poniedziałek, 23 stycznia 2023

Módlcie się, abyście mogli się przystosować

 oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=2k3mEz9xT4k

 Moi drodzy, na końcu tunelu zawsze jest Światło i to jak szybko zdołacie się tam dostać zależy tylko od Was. Ludzie mają siłę, aby radzić sobie z bieżącymi problemami i pokonać wiele przeszkód aby poczynić postępy. 

  Starsze pokolenia doświadczyły na sobie konsekwencji światowej wojny, poradziły sobie z nimi i dzięki temu stały się silniejsze. Ród ludzki jako całość ma bardzo dobre zdolności adaptacji i jest w stanie przetrwać najbardziej trudne sytuacje takie jak obecny kryzys. 

  To przynosi ludzkości nowe spojrzenie, bardziej odpowiadające jej potrzebom. Gdybyście mogli zobaczyć potencjał przyszłości, to nie mielibyście żadnych lęków z tego powodu.

  Dlatego więc kontynuujcie z pełną nadzieją i oczekiwaniem, nawet jeśli jeszcze nie widzicie zbliżającego się wyjścia. Każdy cykl w pewnym momencie musi się skończyć i ustąpić miejsce nowemu - w tej chwili jesteśmy na końcu starego i początku nowego cyklu. 

 Jeszcze ma miejsce oczyszczanie dużych ilości starej karmy, ale koniec jest blisko i nadchodzi duży skok do przodu. Pokój jest bliżej niż wielu myśli.  

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=kuchYx8MkyM


 

Tych ludzi czeka ciężkie przebudzenie

oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=LE1YK31LSjU

 Kochani, przypomnijcie sobie miniony czas począwszy od 2020 r. i wszystko przez co przeszliśmy - pamiętacie jak ciemność próbowała manipulować tworząc strach i kontrolę. I znowu używają tego samego planu ale ich system się rozpada na kawałki. 

  On rozpada się na wszystkie strony. Ci, którzy mają oczy aby widzieć - a Wy teraz macie te oczy i możecie zobaczyć jak wiele się dzieje. 

  A tych, którzy twierdzą, że nic się nie dzieje czeka „gwałtowne budzenie". Będzie to fala przypływu, bo zmiany zaczynają coraz bardziej nabierać mocy i musicie zdawać sobie sprawę jak jesteście ważni w tym aby wszystko co nowe i wyższe  zaczęło się przejawiać.  

 Przychodzi taki moment, kiedy jesteście proszeni o odwagę aby postąpić właściwie. Dla wielu jest to często trudne. Ale to wszystko jest częścią doskonalenia tego po co przyszliście i kim się staliście.

   Jeśli chcecie zobaczyć zmiany to musicie stać się tą zmianą. Jeśli chcecie oglądać jak ciemność ustępuje i odchodzi z naszej planety to doskonalcie siebie. 

  Kiedy jesteście nieposłuszni wobec systemu to wykazujecie się odwagą w czasach, gdy wielu schowa głowy pod kołdrę. 

  I ważne jest aby kiedy kiedy to wszystko obserwujecie, nie stać się częścią tej złości i negatywności, która będzie szaleć na całej Ziemi w wyniku tego, że Moce światła będą czynić to co obiecały.  

 Ważne jest, żeby się nie angażować w strach i złość i całą negatywność, którą wielu ludzi wyrazi dostrzegając to wszystko - wielu tych, którzy dopiero zaczynają się budzić. 

  Nie da się dokładnie powiedzieć kiedy i jak zostanie to wyrażone, ale będzie to miało miejsce. To część tego, co ma nadejść we wszystkich zachodzących zmianach. W miarę zachodzenia tych zmian, stajecie się obserwatorami jak się rozpada  domek z kart sił ciemności.  

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=_b4Gy17qZk8