niedziela, 30 kwietnia 2023

Jak zrozumieć, że twoje życie przenosi się na nową linię czasową?

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=J79xbWbCfEI

Moi Drodzy,  ludzkości, przechodzi  wiele radykalnych zmian na wszystkich poziomach i chociaż te zmiany mogą się wydawać niepokojące to wszystko dzieje się według boskiego porządku.

  Aby zrozumieć, czy naprawdę przenosimy się w inną rzeczywistość niezbędne jest wiedzieć, że wymiary o jakich mówimy nie są inną fizyczną lokalizacją.

  W rzeczywistości, każdy wymiar reprezentuje sobą inny poziom świadomości i wibracje każdego z nas związane są z różnymi wyobrażeniami o rzeczywistości.

  Może to stworzyć efekt przesunięcia rzeczywistości fizycznej. 

  Oto kilka oznak, że doświadczacie przejścia do wielowymiarowości:

  Jednym z pierwszych symptomów jest rozczarowanie podejściem materialistycznym. Może to być etapem ponownej oceny (przewartościowania) ważności materialnego posiadania na nasze bezpieczeństwo, które stanowi główną troskę trójwymiarowej świadomości.

W miarę przechodzenia do wielowymiarowości zaczynamy uświadamiać sobie, że istnieje znacznie więcej niż tylko fizyczny aspekt życia.

   Na tym etapie przeceniamy to czemu nadajemy znaczenie - w procesie tego przejścia doświadczamy pewnego stopnia izolacji, ponieważ przechodzimy przez wielką zmianę świadomości.

  Otaczający nas ludzie mogą nie rozumieć nowych idei, które wy integrujecie. Niektórzy ludzie głęboko zakorzenieni w starych przekonaniach mogą nawet opierać się zmianom, które wy realizujecie i potrzebujecie czasu aby ponownie ocenić Wasze relacje.

  Lecz gdy tylko dokonacie swojej integracji to wszystkie Wasze relacje staną się bardziej zrozumiałe ponieważ będziecie mieli większe zrozumienie wewnętrznego połączenia wszystkich istot.

  Podczas procesu przejścia zaczniecie wprowadzać zmiany w stylu życia, nadawać priorytet tym aspektom życia, które wychodzą poza ramy zwykłego, materialnego przetrwania takim jak szczęście, zdrowie, dobre samopoczucie  i służenie prawdzie.

   Zmiany w diecie, relacjach, karierze i hobby mogą być oznaką tego, że znajdujecie się w trakcie przechodzenia do wielowymiarowości.

  Okres ten może być skomplikowanym i emocjonalnym procesem - zwłaszcza jeśli macie dużo nierozwiązanych, traumatycznych przeżyć, lęków i starych niekorzystnych warunków, które trzeba zneutralizować.

  Przyczyną tego, że to wszystko wypływa na powierzchnię jest fakt, że możecie oczyścić się z tych energii poprzez uzdrowienie i przebaczenie.

  Świadoma praca ze swoimi ranami i przestarzałymi, podświadomymi schematami zachowań może pomóc spojrzeć na swoje życie z perspektywy dużo wyższej świadomości.

   W procesie przejścia, możecie zacząć poddawać w wątpliwość koncepcje Dwoistości.  Czy naprawdę istnieje cienka granica pomiędzy tym co dobre a tym co złe? Czy wszystko co jest uważane za złe jest tak naprawdę złe? I przeciwnie - czy wszystko co uważamy za dobre jest tak naprawdę dobre?

Już nie zadajemy pytania: "za co?" lecz pytamy "dlaczego?" rozumiejąc, że negatywne doświadczenia w rzeczywistości są źródłem inspiracji w celu wzrostu i transformacji.

  Zaczynamy lepiej zrozumieć i uzdrawiać zarówno dobre, jak i złe doświadczenia w swoim życiu.

  Kiedy doświadczamy wielowymiarowej świadomości jedności i patrzymy na życie poprzez otwartą czakrę serca to dualność (biegunowość) rozpoczyna proces scalania się.

 Przejście prawie całkowicie zmienia naszą perspektywę i podejście do życia a to oczywiście wpłynie na nasze relacje, które również się zmienią.

  Rozumiemy jakiego rodzaju bliskich relacji chcemy i mamy wystarczająco dużo energii, aby rozwijać prawdziwe relacje za obopólną zgodą.

  To przejście nie jest łatwą podróżą, ale ta podróż ułatwi życie gdy tylko te potężne idee zostaną zrealizowane.

  Ta zmiana nie jest czymś, co koniecznie musicie zainicjować sami - nawet jeśli nie wiecie o tej podróży wniebowstąpienia to ona i tak się wydarzy - zajdzie w naturalny sposób jeśli będziecie przeżywać bieżące sytuacje w swoim życiu z akceptacją.

 Wtedy wasze życie będzie rozwijać się dokładnie tak, jak powinno - aby was dostosować, "wypoziomować" i ulepszyć do wyższej wielowymiarowej świadomości.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę  💐

 https://www.youtube.com/watch?v=Wz8vO8Bg4GA