poniedziałek, 22 maja 2023

Ostateczna bitwa odbędzie się wkrótce. Nie będzie drugiej szansy.

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=8sI-MWTDOlk

moi Drodzy, wielka zmiana, która zachodzi na Ziemi jest częścią głębokiej i szybkiej zmiany, gdy ciemność rozpuszcza się w świetle.

  Ta transformacja jest nieunikniona - prawda nie może współistnieć z kłamstwami. Ta zmiana była przewidywana przez każdą z bardziej znanych religii na naszej planecie chociaż prawdziwe znaczenie tych przewidywań bywało zniekształcane lub ukryte przez tych, którzy nie byli na to gotowi.

  Teraz zmiana zaczęła się na dobre i potrwa tak długo, aż wszyscy nie zjednoczą się na chwałę swojej Boskiej natury. W najbliższym czasie nastąpi ostateczna bitwa na planecie Ziemia.

  Ona stała się możliwa, ponieważ ma miejsce podnoszenie wibracji i Ziemia oczyszcza się ze wszystkiego, co niepotrzebne.

 Będziemy świadkami niesamowitych zmian, które będą poprzedzone łańcuchem zdarzeń. Te wydarzenia są częścią złożonego Boskiego planu, który został wprawiony w ruch kiedy nasza planeta i ludzkość osiągnęła punkt bez powrotu.

  Zaplanowano wiele wydarzeń - zarówno dużych, jak i małych. Jest wiele rzeczy, które należy uczynić, aby się przygotować.

  To jest ostatnia szansa dla tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali. (nie określili). Wszyscy w obecnej chwili stoją przed wyborem - światło lub ciemność.

 Czy jesteście gotowi stanąć w obronie prawdy bez względu na wszystko? - wybór należy do was.

  Moce ciemności planują wielkie wydarzenie jak również technologię sterowania świadomości, aby ludzie utracili umiejętność racjonalnego myślenia i osądu.

 Dla nich konieczne jest, aby wszyscy kochający, pozytywni i kreatywni ludzie, którzy dbają o naszą planetę oszaleli.

 Trzeba wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje czyny i stać się wystarczająco silnymi duchowo zamiast obwiniać innych o to co się dzieje na świecie.

  Nadchodzi nowy wiek i przez to przejście pomagają nam się podnieść do wyższych częstotliwości miłości, pokoju i radości.

 Siły Mroku dokładają wszelkich starań aby utrzymać kontrolę nad umysłami narzucając swoje ideologie oparte na strachu, które prowadzą do jeszcze większego chaosu.

  To jest ostatnia próba i każdy musi wybrać stronę. Większa część naszej ewolucji obejmuje podejmowanie decyzji bez zewnętrznej interwencji aby nasz wybór według wolnej woli mógł być naprawdę skuteczny.

  Ten wybór jest teraz jednym z takich zdarzeń definiujących (określających) osiągnięcie swojego poziomu świadomości niezbędnego dla wniebowstąpienia.

  Jest to bitwa o świadomość, jakiej ludzie nigdy wcześniej nie doświadczali, jej wynik determinuje przyszłość ludzkości.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=k98PC5f-ghE