bloga do gustu.
   Miałem zamiar publikować ten film w całości czyli po przygotowaniu całej godziny ale jak widzę wypowiedzi tam nagrane też są dzielone więc bez szkody dla przesłania dzielę na mniejsze części. Chyba też łatwiej ogląda się "w odcinkach" tym bardziej, że mnie osobiście te treści mocno poruszyły. Wysłałem już tekst przyjaciołom - oni również zachwyceni tematem. Niby już kiedyś gdzieś o tym czytaliśmy czy słyszeliśmy ale pani Łada wyjaśnia to ze zrozumieniem tematu, z doświadczeniem a przede wszystkim miłością a nie jakimś takim psychologicznym "dystansem zza szyby". Jest to relacja praktyka - w opisach pojawia się zasłużenie określenie Wiedunia Łada.
    Podpowiem jeszcze (pewnie dla większości rzecz znana). Oto znak o jakim wspomina Łada mówiąc o 10% przeciwności zawartej w drugiej płci. To ta kropeczka na każdej z połączonych "kropli". Mandala.