środa, 25 stycznia 2023

Świadomość zmienia karmę

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=1kDRra9hrtA

 Moi Drodzy, Zanim się wcielimy nasza dusza ma plan -  zbiór doświadczeń życiowych który można opisać jako nasza karmę; to jest "soczewka"za pomocą której przeżywamy nasze życie - program z którym przychodzimy na ten świat.  

 Ona nadaje kształt wszystkiemu co myślimy, mówimy i czynimy - jest to nasze główne zadanie, rodzaj zajęć dla tego wcielenia. Każde wspólne dzieło za które się bierzemy będzie się toczyło w oparciu o tę karmę, ponieważ jest to filtr, poprzez który operujemy (działamy). 

  Jednak to nie oznacza że nie da się tego zmienić. Świadomość zmienia wszystko. Świadomość naszych wzorców zaczyna wszystko zmieniać. To właśnie wtedy, gdy świadomie otwieramy się na naukę swoich lekcji, to staje się drogą szybkiego ruchu do rozwoju duchowego i Wniebowstąpienia (wzniesienia).  

 Kiedy stwierdzamy (zauważamy), że powtarzamy doświadczenia - czy to będzie związek, przyjaźń, praca, pieniądze, dom… to  przejście do ciekawości i miłosierdzia dla siebie jest pięknym sposobem na rozpoczęcie podróży świadomości. 

  To pozwala wyjść poza ramy naszego poprzedniego oprogramowania aby tworzyć i manifestować inaczej (w inny sposób). Jeśli tego słuchasz to z dużym prawdopodobieństwem już wyczyściłeś dużą część swojej karmy (albo już całą) i podążasz w stronę świadomej kreatywności, która nie ma ograniczeń i nie jest zniekształcona (skażona) twoimi umowami i programami.

Być może usuwasz ostatnie warstwy swojej karmy. 

Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=U080xjaj0Z4