środa, 5 października 2022

Stwórca nie wymaga uwielbienia - szatan tego pragnie.

 oryginał filmu https://www.youtube.com/watch?v=1say3FByKvQ

 Najdrożsi,

Ludzie są tak wyobcowani od siebie samych, że wydaje się iż uważają Boga za szaleńca, za samolubnego tyrana. Dlaczego miałby on chcieć aby ludzie padali przed nim na kolana?  Przecież on nie jest sztukmistrzem - magikiem, rozpaczliwie potrzebującym publiczności.

Nie jest narcyzem, który zawsze chce być w centrum uwagi. Ludzie zostali oszukani i sprano im mózgi aby nimi kierować i manipulować. Bóg znajduje się wewnątrz nas. Naszą misją jest odnalezienie go w środku nas samych - uwolnienie naszej wewnętrznej Boskości.

To świetny test z którym się zetknęliśmy... czy mamy odwagę i wiedzę aby patrzeć na siebie, a nie na innych? Czy potrafimy znaleźć naszą Boską iskrę? Pomyślcie o świecie, w którym żyjemy.

Zwykły człowiek bije pokłony bogactwu i różnym "znamienitościom" chełpiącym się swoim przepychem, kłania się władzy, politykom, pieniądzom liderów biznesu. To także rodzaj religii.  Szatan pragnie czci, Jego kościół na tej ziemi to Stary Porządek Świata.

Ludzie przestaną bić pokłony Szatanowi, kiedy zobaczą, że Stwórca nie chce aby go czcili. Wszyscy, którzy żądają aby ludzie kłaniali się w imię „Boga” są manipulantami.

Przestańcie żyć w cieniu innych. Kiedy uwolnicie swoją Boską iskrę to nigdy więcej nie będziecie zachwycać się inną.

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą

czytanka po polsku https://www.youtube.com/watch?v=3_Ccmqy4crY