piątek, 28 października 2022

Jeśli pragniecie zdrowia i równowagi już w tej chwili

 oryginał rosyjskojęzyczny https://www.youtube.com/watch?v=jUL9u55-MBQ

Kochani, DNA to więcej niż tylko mapa ciała. Największy kawałek DNA jest wielowymiarowy. W biologii jest kilka rzeczy które posiadają efekt falowy - gdy zachodzi jedno zdarzenie, to uruchamiane jest drugie i trzecie. 

 W tym momencie te efekty są zazwyczaj negatywne i związane są z problemami zdrowotnymi. Ale istnieje również pozytywny efekt falowy i zaczyna się on dokładnie w Waszym DNA. DNA posiada receptory miłości zarówno do odbioru, jak i przekazywania.

  Kiedy zaczynacie otrzymywać miłość od Ducha to odprężacie się i zaczynacie rozumieć, że jesteście częścią całego stworzenia. Relaksujecie się z niesamowitą miłością, która się wylewa na Was i zaczyna płynąć przez największe źródło.

  W ten sposób ma miejsce przyjmowanie i przekazywanie dalej mocy zwanej miłością - to nie jest emocja, ale sama istota Stwórcy. Kiedy to zaczyna płynąć przez Was to w Waszym DNA powstaje efekt falowy i zaczyna Was leczyć. 

 Wszystkie problemy, strach i niepokój odchodzą - biologia staje się zrównoważona. Jeśli chcecie zdrowia i równowagi już teraz to zacznijcie wysyłać miłość i otrzymywać miłość. To jest katalizator wszystkiego o co prosiliście. To jest przesłanie Kryona i tak to właśnie jest.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i dzielą się tą pracą.

polska czytanka tu https://www.youtube.com/watch?v=OdNmOEdqLSM