sobota, 13 maja 2023

Świadomość może wszystko. Sam zobacz

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=F4WozbY5B2U

 Moi Drodzy, zrozumienie natury świadomości pozwala nam osiągnąć wszystko. Nasze zdrowie i dobre samopoczucie w dużej mierze jest w naszych rękach, kiedy zdajemy sobie sprawę, że ta ogromna siła jest do naszej dyspozycji.

  Wpływ świadomości na materię fizyczną udowadniają eksperymenty z wodą. Kiedy doświadczacie i promieniujecie pozytywnymi emocjami takimi jak miłość i radość woda zmienia swoją krystaliczną strukturę - staje się bardziej uzdrawiająca i przydatna.

  Tego ekscytującego odkrycia dokonał dr Masaru Emoto - od tamtej pory wielu badaczy powtórzyło te eksperymenty. 

  Tak samo ludzkie ciało składa się głównie z wody. Wyobraźcie sobie jaki wpływ macie na dobre samopoczucie własnego ciała - wyłącznie poprzez sposób, w jaki myślicie.

  Dr Masaru Emoto pokazał że ludzka energia myśli, energia słów, idee i muzyka wpływają na molekularną strukturę samej wody, która stanowi około 70 procent ludzkiego ciała ludzkiego i mniej więcej w podobnym procencie obejmuje powierzchnię naszej planety.

  W książkach autorstwa doktora Emoto jest wiele zdjęć z jego badań wykazujących zdolność myśli do wywierania wpływu na poziom fizyczny.

  Nasza świadomość wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie w większym stopniu, niż mogłoby się nam wydawać.

   Uczucia, których wszyscy doświadczamy każdego dnia mogą wpłynąć na strukturę naszego DNA.  Badania prowadzone w instytucie kardiologicznej  matematyki wykazały, że odczuwając miłość, wdzięczność i docenienie nasze DNA relaksuje się i rozwija stając się dłuższe....

 i  przeciwnie, - kiedy czujemy złość, frustrację, stres lub strach DNA kurczy się i staje się krótsze. Niektóre kody DNA nawet wyłączają się podczas takich negatywnych stanów emocjonalnych.

   Doświadczając uczucia miłości,  radości i wdzięczności ludzie mający pozytywny test na HIV odczuwali zauważalną poprawę stanu zdrowia. Ich system odpornościowy zwiększał swoje działanie o 300 tysięcy razy w porównaniu z tym, co mieli wcześniej - w poprzednim stanie świadomości.

 Jest to tak wielki wpływ, że trudno go sobie wyobrazić.

  Każdy z nas ma moc kreowania rzeczywistości za pomocą naszych myśli i stanu świadomości. W rzeczywistości każdy z nas czyni to codziennie. Efekt placebo to kontrola chemii ciała przy pomocy świadomości.

  Mając Wiarę w określony rezultat, człowiek może mieć wpływ na swoje ciało - ten wpływ może być pożyteczny lub szkodliwy. Moc jest wewnątrz każdego z nas - jeśli jej używać w dobrym celu to efekt będzie cudowny.

 W przeciwnym wypadku efekt nie będzie szczególnie przyjemny.

  Posiadając to rozumienie możemy zmienić wynik czegoś negatywnego lub neutralnego na  coś pozytywnego i użytecznego.

 Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają udostępniają tę pracę.💐💐💐

https://www.youtube.com/watch?v=szTmu_FRkKw