poniedziałek, 13 marca 2023

Świat osiągnął punkt bez powrotu

 oryginał jest tu:  https://www.youtube.com/watch?v=qOJBjbDll6Q

Moi drodzy, widzicie, jak czas przyspieszyłprzechodzimy przez nową część przestrzeni i wibracje są wzmacniane a to oznacza, że ​​zmiany są nieuniknione i będą dalekosiężne.

  Jak przepowiadano staną się one częścią naszej przyszłości. Koniec poprzedniego cyklu i początek nowego sugeruje, że stary sposób życia nie jest już odpowiedni, dlatego należy oczekiwać i witać poważne zmiany gdyż ludzkość osiągnęła punkt bez powrotu i stała się świadkiem śmierci wielkiej części tego co zostało osiągnięte w ciągu ostatniego (minionego) cyklu.

  Ciężko jest zrozumieć dokąd porusza się Ziemia oprócz tego, że wiadomości z wyższych wymiarów jasno dają do zrozumienia, że muszą zajść poważne zmiany, ponieważ to co stare nie może istnieć w nowym stuleciu.

 Nasz postęp obserwują o wiele silniejsze siły, niż rządy i gwarantują, że świat będzie podążał za planem na przyszłość. Wszystko mogło by pójść gładko, jeśliby ludzie podjęli właściwe kroki i w pierwszym rzędzie myśleli o świecie, który wydaje się oczyszczony z bieżących problemów.

  Zmiany nastąpią niezależnie od tego, czy jesteśmy gotowi na nie, czy też nie - nie można ich powstrzymać ponieważ wszystkie dusze, które osiągnęły postęp muszą się wznieść i opuścić stare wibracje.

  Jednak nikt nie jest zapomniany i każdy będzie się rozwijał - w pewnym sensie każdy człowiek odpowiada za siebie. Gdy tylko nabierzecie pewności siebie aby pokonać wszelkie przeszkody na swojej drodze to nikt nie może was powstrzymać aby to osiągnąć.

 Oczywiście siły mroku wiedząc, że stracą władzę będą starały się trzymać wszystkich w nieświadomości odnośnie naszego prawdziwego potencjału i przeznaczenia.

 W tej chwili na Ziemi jest dużo żalu i smutku i tu wasza pomoc i doświadczenie mogą być bardzo pomocne, jest na to wiele sposobów - wszak często nawet kilka miłych słów pomaga ludziom podnieść nastrój.

  Ludzie powinni wiedzieć, że gdy tylko minie ten okres niepokoju, to czeka ich wielki wzrost i świetlana przyszłość, ponieważ wiele istot z wyższych światów pracuje za kulisami, aby zabezpieczyć te plany.

  Zawsze proście o pomoc, kiedy jest to konieczne i okoliczności na to pozwalają - wasza duchowa rodzina to uczyni. Pamiętajcie o swoim życiowym celu i czyńcie wszystko co możliwe aby się jego trzymać.

  To dla waszego postępu i ostatecznie wyciągnie was z niekończącego się życia walki z ciemnością, która chce was powstrzymać i czyni wszystko, aby to osiągnąć.

   Ich macki są wszędzie ale wy należycie do światła i macie przewagę a wasza duchowa rodzina jest z wami.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=DEqWwsenCp4